Whatsapp omogućio video pozive

poruka: 10
|
čitano: 1.821
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Whatsapp omogućio video pozive".
10 godina
offline
Whatsapp omogućio video pozive
Whatsapp sam i koristio zbog nemogucnosti video poziva. Sad moram traziti nesto novo.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Whatsapp omogućio video pozive

Telegram messenger

8 godina
offline
Whatsapp omogućio video pozive

Još jedan upvote za Telegram.

Koristim ga godinama i samo pohvale.

Jako cijenim to što imam prave klijente za sve platforme koje koristim uključujući i Linux.

 

 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Whatsapp omogućio video pozive

Ne znam za android i ios ali beta na WP je to dobila još prošli tjedan

Lumia 520, 640, 830, 930, 950
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Whatsapp omogućio video pozive

Ja cu opet biti pokvarena ploca. Tehnicki Whatsapp kaska za konkurentima. "Wow, video pozivi dosli na Whatsapp". Ja osobno na Lineu koristim video pozive 2 godine (a dostupni su jos i prije mog prvog koristenja) i nikad nikakvih problema. Instalirao sam i ocu Line na mob da se mozemo cuti i vidjeti i cak na 10k km udaljenosti latencija je nikakva, sve se lijepo cuje i vidi.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Whatsapp omogućio video pozive
@tokyu
Ne interesira me sto kaska. Meni je bitno kad nekog zovem da ne pali kameru automatski, iritira me to uzasno.
Zbog toga mi je whatsapp bio vrhunac!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Whatsapp omogućio video pozive
Chico12 kaže...
@tokyu
Ne interesira me sto kaska. Meni je bitno kad nekog zovem da ne pali kameru automatski, iritira me to uzasno.
Zbog toga mi je whatsapp bio vrhunac!!!

 Vidim da nisi koristio Line. Njegov poziv se zove "Free call", znaci audio poziv po defaultu. Ne znam za Whatsapp, ali ovdje je jako tesko slucajno nekog nazvati (trebas dva puta kliknuti, prvo malu ikonu, a onda vecu na kojoj pise free call). Kamera se nikad automatski ne pali. Kad te netko zeli nazvati video pozivom, kad se javis dobijes poruku gdje te pita zelis li upaliti svoju kameru - nema nista automatski.

Ukratko, male su sanse da ce se kamera slucajno upaliti. Jako su dobro to slozili Japanci. Nakon polovnih iskustava s ostalim IM aplikacijama, Line je za mene preporod.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp omogućio video pozive
dark_wizz kaže...

Ne znam za android i ios ali beta na WP je to dobila još prošli tjedan

  baš tako. i radi skroz ok. samo šta nisam imao s kim probat jer android i ios to nisu imali :D

14 godina
neaktivan
offline
Whatsapp omogućio video pozive

Ma svi ti popularni messengeri su preslika jedni drugih s par mj odmaka jer čim jedan uvede nove emoji/pozive/videopozive/šaranje po slikama, i svi ostali točno to uvedu na isti način

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Whatsapp omogućio video pozive

Ma ja bi to sve pobacao i ostavio samo Telegram. Ali šta mi vrijedi kad u popisu korisnika imam samo ženu...

kužim ja kaj ti očeš reč, kad je na full za svaki fajl iz te vreče se bude ogasio pri pokretanju istog...pismenost by Mrakky
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice