Samsung Galaxy Note 4!

poruka: 968
|
čitano: 206.233
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

faktori reset iz recovery moda. i clear cash.

 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
bobo23 kaže...

običan reset ili factory reset?

Factory reset. Ja ga do sad istina nisam radio ni jednom, treba mi pola dana da sve opet namjestim čega sve uzgajam na uređaju.

Deckard
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Kako da odaberem koji mi 6.0 software odgovara i kako da ga instaliram,pošto mi još ne nudi update.hvala
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Bilo koji za 910c pored kojeg ne stoji neki provider. Sa sammobile
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
A kako se instalira da ne zeznem nešto.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
sale03 kaže...
A kako se instalira da ne zeznem nešto.

Imaš detaljne upute na stranici s downloadom firmwarea. Evo ti direktni link na Poljsku verziju koju sam si ja (i još valjda milijun ljudi) stavio, imaš i upute tamo: Note 4 SM-910C .

Deckard
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Dok ti nepiše PASS! nemoj iskljucivat mobitel ...
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!
sa čime radite backup prije factory reseta, kad sam prelazio sa duje na 4 instalirao app za sms poruke, a preko kiesa ostatak, whatsapp sam uspio vratit no viber je druga prica sve je izbrisano,
ima neka solucija koja radi out of box a ne da imam 5-6 programa koje moram vrtit poslije da povratim sve
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
vito79 / ako mislis na back up cijelog sustava rottaj mob i backupaj preko TWRP recovery-a ... ako mislis na ovo apps i to .. googlaj malo nedami se tocno govorit di sta kako
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Znaci dvoumim se između Note 4 i S6, nekznam koji bih uzeo, jel ima ko kavkih iskustava i jel mi moze reci zasto je jedan bolji od drugog, gledo sam na netu naravno sve moguce comparsion i ovo i ono, al ako imate note 4 ili ste imali s6, koji je bolji ............................ nekako necu Note4 star je, al opet nisu lose performanse ............................... uglavnom to je to ...

13 godina
suspendiran
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
ingloriushsmokey kaže...

Znaci dvoumim se između Note 4 i S6, nekznam koji bih uzeo, jel ima ko kavkih iskustava i jel mi moze reci zasto je jedan bolji od drugog, gledo sam na netu naravno sve moguce comparsion i ovo i ono, al ako imate note 4 ili ste imali s6, koji je bolji ............................ nekako necu Note4 star je, al opet nisu lose performanse ............................... uglavnom to je to ...

Zašto je Note4 po mojem skromnom subjektivnom viđenju bolji; ima stylus Pen, neopisivo iskustvo kada ga počneš koristiti! 

Zašto je "možda" S6 bolji; generalno, noviji je model, ali da je to puuuuno bitnije, pa i nije, čak nimalo, uopće! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

S6, ali je najveća mana očajna baterija, dok note serija ima uvijek najdulje trajanje baterija.

 

Dakle baterija, veličina ekrana i olovka su plus za note, barem po meni, ostalo sve ide u korist s liniji.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 20:07 (amd freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Jučer sam fleshnuo marshmallow 6.0.1 manualno (tele2 rom).

Stavio sam Chainfire-ov SU pa za info da navedem kako sve radi odlično što se tiče root pristupa ukoliko netko ima kakvih dvojbi.

 

Nekako mi se čini da baterija curi dosta brže nego na lollipop-u , guglanjem dobivam dvojake informacije pa ako tko ima za podijeliti svoja iskustva , rado bih pročito. 

 

 

 

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Meni je baterija kao na kit katu,dakle bolja nego na lolipopu...

 

Imas vjerojatno neki wakelock problem ili nešto s modemom.

 

Ja na erobot romu i suemax kernelu imam oko 3 dana trajanja baterije, sa oko 3h screen ona i oko 3h razgovora.

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
GrimReaperKC kaže...

Meni je baterija kao na kit katu,dakle bolja nego na lolipopu...

 

Imas vjerojatno neki wakelock problem ili nešto s modemom.

 

Ja na erobot romu i suemax kernelu imam oko 3 dana trajanja baterije, sa oko 3h screen ona i oko 3h razgovora.

Štima , s Titanium-om sam freezao neke procese i sad je ok.

Baterija kao i prije.

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Postoji li mogucnost downgradea sa 6.0.1 na 5.1.1? Moj model je N910c.

6.0.1 je katastrofa opcenito. Ni na jednom mobitelu mi ne radi kako treba. Na Noteu mi bluetooth konekcija ne stima. Stalno se gasi i trosi uzasno puno baterije i sam mobitel se pregrijava. Isto tako imam problema i s wifijem, uzasno sporo ucitava web stranice, sto nije bio slucaj na 5.1.1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

‚Naravno da postoji. Skines firm koji zelis i flashas ali imam utisak da si uradio update bez factory reset. Resetuj na fabricka podesavanja i sve ce ti raditi...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Torent kaže...

‚Naravno da postoji. Skines firm koji zelis i flashas ali imam utisak da si uradio update bez factory reset. Resetuj na fabricka podesavanja i sve ce ti raditi...

 Dva puta sam na novo stavljao 6.0.1 preko odina. I poslije toga sam i dalje imao navedene bugove. Najvise mi ustvari smeta bluetooth bug jer mi je stalno upaljen i uparen s autom. Tako da se ne planiram vracati na 6.0.1 dok ne izade neka nova verzija. 
I da, nasao sam ovaj firmware i preko njega sam downgradeao. : https://mega.nz/#!6043hARZ!nRJe5ZteSwHj-2ukY5dSDaP215ZooBvu6VTZ4ULu9nw

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Razne stvari se desavaju ako ne uradis factory reset. Meni na S6 nije radio HR senzor. Factory reset i sve proradilo....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Torent kaže...

Razne stvari se desavaju ako ne uradis factory reset. Meni na S6 nije radio HR senzor. Factory reset i sve proradilo....

 Kao sto sam rekao. Dva puta sam stavljao 6.0.1 s factory resetom i to nazalost nije pomoglo. :/

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Ja sam stavio poljski na 910c i sve 5 sa bluetoothom koji mi je stalno upaljen (handsfree u 2 auta). Jedino mi je bio stalno awake nakon skidanja sa punjača, pa sam nasao da je to bug jer mi je backup opcija bila upaljena. To sam ugasio i sve 5. Baterija bolja nego na 5.1.1
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Pozzz ekipa, znaci prije par dana kupljen Note 4, navodno 10 dana star preko njuskala.....danas stavljen pin za otkljucavanje moba i nakon sto unesem pin mob zasteka i ponovo trazi pin i tak stalno..e ja pametni idem radit factory reset i naravno sve izbrisem, uz to i OS... kak instalirat novi i koji preporucate..ajmo rec da je hitno jer sam sad bez mobitela...model je 910F ..kolko sam vidio na njemu je bilo nes karuma ( tak nes ) ..

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Instaliraj smartswitch app na comp i s njim vrati originalni OS od mobitela...
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Ekipa, ako netko može pomoći. Imam note 4 SM-N910C i uzeo bih ovaj Anker proizvod (2 baterije + punjač), ali problem je što nigdje ne mogu naći da se vrši dostava za Hrvatsku. Ako netko zna di bih to mogao naručiti bio bih zahvalan pošto mi je Baterija od moba u banani, bude npr na 30% i odjednom se mob isključi i restarta te onda baterija bude na 0%, a mob bude upaljen i stoji na 0% lol Nema drugog objašnjenja nego da je baterija otišla u k... (napravio sam i factory reset mob i opet ista stvar).

 

Čitao sam da je ovo najbolja zamjenska baterija za Note 4, ali ako znate neku dobru slične kvalitete molio bih Vas da mi predložite, pošto vidim da se ne može naručiti ovaj proizvod za Hrvatsku ili jednostavno ne mogu naći ko dostavlja ovaj proizvod.... 

 

Hvala na pomoći 

Battlenet ID: Mogy#2560
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2016 3:00 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Pošto mi je S5 otišao u loviša (matična otišla), planirao sam si uzeti nekakav mobitel do 2500kn, za oko mi je zapeo Note 4. Čitam da je Note 4 odličan mobitel i da još uvijek dobro služi (makar je 2014. godine) i pokrece sve bez greške. Molim nekoga ko ima Note 4 da mi potvrdi navedeno i da ga uzimam ili ne. Puno hvala

You are /dev/null to me.
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Ja imao i to je zvjerka jos uvijek...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
J3ckYYY kaže...

Pošto mi je S5 otišao u loviša (matična otišla), planirao sam si uzeti nekakav mobitel do 2500kn, za oko mi je zapeo Note 4. Čitam da je Note 4 odličan mobitel i da još uvijek dobro služi (makar je 2014. godine) i pokrece sve bez greške. Molim nekoga ko ima Note 4 da mi potvrdi navedeno i da ga uzimam ili ne. Puno hvala

 

 

koristim ga,radim sve na njemu,samo igrice ne igram...mobitel radi kao i prvog dana,nije rootan.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Ja prije kojih 6 mjeseci naručio ovu i od tad je koristim. Odlična, bolja od originala.
Valjda ćeš moć otvoriti link, ovo je sa mog eBaya, iz kupljenih proizvoda...
http://m.ebay.com/itm/3400-mAh-NFC-Akku-fur-Samsung-SM-N910F-Galaxy-Note-4-EBBN910BB-Accu-battery-Acku-/171748673928?nav=WATCHING_ACTIVE
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Pozdrav

Htio bih saznati kakav,koji update napraviti za note 4 na Marshmallow te što sve učiniti kako note mi note više ne bi štekao( šteka odkako je na lollipopu)

Nisam baš upučen u flashanje roma, rootanje i ostale te tech stvari, tak da bi bio zahavalan ako bi mi neko mogao objasniti što trebam napraviti kako bi izvukao bolje perfomanse od mobitela i da što manje crasha 

Također, imate li netko problema s baterijom da mu se mob gasi na npr 25% i onda nakon 10 min hlađenja ima još oko 10% baterije? što učiniti s tim

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Flashanje i nije neka rocket science... Nadji tacno svoj model na sammobile i prati upustvo. Tesko da mozes nesto zabrljati... Sto se tice grijanja i resetovanja to definitivno nije normalno za taj uredjaj isto sto nije normalno da uredjaj steka. Imao sam ga godinu dana i to je radilo perfektno....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice