Pitanje za kulinare...

poruka: 5
|
čitano: 889
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pitanje za kulinare...

Znači,zanima me šta znači pritužba na neki restoran npr. kada netko reče:'U ovom restoranu sve ima okus po mesu?'

 

Jedna moja kolegica je to par puta rekla.

 

A mene zanima kaj bi to npr. konkretno značilo?Dali je previše ulja korišteno u izradi jela,tjestenine,čega već?

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
13 godina
offline
Re: Pitanje za kulinare...
g12356 kaže...

Znači,zanima me šta znači pritužba na neki restoran npr. kada netko reče:'U ovom restoranu sve ima okus po mesu?'

 

Jedna moja kolegica je to par puta rekla.

 

A mene zanima kaj bi to npr. konkretno značilo?Dali je previše ulja korišteno u izradi jela,tjestenine,čega već?

Znači da u svakom jelu ima mesa :)

13 godina
offline
Re: Pitanje za kulinare...
DuMe kaže...
g12356 kaže...

Znači,zanima me šta znači pritužba na neki restoran npr. kada netko reče:'U ovom restoranu sve ima okus po mesu?'

 

Jedna moja kolegica je to par puta rekla.

 

A mene zanima kaj bi to npr. konkretno značilo?Dali je previše ulja korišteno u izradi jela,tjestenine,čega već?

Znači da u svakom jelu ima mesa :)

Ili da koristi jednu tavu za pečenje mesa, pa onda u tom peče špiroge i kupus, itd.

Say hello to my little friend
13 godina
neaktivan
offline
Pitanje za kulinare...

Nope,nije bilo mesa...Ona je koliko sam ja skužio rekla da im tjestenina i salata miriše po mesu.

 

@Krunoo7 :Brijem da se o tome radi.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 21:25 (g12356).
13 godina
offline
Pitanje za kulinare...

Sjedila je do susjednog stola koji je konzumirao meso pa je od tog stola miris osjetila.. drugo nemože bit

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice