Opera extension conflict problem

poruka: 3
|
čitano: 1.221
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Opera extension conflict problem

naime kad npr. želim platit neki račun, ok, unesem nalog na internet bankarstvu, ali kad ga želim ažurirati, samo mi izbaci grešku da je došlo do konflikta ekstenzija u web pretraživaču opera.

od ekstenzija imam instalirano adblock plus, WOT i avast online security. OS je win 10 home x64

isti mi problem radi na drugoj mašini di imam iste te ekstenzije uz dodatak safebrowser extenzije sa OS win 8.1 enterprise x64 kad želim uploadati fotke na server  kad sve odradim (čitaj upload i unos captiona) i kad odem na pregled uploadanih fotki mi da taj error

u čemu bi mogla bit kvaka, da ga slučajno adblock plus nešto ne koči

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Opera extension conflict problem
kale_fotograf kaže...

naime kad npr. želim platit neki račun, ok, unesem nalog na internet bankarstvu, ali kad ga želim ažurirati, samo mi izbaci grešku da je došlo do konflikta ekstenzija u web pretraživaču opera.

od ekstenzija imam instalirano adblock plus, WOT i avast online security. OS je win 10 home x64

isti mi problem radi na drugoj mašini di imam iste te ekstenzije uz dodatak safebrowser extenzije sa OS win 8.1 enterprise x64 kad želim uploadati fotke na server  kad sve odradim (čitaj upload i unos captiona) i kad odem na pregled uploadanih fotki mi da taj error

u čemu bi mogla bit kvaka, da ga slučajno adblock plus nešto ne koči

 Pokušaj to sve napraviti s isključenim svim ekstenzijama i Add-onima. Imaš li najnoviju verziju Opere?

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
14 godina
offline
Opera extension conflict problem

Da, budem baš probao sa isključenim extenzijama

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice