T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.815.224
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

od szk trazi kod za otkljucavanje. samo im posalji mail sa imei-om, serijskim brojem i tvojim podacima (ako na tebe glasi tel liinija) i u povratnom mailu ces dobit kod sa uputama. naravno, sve je free

 
0 0 hvala 2
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

zna li tko koji  ruter  T-com trenutno daje  uz  ADSL ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.7.2014 13:29 (Atomic-7).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
brmbo kaže...

Stiga ovaj LG L40 na poklon ali čudno zaključan .

Ubacim vip ili tele2 karticu i na početku ne traži kod za otključavanje ali nema signala i piše usluga ograničena.

Što sad nositi u T centar ili?

koliko dugo si ga čekao?

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Meni isto stigao LG L40, jedno 2 tjedna sam cekao. Cini se da neradi gps, ni nakon 20 min nemoze uhvatiti fix :/

13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
TomekK kaže...
brmbo kaže...

Stiga ovaj LG L40 na poklon ali čudno zaključan .

Ubacim vip ili tele2 karticu i na početku ne traži kod za otključavanje ali nema signala i piše usluga ograničena.

Što sad nositi u T centar ili?

koliko dugo si ga čekao?

Tjedan dana

GPS proradio nakon par minuta fix 5 od 11 uz 25m greške, nije nešto ali radi

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.7.2014 16:05 (brmbo).
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

gigaset sx763,tG782,speedtouch ili adb

9 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

poštovani nitar

u velikoj sam trilemi....završava mi ovaj mjesec MAX3 L ugovor i zanima me da li se isplati produžiti ugovor sada i odabrati MAX3 S paket  (gdje mi je interesantna ponuda sa brzinom interneta do 10Mbit/s)  ili čekati Božić sa nekom novom akcijom i ponudom?

 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Dea_4 kaže...

poštovani nitar

u velikoj sam trilemi....završava mi ovaj mjesec MAX3 L ugovor i zanima me da li se isplati produžiti ugovor sada i odabrati MAX3 S paket  (gdje mi je interesantna ponuda sa brzinom interneta do 10Mbit/s)  ili čekati Božić sa nekom novom akcijom i ponudom?

Trenutno je akcija da se brzina od 10mbita dobije za 10kn, inače je 30kn. Već se skoro 2 godine koliko se sjećam gadgeti uz produženje dobivaju u vrijednosti 1000-1500kn, tako da sumnjam da će za Božić biti išta drugačije. Za ovaj Božić je ponuda bila identična kao i sada, znači ništa bolja.

 

Na tebi je uglavnom sve. Ako ti se sada ne sviđaju pogodnosti uz potpisivanje, pričekaj par mjeseci.

 

Vjerojatno će i tableti uskoro biti maknuti iz ponude jer ih ima sve manje.

14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
DangerouS kaže...

Pozdrav ljudi, radim već duže kao student u t-comu i mogu vam reći apslutno sve informacije koje vas zanimaju o paketima i uslugama.

 

Ako vas zanima nešto konkretno o tome što vi koristite ili što možete dobiti (tablet, mobitel) ili eventualno kako stoje stvari kod mobilnih usluga, javite mi se na PM. Možete poslati i broj kućnog telefona pa ćemo pogledati stanje i dat ću vam mišljenje ako vidim da negdje možete uštedjeti.

 

Puno ljudi plaća po 500kn+ a sve te stvari bi mogli imati za 400kn ali to ne znaju. Pa eto, ako ima nekoga kome mogu pomoći bilo bi lijepo, vama manji računi, a meni bodovi da si povisim satnicu. Sve vam je transparentno, razgovori se snimaju, tako da ne smijem davati putem telefona krivi info. Ukoliko vam se ne da petljati sa telefonom mogu vam i preko PMa srediti neki paket ili table ili slično. Uglavnom, slobodno javite.

 

LP, Nikola.

Nikola,

Dva puta sam ti slao PM vezano za ovo, ali kao da stvar ne funkcionira, ili...?

 

Pozdrav, Matyas

13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Isprika ako je već spomenuto, ali tarifa uz ovaj Vivax tablet košta 40kn mjesečno, a ne 25kn mjesečno kao što piše na stranicama T-Coma. Čisto da se ne iznenadite.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Kosta 25... ali je 5kn + 10kn one radijske frekvencije i takve stvari.

 

Ja sam neki dan u cudu osto kad sam moro platit 44kn bon od 40kn. Zanimljiva je ta fora sa dizanjem racuna i to.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
SimeKZ kaže...

Kosta 25... ali je 5kn + 10kn one radijske frekvencije i takve stvari.

 

Ja sam neki dan u cudu osto kad sam moro platit 44kn bon od 40kn. Zanimljiva je ta fora sa dizanjem racuna i to.

Smatram da bi bilo pošteno od tcom-a ili bar regularnih agencija da njihovoj stranici stoji 40 kn ili bar ona zvijezdica pokraj pa da dolje imaš objašnjenje.... ali tcom i poštenje ne idu u istu rečenicu pa...

12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ezacro kaže...
SimeKZ kaže...

Kosta 25... ali je 5kn + 10kn one radijske frekvencije i takve stvari.

 

Ja sam neki dan u cudu osto kad sam moro platit 44kn bon od 40kn. Zanimljiva je ta fora sa dizanjem racuna i to.

Smatram da bi bilo pošteno od tcom-a ili bar regularnih agencija da njihovoj stranici stoji 40 kn ili bar ona zvijezdica pokraj pa da dolje imaš objašnjenje.... ali tcom i poštenje ne idu u istu rečenicu pa...

Otvori PDF od Tarifa i sve ti unutra pise, jest da je font 2,5, ali kad zumiras fino pise kako pelješe....

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Pozdrav, imam pitanje u vezi poklona, i ja sam dobio Lg L40, naravno isto je zaključan.Znam da daju kod za otključavanje, zato sam poslao t-comu podatke na 

mail, ali dan poslje još nema odgovora.Ako je još netko slao, koliko im inače treba da odgovore? Neda mi ih se sad zvati.

 

EDIT: Evo, ako nekome zatreba.Poslali su kod,samo im je trebalo deset dana da ga dobiju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 17:05 (kmz89).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Prošli tjedan bija u t-centru i "kod" još nije doša , kaže tip od 7-10 dana

12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

ja sam dobio kod za najvise 3 dana (to je bilo prije godinu dana pa se ne sjecam) i to odmah u povratnom mailu, znaci nije bilo nikakvih natezanja. poslao sam ga sa t-com maila iako smatram da to nije uopce bitno. napisao sam sve podatke: imei, sn (serijski broj), model moba, ime i prezime vlasnika linije, broj fiksnog... što više podataka navedeš manja šansa je da će te oni kasnije nešto pitat što znači da štediš živce. u mailu su detaljne upute kako se taj kod upisuje, korak po korak pa nemoš falit. kod je prošao iz prvog pokušaja, mob se ugasio i upalio i radio je na tele2 mrezu tj radi i dan danas

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Možda nije pravovaljana tema da postavim pitanje no nadam se kako mi nećete zamijeriti. Pošto očekujem dolazak opreme od t-coma a uzeo sam internet, telefon televiziu te skolipio ugovor na dvije godine, zanima me da li mi pretplatnici imamo free account na Deezer odnosno da li nam je Deezer raspoloživ za korištenje unutar vremesnkog razdoblja dok traje ugovorna obveza. Moje sumnje podignuo je kutak na deezer.com odnosno kutak čiji screenshot saljem u privitku.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Deezer nije besplatan osim ako nije neko promo razdoblje, plaća se ili 35 zasebno ili 49kn u sklopu Multimedia paketa gdje još dobiješ MAXtv togo i Spremalicu.

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ovako imam nekoliko pitanja.

Nisam pod nikakvim ugovorom i htio bi uzeti MAX3 M+ sa tabletom na 24 mjeseca.

Ovih 319kn koliko kosta, da li je to s PDV-om ili bez?

Sta sve ulazi u tih 319kn? Koliko sam shvatio jedino sto jos moze ici preko tih 319kn su:

-pozivi prema drugim nacionalnim nepokretnim mrezama

-pozivi prema drugim nacionalnim pokretnim mrezama

 

Ovih 25kn, odnosno 40kn za internet na tabletu, da li je to uracunato u ovih 319kn ili i to ide dodatno?

 

Ako netko ima ugovoreno MAX3 M+ molim da javi koliko mu realno dolazi mjesecni racun kada se sve zbroji i oduzme.

I na kraju, da li se isplati uzmati ovaj paket ako mi se trenutni racun bez ugovorne obveze vrti oko 380kn/mj?(telefon i internet, bez maxtv-a)

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 23:21 (domagoj05).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Sta ti nije bolja opcija MAX3 S
+ Dodatne opcije za surfanje
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Sto se tice MAX3 S buni me ovo novi korisnici - 40kn FLAT i 10KN 10mbit/s. Sta to znaci novi korisnik? Jer ja sam na T-comu podosta godina, tako da po meni ja nisam novi korisnik i nemam pravo uzeti FLAT u S paketu. Ispravi me ili mi pojasni malo.

Ali svejedno stoje ova pitanja od posta iznad, bilo za S ili M+.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Novi bi znacio da potpusijes novi ugovor (valjda).
Ja imam Max3M i racuni su mi oko 350kn.

Pazi da ti tablet ne bi dosao na naplatu 600kn!

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 23:56 (djigibao).
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
domagoj05 kaže...

Ovako imam nekoliko pitanja.

Nisam pod nikakvim ugovorom i htio bi uzeti MAX3 M+ sa tabletom na 24 mjeseca.

Ovih 319kn koliko kosta, da li je to s PDV-om ili bez?

Sta sve ulazi u tih 319kn? Koliko sam shvatio jedino sto jos moze ici preko tih 319kn su:

-pozivi prema drugim nacionalnim nepokretnim mrezama

-pozivi prema drugim nacionalnim pokretnim mrezama

 

Ovih 25kn, odnosno 40kn za internet na tabletu, da li je to uracunato u ovih 319kn ili i to ide dodatno?

 

Ako netko ima ugovoreno MAX3 M+ molim da javi koliko mu realno dolazi mjesecni racun kada se sve zbroji i oduzme.

I na kraju, da li se isplati uzmati ovaj paket ako mi se trenutni racun bez ugovorne obveze vrti oko 380kn/mj?(telefon i internet, bez maxtv-a)

 

 

 

319kn + 40kn ti je tablet.

 

Naravno da ti se isplati, ako nećeš trošiti ništa više od ovog paketa. Imaš 60minuta unutar fiksne mreže, nakon što iskoristiš tih 60minuta samo se računa uspostava poziva. Internet je flat 4mbita, maxtv ima 90ak programa.

 

Pozivi prema van, mobitelima ili drugim fiksnim mrežama se naplaćuju standardno na tih 319kn.

15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Koja je fora ovog MAX2 S paketa da je tako jeftini?

Ja imam 4mb, flat, telefon i košta me mjesečno oko 240kn, a ovo sad sa 10mb i flat dođe 215kn. Koja je njihova dobit na ovim MAX2 i 3 paketima, ako izađe jeftinije nego normalna kombinacija usluga? Ne zvuči mi to kao t-com, da spušta cijene.{#}

Uzeo bi to možda ali me se bojim da nije neka navlakuša, pa da na kraju plačam 300kn nakon 3 mjeseca i tako do kraja ugovorne obveze.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 15:55 (Jack Sparrow).
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Jack Sparrow kaže...

Koja je fora ovog MAX2 S paketa da je tako jeftini?

Ja imam 4mb, flat, telefon i košta me mjesečno oko 240kn, a ovo sad sa 10mb i flat dođe 215kn. Koja je njihova dobit na ovim MAX2 i 3 paketima, ako izađe jeftinije nego normalna kombinacija usluga? Ne zvuči mi to kao t-com, da spušta cijene.{#}

Uzeo bi to možda ali me se bojim da nije neka navlakuša, pa da na kraju plačam 300kn nakon 3 mjeseca i tako do kraja ugovorne obveze.

takoder i mene to tocno zanima, koristim isti paket! koliko sam shvatio onog lika na telefonu placam extra jos nekakvih 60+min razgovora( dakle 120min sve zajedno) iako mi "stara majka" potrosi svega 2min u 1.mj{#} ja ga uopce nemam(tel.)

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Jack Sparrow kaže...

Koja je fora ovog MAX2 S paketa da je tako jeftini?

Ja imam 4mb, flat, telefon i košta me mjesečno oko 240kn, a ovo sad sa 10mb i flat dođe 215kn. Koja je njihova dobit na ovim MAX2 i 3 paketima, ako izađe jeftinije nego normalna kombinacija usluga? Ne zvuči mi to kao t-com, da spušta cijene.{#}

Uzeo bi to možda ali me se bojim da nije neka navlakuša, pa da na kraju plačam 300kn nakon 3 mjeseca i tako do kraja ugovorne obveze.

Nije bome ni meni jasno. Možda im je isplativije da imaš sve pod jednim ugovorom. Zvao sam, rekli su mi da cijena je takva kako piše pa sad čekam račun slijedeći mjesec :D.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Pod FAQ na njehovoj stranici piše da se promotivna akcija na brzinu od 10mb odnosi samo na 2 ili 3 obračunska razdoblja, a kad sam pitao operatera kaže da se to ne odnosti na MAX2 i 3 pakete nego samo na normalni način ako uzmeš. Još je dodao da cijena max paketa ostaje ista sve do isteka ugovora.

Problem je što ovi iz službe za korisnike često kažu krivo ili ti ne napomenu ono što zna često pisati s najmanjim slovima u ugovoru, a i ne vidim tu dobit u tim paketima jer ipak je ovo t-com. Na sličan načim me skoro iskon navukao kad mi je agent došao doma, onda mi dao ugovor i s malim slovima ispod svega pisao neki dodatak koji naravno nije spomenuo.{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 16:52 (Jack Sparrow).
10 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Smiješno je da pitate, kakva je tu zarada tcom-a..Pa da svi plaćaju samo 50 kuna za trojne pakete, tcom bi imao zaradu, u milijardama..Jer naplaćuje zrak..

Nekad se plaćalo 100mb prometa cca 1500 kuna, kad je bilo obračunavano vrijeme koje provedeš na netu, po satima..

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo stigao mi ovaj Vivax od T-coma i s njim sim kartica. Pretpostavljam da ju treba aktivirati pa me zanima moram li baš zvati službu za korisnike i "čekati u redu" ili se može to bezbolnije riješiti?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Molim vas ako mi neko može naći na ebayu ili bilo gdje case/masku za VIVAX 8" tablet???

 

Baš mi hitno treba pošto je zadnja strana dosta osjetljiva na fleke,i materijal nije baš najbolji....

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice