Tele2 daje duplo

poruka: 15
|
čitano: 2.967
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2 daje duplo".
14 godina
neaktivan
offline
Tele2 daje duplo

U jednom trenu sam pomislio da daju duplu pokrivenost, a ne da pored Zagreba u kući jedva hvatam 2G i maštam o 3G signalu. Kako naivno, kako naivno...

I'd rather have questions that I can't answer, than answers that I musn't question.
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Tele2 daje duplo

haha tele2 pokrivenost... ako se nekim slucajem nadete u Koprivnici na zeljeznickom kolodvoru i nedaj bog da imate Tele2, ne da nema signala, nego vam pise da ste u Madarskoj :D 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Tele2 daje duplo

Jučer navečer... jedan kafić na Zagrebačkom Vrbiku

 

Frend u Tele2 i ja na VIPu (prepaid obojica)

 

isti video od 10min.. ja mogu premotati bilo gdje i nastaviti play nakon 1-2 sekunde bufferinga

a njegov ni makac..

 

toliko o tele2 signalu

 

 

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 daje duplo
Ziga kaže...

Jučer navečer... jedan kafić na Zagrebačkom Vrbiku

 

Frend u Tele2 i ja na VIPu (prepaid obojica)

 

isti video od 10min.. ja mogu premotati bilo gdje i nastaviti play nakon 1-2 sekunde bufferinga

a njegov ni makac..

 

toliko o tele2 signalu

Koji mobitel? Da nisi ti možda bio na 4G signalu pa ti se zato brže učitalo. 4G je barem 3x brži internet od 3G-a.

 

Ja sam neki dan bio u jednom Konzumu i imao jednu crticu signala, pazite sad ovo! Obavio sam jedan poziv BEZ ŠUMA, poslao 2 SMS poruke i išao na internet s brzinom 4 Mb/s download i 2 Mb/s upload. Da, i ja sam se iznenadio.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2015 17:13 (Marko :D).
15 godina
offline
Tele2 daje duplo

Ne dao Bog da vam krepa auto na putu od mora. Onda cete vidjeti sta je tele2.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 daje duplo
bnaci kaže...

Ne dao Bog da vam krepa auto na putu od mora. Onda cete vidjeti sta je tele2.

Spojiš se na T-Mobile i opet imaš signal.

12 godina
offline
Re: Tele2 daje duplo
Tako je,u odabiru mreže odabereš t-mobile i koristiš bez ikakve naknade i sms,mb,pozive.
14 godina
offline
Re: Tele2 daje duplo
ZdravkoZ kaže...
Tako je,u odabiru mreže odabereš t-mobile i koristiš bez ikakve naknade i sms,mb,pozive.

 Za pozive i sms je ok, ali za internet samo 2G preko t-mobile, pre sporo je za internet kad nije na 3g.

16 godina
offline
Re: Tele2 daje duplo
Marko :D kaže...

Koji mobitel? Da nisi ti možda bio na 4G signalu pa ti se zato brže učitalo. 4G je barem 3x brži internet od 3G-a.

 

Ja sam neki dan bio u jednom Konzumu i imao jednu crticu signala, pazite sad ovo! Obavio sam jedan poziv BEZ ŠUMA, poslao 2 SMS poruke i išao na internet s brzinom 4 Mb/s download i 2 Mb/s upload. Da, i ja sam se iznenadio.

 

on Iphone 6+ ja Samsung S3

 

prošao sam sve mobilne mreže, vip je daleko najkvalitetniji što se tiče signala i data transfera

 

baš sam prije cca 4mj prešao u Vip iz Simpe jer im je signal katastrofa, a iz tehničke javljaju da rade na poboljšanju...(i tako u nedogled)

13 godina
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2 daje duplo
Frend mi je radio za firmu koja je izradjivala i postavljala bazne stanice. Ima ih u potkrovljima, na terasama "obucenih" u reklame, ....
14 godina
offline
Tele2 daje duplo

 Ima par frendova profi sofera. Svi imali tele 2 i presli na vip cim im je izaslla pretplata. Ovaj jedan veli kako mu se npr  na staroj cesti od zg do delnica razgovor prekidao barem 20 puta. Od delnica do grobnika vise nema signala nego ima.. Otkako je na vipu prica bez prekida zg- ri i bez ijednog prekida veze.. Itditd

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 daje duplo
freddie kaže...

 Ima par frendova profi sofera. Svi imali tele 2 i presli na vip cim im je izaslla pretplata. Ovaj jedan veli kako mu se npr  na staroj cesti od zg do delnica razgovor prekidao barem 20 puta. Od delnica do grobnika vise nema signala nego ima.. Otkako je na vipu prica bez prekida zg- ri i bez ijednog prekida veze.. Itditd

Taj problem je riješen još prije godinu-dvije, koliko ja znam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.1.2015 18:27 (Marko :D).
15 godina
neaktivan
offline
Tele2 daje duplo

Istina, Tele2 ima daleko najslabiju pokrivenost, jedva čekam da istekne ugovor pa da se maknem od njih.

scientia est potentia
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 daje duplo
freddie kaže...

Od delnica do grobnika vise nema signala nego ima.

 Slično je s HT-om. Na jednom dijelu stare ceste od Grobnika nestalo je signala i pojavio se pred Delnicama. To mi se dogodilo 23.1.2015.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice