Renée James odlazi iz Intela

poruka: 10
|
čitano: 1.309
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Renée James odlazi iz Intela".
15 godina
offline
Renée James odlazi iz Intela

ide, sirota, nekam di buju joj dali napokon nekaj za jesti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Renée James odlazi iz Intela
Ajar kaže...

ide, sirota, nekam di buju joj dali napokon nekaj za jesti. 

 Čini se da joj posjeti Mekdonaldsu nisu nepoznanica.

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
16 godina
moderator
offline
Renée James odlazi iz Intela

Zanimljivo je da ste uočili da žena ima problema s kilogramima, a niste uočili da je vlastitim radom dogurala do pozicije predsjednika u Intelu. 

 

Koja su vaša postignuća, ako nije tajna? Ziher idete i svaki dan u tegovanu na trenkanje i pazite kaj jedete. 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Renée James odlazi iz Intela
Denis kaže...

Zanimljivo je da ste uočili da žena ima problema s kilogramima, a niste uočili da je vlastitim radom dogurala do pozicije predsjednika u Intelu. 

 

Koja su vaša postignuća, ako nije tajna? Ziher idete i svaki dan u tegovanu na trenkanje i pazite kaj jedete. 

 nije tajna. ne pazim (nemam na kaj) i ne idem (koji ću tamo q?). moje najveće postignuće (osoban stav) što sam manje-više preživio više od pola stoljeća i još mi je smiješak na njušci. i guglanje mojeg imena i (rijetkog) prezimena daje 20.600 rezultata i smrt me ne bu dobila živoga. a teta jest malo pajcasta (tri brade u centimetarskoj tehnologiji). da je bar zgodna i talentirana kao adele, još bi čovjek i rekao koju izvan estetike. ovako, to je samo bivša debela predsjednica uprave intela i buduća nečeg drugog. pih. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 18:54 (Ajar).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Renée James odlazi iz Intela
Denis kaže...

Zanimljivo je da ste uočili da žena ima problema s kilogramima, a niste uočili da je vlastitim radom dogurala do pozicije predsjednika u Intelu. 

 

Koja su vaša postignuća, ako nije tajna? Ziher idete i svaki dan u tegovanu na trenkanje i pazite kaj jedete. 

 Kad su takve mega korporacije u pitanju, dolaženje do te pozicije "vlastitim radom", često podrazumijeva "gazi sve pred sobom"... I sad dolazimo do detalja kojeg su ajar i mentalist primjetili... Njoj svakako nije bilo teško "zgazit" sve pred sobom :P 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 21:56 (skyhawk10).
16 godina
offline
Renée James odlazi iz Intela

Riding on their armchairs
They dream of wealth and fame
Fear is their companion
Nintendo is their game

Never done Jack and Two Thumbs Don
And sidekick don't say Dick
We'll laugh at others failures
Though they have not done shit

   - William Shatner: Has been

 

Bezobrazni ste prema ženi. Sramite se.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Renée James odlazi iz Intela

  

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Renée James odlazi iz Intela
Father_Dougal kaže...

 

Bezobrazni ste prema ženi. Sramite se.

 

Pardon, od viska kg nisam ni skuzio da pricamo o zeni.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Renée James odlazi iz Intela
Father_Dougal kaže... 

Bezobrazni ste prema ženi. Sramite se.

 Želiš reći da žena koja je uspješnija, inteligentnija i školovanija od svih forumaša BUG-a zajedno ne zna izračunati svoj BMI i vidjeti da se nalazi u segmentu morbidno pretilih?

 

Vjerujem da se i sama šali na svoj račun jer su takvi ljudi jednostavno operisani od toga.

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Renée James odlazi iz Intela
Denis kaže...

Zanimljivo je da ste uočili da žena ima problema s kilogramima, a niste uočili da je vlastitim radom dogurala do pozicije predsjednika u Intelu. 

Da piše negdje, sigurno bismo uočili. Prema wikipediji recimo, uvijek je bila na "političkim" pozicijama i nikada nije programirala, projektirala, konstruirala ili išta slično. U svom pismu se hvali značajnim napretcima i impresivnim rezultatima, ali konzistentno i dalje ni riječi što je konkretno radila. Možda je u stvarnosti zbilja teško radila svaki dan 16 sati uključujući vikende i praznike - samo to se ni iz čega ne može zaključiti, sve ukazuje na obratno od toga. Njena pozicija ispada da je bila toliko "važna" da će ju zamijeniti ničim.

 

Iz neznanog razloga, identičan problem zapravo ima većina tekstova o raznoraznim glavešinama, u svim novinama i medijima... "Pero Perić prelazi iz tvrtke X gdje se bavio unapređivanjem unapređivanja u Y gdje će se baviti naprednim napretkom." Komentari pučanstva: "ok, ali što je on ikada igdje konkretno napravio, zbog čega bi bio ikome bitan?" Odgovor je u pravilu tipa: "nemam pojma, ali kako se usuđujete sumnjati u glavešine, zločesti nepokorni pučani?"

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice