Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.076.316
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
DrFriks kaže...

Koji baseband koristite? Ja trenutno koristim KH3, a prije sam koristio KI4 s kojim nisam bio zadovoljan jer je cesto gubio internet vezu i prilikom pricanja bi signal nestao.

Ja sam na KI3...

 

P.S. oko 20:30 bi trebao biti pušten novi ICS Leak na sammobile-u

Don't you dare to read my mind, Because you don't like, won't like what you'll find
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
 
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
bzvz92 kaže...

ljudi imam pitanje...jel zna neko gdje bi mogo u zagrebu,ako uopce ima,kupit stativ za S2? treba mi za snimanje....vidio sam na ebayu da postoji oni mali stolni,al meni treba neki viši i treba mi brzo pa zato ne bi narucivo nego ga tu kupio. mislio sam da bude po nekakvom principu zatezanja,al sve kaj sam gledo je za neke definirane fotice/kamere..

 

 

bump...zar niko ne zna?? :(

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Evo ja sam zapeo na CheckROMu. Svida mi se kako to izgleda :D

Uz CheckROM sam napravio pregled aplikacije Call Meter 3G.
Dobra aplikacija za praćenje potrošnje poziva, poruka i interneta. Ludilo za mene na pretplati :)

Tu možete više pročitati: Call Meter 3G. Ovime je gotova moja 3. misija za Samsung mob!lerse :) 

 

 

Ako imate kakvih kritika kažite i pomognite da stranicu dignemo malo :D

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

eo ja ga isprobavam , radio radi , gps ne bash , aktualizcija radi , scrolanje napokon je fluidno , jos men  zanima bat kak stoji , SD cache poprvljen , ukratko ovaj leak ajmo reci RC po meni zasada !.. aka 4 daily use ...

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2012 21:52 (4mal).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
4mal kaže...

eo ja ga isprobavam , radio radi , gps ne bash , aktualizcija radi , scrolanje napokon je fluidno , jos men  zanima bat kak stoji , SD cache poprvljen , ukratko ovaj leak ajmo reci RC po meni zasada !.. aka 4 daily use ...

Na XDA kao i inače, nekima GPS locka za 10 sekundi (što je nevjerojatno) dok nekima uopče ne radi :S ....

 

Don't you dare to read my mind, Because you don't like, won't like what you'll find
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

mene taj GPS pretjerano ne brine {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Evo reporta sa XDA:

 

Good:

  • NO FCs YET!
  • Wifi data indicators back!
  • Network mode setting back!
  • 3D effect in launcher!
  • FM Working again!
  • XILA2 overscroll glow, more subtle.
  • Deep sleep works. It always has! Stop asking!
  • GPS works in maps app and GPS test apps!
  • Extremely fast GPS lock,even indoors!
  • Quite stable.
  • Market works perfectly.
  • Faceunlock works. *sigh*
  • USB mode works!
  • USB host working apparently!
  • Vibration works well.
  • Data stats shows individual apps!



Bad:

  • Google widgetsstillcan't be resized.
  • 800x480 wallpapersstilldon't set properly.
  • You have to manually set APN sometimes.



Ugly:

  • New samsung animations, similar to GB.
  • Google Apps logos in notifications bar look distorted and ugly.
  • Task switching looks weird. See below in screenshots.
Don't you dare to read my mind, Because you don't like, won't like what you'll find
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

kao sto rekoh odlican leak ! 

 

edit ako vam ne radi mreza a na t mobile u ste 

 

za postavke za uslugu Web/Internet pošaljite SMS poruku sadržaja I

Sustav će prepoznati uređaj koji koristite te vam poslati odgovarajuće postavke. Kad primite postavke, upišite PIN 1234 i kliknite na "spremi", kako bi postavke bile spremljene u vaš uređaj. Zatim isključite vaš uređaj i ponovo ga uključite.

SMS poruka kojom inicirate slanje željenih postavki na 1598 se ne naplaćuje ukoliko je šaljete iz T-Mobile HR mreže, a ako je poslana iz roaminga bit će naplaćena sukladno važećem cjeniku.

 

;)

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2012 3:35 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Kordy kaže...

 

Jel to sa TW-om?

Kada će pustiti prokleti kernel sources da ekipa CM-a mogu sklepati, dafuQ!

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
Kordy kaže...

 

Jel to sa TW-om?

Kada će pustiti prokleti kernel sources da ekipa CM-a mogu sklepati, dafuQ!

Svaki Samsungov ROM je, i biti će s TW-om...

Što se tiče kernel source-a, ne mislim da će ga pustiti prije nego službena verzija ICS izađe....

Don't you dare to read my mind, Because you don't like, won't like what you'll find
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2012 10:18 (Kordy).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Sta raditi u tom slucaju?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Mitsuoka kaže...
vidson5611 kaže...

Moze li necija pomoc.

Naime, skoro sam kupio polovan telefon SAMSUNG GALAXY S2.

Pri paljenju telefona, u donjem dijelu izbacuje mi manji zuti znak sa uzvicnikom!

Sta je u pitanju?

Nisam ga nosio nigdje u radnju jos da pogledaju, pa me zanima ako neko zna sta je u pitanju...

To znaci da je uređaj flashan i da nije originalni kernel na njemu.

Sta raditi u tom slučaju?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
vidson5611 kaže...

Sta raditi u tom slučaju?

Ništa?

 

Ili kupiti Jig koji to poništava.

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
vidson5611 kaže...
Mitsuoka kaže...
vidson5611 kaže...

Moze li necija pomoc.

Naime, skoro sam kupio polovan telefon SAMSUNG GALAXY S2.

Pri paljenju telefona, u donjem dijelu izbacuje mi manji zuti znak sa uzvicnikom!

Sta je u pitanju?

Nisam ga nosio nigdje u radnju jos da pogledaju, pa me zanima ako neko zna sta je u pitanju...

To znaci da je uređaj flashan i da nije originalni kernel na njemu.

Sta raditi u tom slučaju?

Idi u Postavke, O telefonu, i reci nam koji verziju Kernela imaš

 

Don't you dare to read my mind, Because you don't like, won't like what you'll find
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Kordy kaže...
vidson5611 kaže...
Mitsuoka kaže...
vidson5611 kaže...

Moze li necija pomoc.

Naime, skoro sam kupio polovan telefon SAMSUNG GALAXY S2.

Pri paljenju telefona, u donjem dijelu izbacuje mi manji zuti znak sa uzvicnikom!

Sta je u pitanju?

Nisam ga nosio nigdje u radnju jos da pogledaju, pa me zanima ako neko zna sta je u pitanju...

To znaci da je uređaj flashan i da nije originalni kernel na njemu.

Sta raditi u tom slučaju?

Idi u Postavke, O telefonu, i reci nam koji verziju Kernela imaš

 

Kernel verzija je: 2.6.35.7-i9100xwkdd-cl161513 root@DEL103 #2

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
vidson5611 kaže...
Kordy kaže...
vidson5611 kaže...
Mitsuoka kaže...
vidson5611 kaže...

Moze li necija pomoc.

Naime, skoro sam kupio polovan telefon SAMSUNG GALAXY S2.

Pri paljenju telefona, u donjem dijelu izbacuje mi manji zuti znak sa uzvicnikom!

Sta je u pitanju?

Nisam ga nosio nigdje u radnju jos da pogledaju, pa me zanima ako neko zna sta je u pitanju...

To znaci da je uređaj flashan i da nije originalni kernel na njemu.

Sta raditi u tom slučaju?

Idi u Postavke, O telefonu, i reci nam koji verziju Kernela imaš

 

Kernel verzija je: 2.6.35.7-i9100xwkdd-cl161513 root@DEL103 #2

 

Mislio sam da je prodavač flashao neki "bolji" kernel... Uglavnom, trebao bi pronaći taj stock kernel i njega flashati...

Ili probaj uz pomoć Kies-a update napraviti, taj FW koji imaš je koliko vidim prvi FW ikad za GS II (prastari 2.3.3)

Don't you dare to read my mind, Because you don't like, won't like what you'll find
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Kordy kaže...
vidson5611 kaže...
Kordy kaže...
vidson5611 kaže...
Mitsuoka kaže...
vidson5611 kaže...

Moze li necija pomoc.

Naime, skoro sam kupio polovan telefon SAMSUNG GALAXY S2.

Pri paljenju telefona, u donjem dijelu izbacuje mi manji zuti znak sa uzvicnikom!

Sta je u pitanju?

Nisam ga nosio nigdje u radnju jos da pogledaju, pa me zanima ako neko zna sta je u pitanju...

To znaci da je uređaj flashan i da nije originalni kernel na njemu.

Sta raditi u tom slučaju?

Idi u Postavke, O telefonu, i reci nam koji verziju Kernela imaš

 

Kernel verzija je: 2.6.35.7-i9100xwkdd-cl161513 root@DEL103 #2

 

Mislio sam da je prodavač flashao neki "bolji" kernel... Uglavnom, trebao bi pronaći taj stock kernel i njega flashati...

Ili probaj uz pomoć Kies-a update napraviti, taj FW koji imaš je koliko vidim prvi FW ikad za GS II (prastari 2.3.3)

Ok. Hvala ti na pomoci :)

13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Dali neko slucajno link za skinut firmware I9100BUKJ3 ## 2.3.5 2011 October I9100VIPKI2 Croatia (VIPNET) , naime na sammobile link ne valja za skinit ?
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
mkexx kaže...
Dali neko slucajno link za skinut firmware I9100BUKJ3 ## 2.3.5 2011 October I9100VIPKI2 Croatia (VIPNET) , naime na sammobile link ne valja za skinit ?

Moraš se registrirati kako bi mogao skinuti FW

Don't you dare to read my mind, Because you don't like, won't like what you'll find
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Denyken kaže...

Gubi li se root ako stavim taj FW?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Kordy kaže...
mkexx kaže...
Dali neko slucajno link za skinut firmware I9100BUKJ3 ## 2.3.5 2011 October I9100VIPKI2 Croatia (VIPNET) , naime na sammobile link ne valja za skinit ?

Moraš se registrirati kako bi mogao skinuti FW

Ma jesam, ali kada udjem na link kaze da je removed...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
DrFriks kaže...
Denyken kaže...

Gubi li se root ako stavim taj FW?

Da, ali već je dostupan rootani kernel koji možeš kasnije flashati...

Don't you dare to read my mind, Because you don't like, won't like what you'll find
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Denyken kaže...

 

To je Official ICS za SGS2?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Nono kaže...
Denyken kaže...

 

To je Official ICS za SGS2?

Unofficial

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

pre svega pozz svima....iako moja poruka nije vezana za rom-ove (kao 80% poruka u ovoj temi) ipak me zanima nesto drugo u vezi ovog mob...pre neka tri-cetiri dana sam kupio galaxy s2.u pocetku nisam primjecivao nista neobicno,medjutim kasnije kada bi pokrenuo internet pretrazivac (ili bilo koji program koju ima bijelu pozadinu),primijetio sam da mi je gornja trecina ekrana nesto tamnija a na onom dijelu sto je bijel iz pozadine ``probijaju`` obrisi ikonica...nesto sam nasao na drugim forumima da je to poprilicno cesta pojava,ali ovde nisam nasao da se iko zalio (ili sam ja imao toliki maler da dobijem pokvaren mob)...ako je neko imao slicnih problema,jel postoji neko resnje? da napomenem,vec sam ga prodao i ipak se vracam htc-u...ps nikada ne kupujte mob preko oglasa :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
To je official ICS za SGS2, samo nije dovrsen, to je leak...
BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
pedja1984 kaže...

pre svega pozz svima....iako moja poruka nije vezana za rom-ove (kao 80% poruka u ovoj temi) ipak me zanima nesto drugo u vezi ovog mob...pre neka tri-cetiri dana sam kupio galaxy s2.u pocetku nisam primjecivao nista neobicno,medjutim kasnije kada bi pokrenuo internet pretrazivac (ili bilo koji program koju ima bijelu pozadinu),primijetio sam da mi je gornja trecina ekrana nesto tamnija a na onom dijelu sto je bijel iz pozadine ``probijaju`` obrisi ikonica...nesto sam nasao na drugim forumima da je to poprilicno cesta pojava,ali ovde nisam nasao da se iko zalio (ili sam ja imao toliki maler da dobijem pokvaren mob)...ako je neko imao slicnih problema,jel postoji neko resnje? da napomenem,vec sam ga prodao i ipak se vracam htc-u...ps nikada ne kupujte mob preko oglasa :)

Da, puno ljudi prijavljuje neke "probleme" s ekranom... ja na sreću nisam ništa primjetio...

Don't you dare to read my mind, Because you don't like, won't like what you'll find
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Evo malo snježnih fotografija iz Splita danas... naravno sve kroz objektiv ovog malo većeg mališana http://zstamenov.wordpress.com/2012/02/03/foto-snijeg-u-splitu-samsung-galaxy-s-ii/

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2012 17:28 (Mitsuoka).
 
4 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Mitsuoka kaže...

Evo malo snježnih fotografija iz Splita danas... naravno sve kroz objektiv ovog malo većeg mališana http://zstamenov.wordpress.com/2012/02/03/foto-snijeg-u-splitu-samsung-galaxy-s-ii/

Ima više snijega nego u ZG {#}

Don't you dare to read my mind, Because you don't like, won't like what you'll find
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice