Mala "nezgoda" sa sim karticom

poruka: 9
|
čitano: 3.943
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Mala "nezgoda" sa sim karticom

Dakle imam tele2 sim karticu ali onu malo stariju koja se nemoze pretvoriti u mini sim koja mi treba za galaxy s3.

Posto su prodavaonice vikendom zatvorene sam odlucio da cu ju ja lijepo odrezat, ali nakon rezanja sim karticu ne prepoznaje.

E sad da ja odnesem tu razrezanu sim karticu u tele2 dali bi mi oni mogli i dalje napravit zamjenu za mini sim s istim brojem?

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mala "nezgoda" sa sim karticom
Alfa1234 kaže...

Dakle imam tele2 sim karticu ali onu malo stariju koja se nemoze pretvoriti u mini sim koja mi treba za galaxy s3.

Posto su prodavaonice vikendom zatvorene sam odlucio da cu ju ja lijepo odrezat, ali nakon rezanja sim karticu ne prepoznaje.

E sad da ja odnesem tu razrezanu sim karticu u tele2 dali bi mi oni mogli i dalje napravit zamjenu za mini sim s istim brojem?

Rezanje kartice je uvijek bolje prepustiti profesionalcima. Nazovi 

službu za korisnike (095/1000-444) i pitaj ih hoće li ti moći napraviti zamjenu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2015 14:58 (Marko :D).
10 godina
offline
Mala "nezgoda" sa sim karticom

Za zamjenu kartice ti je potreban PUK2 a njega imaš na onoj kartici na kojoj se nalazio sim kad si ga kupio, kao i ostali podaci o sim-u. S tim odi u centar i zamjeni za novu, 5-10min čekanja i imaš novi sim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Mala "nezgoda" sa sim karticom

De majke ti kakav puk2. Dodji na prodajno misti s osobnom iskaznicom dobijes odma novu karticu koja je odmah u funkciji.

 

Ako si na bonove skinut ce ti se 20kn s racuna, ako si na pretplatu uvecat ce ti se racun za 20kn.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Mala "nezgoda" sa sim karticom

Evo danas sam naso vremena da odem u TELE2 prodavaonicu i gospodin sve lijepo rijesio u 10ak minuta. Treba jedino znat broj i imat sa sobom osobnu, a zamjena se naplacuje 20kn kao sto je vec receno. 

Tako da problema nema vise, hvala svima na pomoci.

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mala "nezgoda" sa sim karticom
thebatman kaže...

De majke ti kakav puk2. Dodji na prodajno misti s osobnom iskaznicom dobijes odma novu karticu koja je odmah u funkciji.

 

Ako si na bonove skinut ce ti se 20kn s racuna, ako si na pretplatu uvecat ce ti se racun za 20kn.

 Da, PUK sam trebao kod prijelaza na drugu mrežu. Mali zaheb  

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mala "nezgoda" sa sim karticom
Zad vise netreba ni PUK kod prelaza, dovoljno broj i osobnu znat/imat
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Re: Mala "nezgoda" sa sim karticom
GreenLife kaže...
thebatman kaže...

De majke ti kakav puk2. Dodji na prodajno misti s osobnom iskaznicom dobijes odma novu karticu koja je odmah u funkciji.

 

Ako si na bonove skinut ce ti se 20kn s racuna, ako si na pretplatu uvecat ce ti se racun za 20kn.

 Da, PUK sam trebao kod prijelaza na drugu mrežu. Mali zaheb  

Kakav vas PUK spopao? Ja sam prije godinu, dvij prenosio broj iz Vipa u Tele2 i nisu me tražili nikakav PUK.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2015 19:24 (Marko :D).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mala "nezgoda" sa sim karticom
Ma na onim samim pocetcima tog prijenosa broja su trazili PUK iz meni nepoznatih razloga. Kasnije je to sve pojednostavljeno preko FMP zahtijeva za prijenos i sve 5
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice