Nintendo Switch dobio datum izlaska, cijenu

poruka: 65
|
čitano: 10.532
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nintendo Switch dobio datum izlaska, cijenu".
14 godina
offline
Nintendo Switch dobio datum izlaska, cijenu

Razumijem nezaineteresiranost i pljuvanje vas xboxaša i ps4-aša, i općenito onih koji nisu ljubitelji nintendo igara. Ali za mene PC gamera, koji nije imao nintendo još od Super Nintenda a mobilnu konzolu još od prvog Game Boy-a, ovaj switch i njegova virtualna konzola dolaze kao bogom dani i jedva čekam da izađe!  Samo, valja pljunut para ... :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch dobio datum izlaska, cijenu

AFARON ima nas tu trojica koji imamo zadnju nintendovu konzolu ... mislim da mi imamo potpuno pravo pljuvat po ovakvoj najavi nintendove konzole ... obzirom da sam imao Nintendo DS imamo sam i SNES i Nintendo 64 mislim da sam dosta kompetentan da pišem o nintendu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nintendo Switch dobio datum izlaska, cijenu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch dobio datum izlaska, cijenu

Kako stvari stoje čini mi se da ipak nintendo neće bit totalni promašaj ... no znat će se to za cca. godinu dana :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch dobio datum izlaska, cijenu

Ekipo draga,

ovo vam je super konzola tko ima malu djecu i polako ih želi puštati u svijet igara - zabava za cijelu obitelj.

Ja svojim klincima nemam namjeru davati X1 i PS4 u ruke, a pošto Wii je ostario ovo će biti dobra zamjena. Nove stare pustolovine Maria i ekipe čekaju.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice