IPhone 3g gsm antena

poruka: 4
|
čitano: 2.163
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
IPhone 3g gsm antena

Problem je ovakav, kada ubacim karticu u iPhone 3g pojavi mi se jedna crtica signala koju nakon nekog vremena zamijeni "traženje" koje rezultira "nema usluge". Mobitel je bio zaključan na T-mobile, mijenjao sam baseband (probao iPAD 6.15.0) na kraju ga downgrade na iPhone-ov 5.13.04 (znam da ultrasnow ne može njega unlockat). Nego sada stavljam T-mobile karticu i događa se navedeni problem. Do negdje prije je mrežu prikazivao nekoliko sekundi pa opet "traženje" pa opet prikaže pa opet "traženje".

 

Pogledao sam na internetu dosta članaka s tim problemom, pratio kako je http://www.mauron.net/iphonerepair/ riješio problem. Ali na mom je "induktor" sasvim ok, barem izgleda dobro.Pregledao sam spojeve i sve je OK.

 

Da li je netko imao sličan problem i zna li netko kako riješiti?

 

Bio sam i blizu odašiljača, ali nije uspio pronaći mrežu.

 

Napomena: imam novu T-mobile SIM karticu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 13:41 (dombo).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 3g gsm antena

BUMP......

15 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 3g gsm antena

Imao sam sličan problem na 3GS-u. Probaj napraviti full restore preko iTunesa sa pa stavi Tmobile karticu pa pogledaj kako će se ponašati. Sa snowbreeze si sačuvaj baseband firmwarea koji misliš restorati.

Commodore 64 OC ~ 67, TV RIZ 15 cm upgrade to 15,5 cm - color
12 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 3g gsm antena
Štefek kaže...

Imao sam sličan problem na 3GS-u. Probaj napraviti full restore preko iTunesa sa pa stavi Tmobile karticu pa pogledaj kako će se ponašati. Sa snowbreeze si sačuvaj baseband firmwarea koji misliš restorati.

Mislim da sam pokušao sva softwerska riješenja. Čini mi se da je do hardware-a nešto.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice