Brzina 802.11n (Draft-N)?

poruka: 4
|
čitano: 2.175
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Brzina 802.11n (Draft-N)?

Bok,

Zanimalo bi me kolika je brzina prijenosa podataka u praksi preko Draft-N ili 802.11n protokola. Trenutni Wi-Fi preko Siemens-a SE555 me ne zadovoljava jer u praksi postižem oko 2 MB/s (ili oko 16 Mbps) čak i kada sam pored routera. Drugim riječima, da li bi se isplatilo kupiti npr. D-Link router za cca 1000 kn koji podržava Draft-N jer me ubija sporost kopiranja preko mreže pa moram stalno koristiti prijenosni disk i šetati po kući od računala do računala. (laptop je Centrino 2 sa Draft-N WiFi-jem).

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Brzina 802.11n (Draft-N)?

bi. ali imaš detaljno u prošlom VIDI-ju. sad ću dobiti ban jer u hrvatskoj nema demokracije :(

Z
16 godina
neaktivan
offline
Brzina 802.11n (Draft-N)?

Odrastao sam uz Bug pa tesko mijenjam navike. Ako jos mozes reci konkretno kolika bi bila realna brzina prijenosa podataka u Draft-N-u bio bih zahvalan. ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Brzina 802.11n (Draft-N)?
TomCat kaže...

Odrastao sam uz Bug pa tesko mijenjam navike. Ako jos mozes reci konkretno kolika bi bila realna brzina prijenosa podataka u Draft-N-u bio bih zahvalan. ;)

Bila bi 600Mbps, ali realno 300Mbps....

I to samo ako uspijes je uskladit sa drugim uređajem koji isto imaju N,ali opet veliko AKO(mislim na laptopove)

Google IS your friend!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice