Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.014
|
čitano: 10.941.699
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da, mislim da ću na kraju uzeti Xperiu Play. Proguglao sam malo i našao da se može stavljati većinu igara u ISO obliku, a ima analogne kontrole što će mi stvarno olakšati igranje. Također mogu staviti ICS mod, što mi nije teško jer imam iskustva sa , rootanjem i sličnim postupcima. Hvala svima!

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2013 3:41 (Malygos).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pitao sam za best buy uredaj do 2200kn, pa ste mi odg Xperia P ili SGS2 ..

SGS2 mi je prevelik uredaj i ima za moj ukus preveliki ekran, no bojim se da je Xperia P dosta laggava pri browsanju ..?

Kakve su performanse jednog prema drugom?

Kamere ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ma xperia P ti je pila...dual core 1 ghz a galaxy s2 dual core 1,2 ghz...ako oces noviji uredaj onda xperia P a ako oces malo stariji best buy onda sgs 2...mislim da poslije jelly beana sgs2  vise nece dobivat nadogradnje al vidit cemo...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
fakEEE kaže...

Pitao sam za best buy uredaj do 2200kn, pa ste mi odg Xperia P ili SGS2 ..

SGS2 mi je prevelik uredaj i ima za moj ukus preveliki ekran, no bojim se da je Xperia P dosta laggava pri browsanju ..?

Kakve su performanse jednog prema drugom?

Kamere ?

Mislim da Xperia P nema previse lagga, a valjda ce dobiti i JB pa ce se jos poboljsati. Ja bi rade uzeo Xperiu P nego SGS2. Ako zelis nesto 100% bez lagga, a ne zelis iPhone, imas Windows Phone, Lumie su odlicne, barem meni.

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ma xperia p.... ima manji ekran,vecu rezoluciju i to dosta, te bolju kameru od sgs2
Xperia u ne lagga stoga sumnjam da bi xperia p laggala
A sgs 2 je klasik. Odlican all rounder...
prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
fakEEE kaže...

Kakve su performanse jednog prema drugom?

Kamere ?

Recenzija; xperia p

http://mob.hr/recenzija-sony-xperia-p/

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
fakEEE kaže...

Pitao sam za best buy uredaj do 2200kn, pa ste mi odg Xperia P ili SGS2 ..

SGS2 mi je prevelik uredaj i ima za moj ukus preveliki ekran, no bojim se da je Xperia P dosta laggava pri browsanju ..?

Kakve su performanse jednog prema drugom?

Kamere ?

Samo ti uzmi Xperiu P..Nema lagga niti iceg slicnog..Mobitel trenutno radi odlicno i vrlo fluidno , nema rusenja aplikacija , gasenja uređaja te je bez bugg-ova..Kamera je bolja nego kod SGS 2 , zaslon je ostriji i svijetliji te sam mobitel nije opterecen teskim launcherima tako da radi jos bolje..

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala svima, oko 15. uzimam Xperiu P ;)

Samo me zanima, kad bi ona trebala dobit ICS ili ce odmah dobiti Jelly?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
fakEEE kaže...

Hvala svima, oko 15. uzimam Xperiu P ;)

Samo me zanima, kad bi ona trebala dobit ICS ili ce odmah dobiti Jelly?

Trebala bi dobiti ICS između 15. i 25. ovog mjeseca..

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Oh, taman ;)

Hvala jos jednom na pomoci u odluci :)

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz svima.

 

Mislim uzimat novi mobitel,pa bih trebao malu pomoć .

 

Budžet je 650 kn.

 

Ne patim na touch screen,andorid i da s.e može transformirat u svemirski brod (makar nije bed ak ima ).

 

Bitno mi je da ima izdržljivu bateriju,dobar music player i solidan fotić.

 

Kupio bi preko njuškala zbog naravno jeftinije cijene pa se referirajte po cijenama na tim oglasima.

 

Hvala unaprijed : ) .

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebao bi pomoć oko odabira mobitela.Znači,uštedio sam neki novac,i sad bi kupio mobitel.Bitno mi je da radi na Android,da bude ''zvijer''još 2 godina jer nekupovam često mobitele.Mobitel bi koristo za igrice,internet i fotografije.Po meni je najbolji izbor Sony Xperia S,Htc One S,Htc Sensation XE,Samsung Galaxy Nexus te Sony Xperia T koja bi trebala stići u Hrvatsku.Molio bi na mi malo objasnite izbor
i da,HOX I SGS3 me ne zanimaju jer su preveliki.

 

Hvala :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
1.Za 600kn mozes nac lg p500 koji ima android i super bateriju
2.htc one s ako hoces da ti traje dulje jer ima superioran hardver makar nesto losiju kameru i ekran od xperie s,alibekran je super amoled tak da ni to nije lose.e da,xperia s ima 32gb a one s 16... ak oces mob s jako dobrom kamerom i vrhunskim hardwareom onda htc one s
Xperia s ima ljepsi ekran i bolju kameru i vise memoriju ali proslogodisnji hardver
prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nemam baš nekig dobrih iskustava sa lg-em,tako da bi njega prekočio.

 

Radije bi nešto od SE/nokia/samsung 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Afx kaže...

Nemam baš nekig dobrih iskustava sa lg-em,tako da bi njega prekočio.

 

Radije bi nešto od SE/nokia/samsung 

 GLEAM ili GLEAM+

 

Prva je 350kn, druga 600. Zapakirano, novo, naravno. Nema potreba da za toliki iznos kupuješ preko oglasnika kad već android i ostalo nije bitno.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
whisper12 kaže...

Trebao bi pomoć oko odabira mobitela.Znači,uštedio sam neki novac,i sad bi kupio mobitel.

Uzmi one s.. ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
whisper12 kaže...

Trebao bi pomoć oko odabira mobitela.Znači,uštedio sam neki novac,i sad bi kupio mobitel.Bitno mi je da radi na Android,da bude ''zvijer''još 2 godina jer nekupovam često mobitele.Mobitel bi koristo za igrice,internet i fotografije.Po meni je najbolji izbor Sony Xperia S,Htc One S,Htc Sensation XE,Samsung Galaxy Nexus te Sony Xperia T koja bi trebala stići u Hrvatsku.Molio bi na mi malo objasnite izbor
i da,HOX I SGS3 me ne zanimaju jer su preveliki.

 

Hvala :)

Ako te HOX i SGS 3 ne zanimaju onda definitivno idi na HTC One S jer je od svih dual-core mobitela najblizi po brzini cetverojezgrenima..One S ti je odlican mobitel na kojemu nista ne steka , sve radi brzo i fluidno ,  ne ruse se aplikacije/igrice , kamera je solidna i snima vrlo kvalitetne fotografije i videozapise , baterija isto drzi dosta oko dan i pol do 2 ovisno o nacinu koristenja , brzo ces dobiti nadogradnju na Jelly Bean i One S ce biti vjerovatno podrzan isto koliko i HOX tako da nemas brige , nema utor za memorijske kartice ali 16 gigabajta memorije bi ti trebalo biti sasvim dovoljno za sve..One S ce ti bez problema izdrzati godinu i pol do dvije tako da ni tu nemas brige..HTC Sensation XE i Samsung Galaxy Nexus su slabiji od HOS , a Xperia T jos nije niti izasla..Jedini mobitel u toj kategoriji koji je malo blize HOS-u je Xperia S ali niti ona nije trenutno bolja od njega tako da ti preporucam da ides na HOS..

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2012 9:34 (nix0).
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kako vam se cini galaxy mini 2?

Narucio sam ga pa me zanima sto vi mislite.

Mob mi je za zazvat, poslat poruku, odigrat koju igru i web

ivek
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
IVOX kaže...

Kako vam se cini galaxy mini 2?

Ok mob, za svoju cijenu. Evo recenzija pa pogledaj:

 http://mob.hr/recenzija-samsung-galaxy-mini-2/ za tvoje potrebe dovoljno. :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
IVOX kaže...

Kako vam se cini galaxy mini 2?

Narucio sam ga pa me zanima sto vi mislite.

Mob mi je za zazvat, poslat poruku, odigrat koju igru i web

Za potrebe koje si naveo je i vise nego odlican..

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ljudi ima lo tko iskustva sa LG E900 Optimus 7? Mob je nov sa Windows Mango,dobivam ga u zamjnu za svoj 3GS 32GB pa neznam dal bi mjenjao jer sam malo skeptican prema tim windows mobovima pls help

 

http://www.gsmarena.com/lg_e900_optimus_7-3532.php

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 19:30 (Tomo25).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ja bi zamijenio.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mario1990 kaže...

Ja bi zamijenio.

Ok moze malo pojasnjenje zasto? Mislim pitam jer od tih win telefona sam samo imao xperiu x2 davno pa mi nije bila bas nis extra. Dobivam taj LG i jos nesto doplate mi nudi

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 19:50 (Tomo25).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Tomo25 kaže...
mario1990 kaže...

Ja bi zamijenio.

Ok moze malo pojasnjenje zasto? Mislim pitam jer od tih win telefona sam samo imao xperiu x2 davno pa mi nije bila bas nis extra. Dobivam taj LG i jos nesto doplate mi nudi

 WP7 ti baš i nema veze sa starim Windows Mobile sustavima.

 

7 je brži, apsolutno nema laga ni ičega, nema potreba za restartima, jedino kod updejta, sve je jednostavno, brzo, učinkovito.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ba2033 kaže...
Tomo25 kaže...
mario1990 kaže...

Ja bi zamijenio.

Ok moze malo pojasnjenje zasto? Mislim pitam jer od tih win telefona sam samo imao xperiu x2 davno pa mi nije bila bas nis extra. Dobivam taj LG i jos nesto doplate mi nudi

 WP7 ti baš i nema veze sa starim Windows Mobile sustavima.

 

7 je brži, apsolutno nema laga ni ičega, nema potreba za restartima, jedino kod updejta, sve je jednostavno, brzo, učinkovito.

slazem se funkcionalnost nije na razini starih windows mobilea

ali ako prelazis i iphone-a, to ti nista ni ne znaci

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Znaci mob je po vasem iskustvu ok? Jos samo da vas pitam koliko se realno moze dobiti za taj mob ako bi se isao prodavati u slucaju da mi se win ipak ne svidi

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 21:40 (Stjepan28).
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Lol ne... nemoze
prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

1500 kn nemogu ni na njuskalu za njega dobiti koliko sam vidjeo,pa me zanima neka realna cijena za koju bi se prodao?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Tomo25 kaže...

1500 kn nemogu ni na njuskalu za njega dobiti koliko sam vidjeo,pa me zanima neka realna cijena za koju bi se prodao?

Ako je novi možda cca 1250 kn. Jer korišteni u savršenom stanju sa garancijom idu za 1000 kn.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice