Pogreske radi neiskustva

poruka: 11
|
čitano: 1.340
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pogreske radi neiskustva

Neka svatko napise svoje pogreske koje je ikad napravio u vezi sastavljanja konfiguracije. Evo ja sam nekad davno bio neiskusan klinjo i najvece dvije pogreske su bile kad sam kupio Celeron 2,8GHz jer sam mislio da sto ima vise MHz da procesor bolji, a na kraju se uspostavilo da je bio sporiji od Pentiuma4 na 1,8GHz, a druga velika pogreska je bila kada sam s Geforce4Ti 4200 preso na Geforce FX 5200 ...

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pogreske radi neiskustva
mtopol kaže...

Geforce FX 5200 ...

 Kupnja baš ove kartice je svojedobno bila moja pogreška. Sad pročitam 4-5 reviewa prije kupnje bilo čega :) i komentare ispod :)
Probaj Linux! - www.linuxzasve.com | Otkrij Linux! - wiki.open.hr follow us > twitter.com/linuxzasve
16 godina
neaktivan
offline
Pogreske radi neiskustva

- na + a + na - :D

e to mi je bila greska gdje sam zauvijek naucio Cool

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pogreske radi neiskustva
Hacker-ri kaže...

- na + a + na - :D

e to mi je bila greska gdje sam zauvijek naucio Cool

 hehe... jedna je bila kad sam spržio ram zbog elektriciteta, pa savijanje pinova na procesoru... uglavnom uvijek diram ono šta nesmijem -.-
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
Pogreske radi neiskustva

Kada sm kupio microSD umjesto M2 karticeSramim se

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4 Intel Core2Duo E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI DDR2 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample (790MHz GPU, 1100MHz memorija) , Seagate 320GB i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate Service Pack 1 32-bit
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pogreske radi neiskustva

Išao sam čistit hladnjak od procesora i skinuo pastu jer sam mislio da je veliki sloj prašineSramim se

Intel Q6600 @ 3,2 GHz + BigTyphoon 120 Asus P5K-E/WIFI-AP 2GB @ 800 MHz Kingston Asus EN9600GT @ 750/1900/1000 WD 320GB Antec Sonata III Antec EarthWatts 500W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pogreske radi neiskustva
RePlaY kaže...

Išao sam čistit hladnjak od procesora i skinuo pastu jer sam mislio da je veliki sloj prašineSramim se

 hehe, good one... jedan moj prijatelj je kupio ddr2 umijesto ddr memoriju i nije mu išla u utor, budala je išla rezati ram škarama, nekako ju je ugurao unutra, upali komp i bum Namigiva
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pogreske radi neiskustva
leo_819 kaže...
RePlaY kaže...

Išao sam čistit hladnjak od procesora i skinuo pastu jer sam mislio da je veliki sloj prašineSramim se

 hehe, good one... jedan moj prijatelj je kupio ddr2 umijesto ddr memoriju i nije mu išla u utor, budala je išla rezati ram škarama, nekako ju je ugurao unutra, upali komp i bum Namigiva
 Hahahaha Izlanuo se Škarama... Ja sam u svoje vrijeme mislio da ako os imat Duo procesor moras kupiti dva i zalijepiti ih...
Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pogreske radi neiskustva

hahaha koji kralj

Intel E5200 2.5 @3.0 stock vcore & cooler PowerColor HD4830 670/995 stock cooler GA-Ep43-Ds3L 4gb SuperTalent 800MHz Pioneer 216-DBK Hitachi 320 GB 16 mb MX518 Razer Goliathus Corsair VX450W
15 godina
neaktivan
offline
Pogreske radi neiskustva

Ja nisam imao hardwerskih problema. Ali sam jednom prilikom instalirao dva antivirusa i sjeb*** sam cijeli HDD :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 15:19 (Aerendyl).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Pogreske radi neiskustva

  ja sam jednom prilikom otišao u trgovinu i kupio powercolor radeon 7000 umjesto GEforce 2 (koja je bila moćna u to vrijeme).     Radeon nije imao ni T&L... mislim da sam bio pao na prodavačeve fore kako se ipak radi o ok kartici.

  mislim, bila je solidna ali svejedno mi se čini da sam napravio pogrešku.

 

Neodlučan

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice