Tom Clancy’s The Division - Kvalitetan spoj svega

poruka: 4
|
čitano: 928
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tom Clancy’s The Division - Kvalitetan spoj svega ".
11 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy’s The Division - Kvalitetan spoj svega

Igra je ok do max levela (30) ali jednom kada dođeš na max level treba ili imati ekipu ili postane izrazito frustrirajuća za one koji se oslanjaju na matchmaking. 

Nedavno su uveli u igru gear score koji svatko može vidjeti i kada pokušate ući u challenge misije onda vas lijepo "elitist jerks" izbace ako nemate gear koji je daleko iznad preporučenog... a da bi došli do njega treba moći raditi te misije, začarani krug (na primjer za ući u matchmaking treba 130, preporučeno je 160 a mene sa 158 izbacivali stalno jer su oni imali 190+). Ja sam digao ruke od te igre dok nešto ne poduzmu u vezi toga.

 
2 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Tom Clancy’s The Division - Kvalitetan spoj sv
bubimir5 kaže...

Igra je ok do max levela (30) ali jednom kada dođeš na max level treba ili imati ekipu ili postane izrazito frustrirajuća za one koji se oslanjaju na matchmaking. 

Nedavno su uveli u igru gear score koji svatko može vidjeti i kada pokušate ući u challenge misije onda vas lijepo "elitist jerks" izbace ako nemate gear koji je daleko iznad preporučenog... a da bi došli do njega treba moći raditi te misije, začarani krug (na primjer za ući u matchmaking treba 130, preporučeno je 160 a mene sa 158 izbacivali stalno jer su oni imali 190+). Ja sam digao ruke od te igre dok nešto ne poduzmu u vezi toga.

 

Pa igraj dailye... dobivaš super opremu sad, a ostalo si krafraš za phoenixe. Stvarno ne trebaš ništa pametno raditi da budeš gs 180.

Ja igram jednom tjedno po sat dva pa imam taj score.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division - Kvalitetan spoj sv

Ja sam razvukao single play koliko god sam mogao bas radi toga. Sada, kada sam dosao do levela 30, skupio sam neki gear score 130 (ako se dobro sjecam-par dana nisam igrao) ali potpuno se slazem s tobom. Nema se sta raditi kada se zavrsi igra, za MP nemam dovoljno dobru ekipu, kada se povezem u team, slucajno, bauljanjem kroz DZ, igra je ponovno OK ali i to mi nije nesto ekstra vise... nas trojica, cetvorica NPCe tamanimo ko iz sale, oprema je bezveze, odnosno rijetko nailazimo na nesto poseno dobro, supply drop u DZu najcesce je nemoguce osvojiti...steta, genijalna mi je igra bila i bas sam se zabavio uz nju ali ili ce morati pozuriti sa DLCima i otvoriti i ostale dijelove mape puno prije planiranog ili igru nece imati tko igrati. Daily misije necu ni spominjati, craftaj 10 ovoga ili onoga, igraj iste misije na tezem modu i sl je prejadno. Da se razumijemo , meni je igra i dalje odlicna, samo mi sada nedostaje sadrzaja..

11 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy’s The Division - Kvalitetan spoj svega

Spoj svega, mpožda. Kvalitetan spoj svega? 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice