Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus zaključana tema

poruka: 143
|
čitano: 70.848
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Ajoj...

 

Samo nemoj uzimati pare od ljudi koje ne znaš... To nikako, radije idi u ćuzu...

 

Možeš napisati pismenu zamolbu banci da ti odgode rok dok ne prikupiš novac i nadati se da u ljudima ima još milosti, a onda možeš posuditi od rodbine, prijatelja...

And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
16 godina
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Ajde ako si iz Rijeke/Opatije javi se. U firmi nam treba par radnika (čiajt stutent-servis) nadam se da nije kasno, da još ima mjesta.

هردسري & سبيدسري
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
HCSC kaže...

Ajde ako si iz Rijeke/Opatije javi se. U firmi nam treba par radnika (čiajt stutent-servis) nadam se da nije kasno, da još ima mjesta.

 Mislim da je iz zagorja..nisam ziher..sitvacija je teska,ali nemoj samo pomisljat na kamatare..
Izgleda da ces morat komp rijesitMršti se
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Jedina opcija ici u zatvor, ja bi radje to neg komp prodavo, a nije ni 10 dana tak puno, al u svakom slucaju odi u zabu, i vidi koje su ti sve opcije...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Ako imas ista para, kupi cugu i napij se. Ako nemas, dodi do mene, ja cu kupiti cugu. Cool

Znao sam da to nisam trebao reci!
16 godina
offline
Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
autorov komentar

Svi me u zatvor tjerate!Plač

Ja to neću, ja hoću posao!

Pošteno sve vratiti...

Vas molim za savjete kako to odužiti!

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Ako ti se putuje u Zagreb svaki dan u mojoj firmi primaju radnike.

Sa i bez skole.

Sa bi bilo naravno super.

Pa eto ako ti paše javi mi se pa ti dam podatke od firme pa nazoveš tamo i pitaš.

Pa bi mogao onda rec u zabi nek ti blokiraju racun i puste nek placa sjeda na racun sve dok nije izjednaceno.

Mislim ako im pokažeš ugovor o radu da ce ipak tako napravit.

Samo daj gas.

C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1066mhz 5-5-5-15 Gainward radeon HD 4870,WD320gb+WD640gb-AAKS
15 godina
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Joj podne mi je kad citam tvoje postove, nemas, nemozes , jadan si, ubija te to, places kukas molis.

Pa daj se covjece saberi, jesi musko i li pi....a. Sori na ovako grubom izrazu ali daj se pogledaj u ogledalo.

Nepojmljivo mi je da u Zg ne mozes naci posao. Ok bolestan si,a li ima toliko posla koji mozes raditi, samo treba malo volje.

Neki ljude zive od skupljanja ambalaze pa ne kukaju, a tebi je sve tesko, radje ovdje moljakas nego da se primis posla.

 

Samim tvojim stavom je jasno zasto si se i nasao u takvoj situaciji.

 

Daj se trgni i radi mjesec dva bilo sto da se rijesis dugova, a onda nadji normalniji posao.

 

Da ides okolo i bakicama cjepas drva, ides u nabavu i sl, vec bi skupio navedenu svotu za mjesec -dva .

 

Posla ima za one koji hoce raditi !!!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
Ige kaže...

Jedina opcija ici u zatvor, ja bi radje to neg komp prodavo, a nije ni 10 dana tak puno, al u svakom slucaju odi u zabu, i vidi koje su ti sve opcije...

 
Ne ide to tako. Možeš otići i u zatvor, ali kad izađeš iz njega svejedno opet moraš vratiti novce. 
Zatvorom možeš samo zamijeniti neke novčane kazne koje ti presudi sud, ali ne možeš se zatvorom riješiti duga prema nekomu.
15 godina
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

mislim da će prije ići ovrha na imovinu nego zatvor.samo problem su ti onda ti sudski troškovi,koje ćeš morati nekako platiti/odraditi.

Radi bilo što samo da ne dođe na sud.

Kao što je rečeno odi u banku i pitaj dali može na nekih 6mj.i vjerovatno će ti dati.da se sve to dogovorit

skupi 500kn svaki mjesec nekako i amen.

i odi to sutra vidi s njima,pa javi kako je prošlo.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Drakon kaže...

Kao što je rečeno odi u banku i pitaj dali može na nekih 6mj.i vjerovatno će ti dati.da se sve to dogovorit


 To bi bilo najbolje,ako već nebreš odmah doći do love.Već nekak bu.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Sta si trosio novce koje nemas?! wtf

P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Ukradi, mislim, svaki dan vidiš da je sve više i više ubojstava, a nema krivca. Da točno tebe otkriju bi bila nesreća. Skupljaj flaše. Djeca ih uopće ne shvaćaju kao novac. Samo ih bacaju uokolo.

Deal with the facts and live with them.
15 godina
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

ajd nemojte zaj...... čovjeka,desilo se to što je i šta sad.

je malo glupo postupio,ali jbg,dešava se.

Bitno je da riješi to što prije,ako možete pomoći,pomozite ako ne šutite

I ovako ga sve ovo j... u mozak.

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Horagio kaže...

Ukradi, mislim, svaki dan vidiš da je sve više i više ubojstava, a nema krivca. Da točno tebe otkriju bi bila nesreća. Skupljaj flaše. Djeca ih uopće ne shvaćaju kao novac. Samo ih bacaju uokolo.

 moj susjed nosi te boce dosta cesto napuni cijeli auto (karavan) u penziji je i kaze da ga je prvo sramota bila skupljat boce al kad je vidio za zaradi par tisuca mjesecno nije mu vise bio bed...No nekazem da ti to radis lol :D

Inace poslusaj gore navedene savjete. Reci mami isto, mozda ona ima kakav savijet ili ti moze bar na neki nacin pomic. Na kamatare nemoj ni pomisljat nikako...
P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

evo ja sam spremna dati 100 kn....kad bi bilo ovakvih ko barem 30-esetak čovjek bi riješio problem......

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Je da! Ajmo svima na forumu platit račune!
a mi čemo jesti gliste!
Viva La Vida
15 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
unknown kaže...
Je da! Ajmo svima na forumu platit račune!
a mi čemo jesti gliste!
 tko hoće pomoć nek izvoli,tko neće nemora!!!
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
autorov komentar
unknown kaže...
Je da! Ajmo svima na forumu platit račune!
a mi čemo jesti gliste!
 Ne treba!
Nikog ne silim, niti sam to ja izmislil!
Ja samo molim pomoć kako van iz svog ozbiljnog problema, ništa više prijatelju!
Samo dobar, pameten svijet!
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Moj ti je savjet da nabaviš oglasnik i nabaviš posao kao dostavljaš Pizza jer to ti je najbolji posao (za one koji nemogu naći u struci)
Mjesečno te izađe negdje oko 4-5 tisuća kuna ovisno o dostavama.
No naravno ako si očajan. a noce ti daju na ruku. svaki dan. tako da ćeš moći smanjit rok od osam dana ako u tih osam radiš pa onda im daš što si zaradio.
sretno!
Viva La Vida
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Koliko si pismenih upozorenja dobio poštom prije nego te žena iz banke nazvala?

16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
autorov komentar
macak kaže...

Koliko si pismenih upozorenja dobio poštom prije nego te žena iz banke nazvala?

Samo jedno, zašto?
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Armor ako hoces posao javi mi se placa je 5000 kn !Posao je  Konobar na autocesti a ja ti garantiram jer vodim posao u dva kafića!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Armor kaže...
macak kaže...

Koliko si pismenih upozorenja dobio poštom prije nego te žena iz banke nazvala?

Samo jedno, zašto?
 
a sto, mislio si da se sale?
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
SPLICO212 kaže...

Armor ako hoces posao javi mi se placa je 5000 kn !Posao je  Konobar na autocesti a ja ti garantiram jer vodim posao u dva kafića!

Ako se na ovo ne javi, znači da mu novac ne treba...
Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
autorov komentar
naxeem kaže...
SPLICO212 kaže...

Armor ako hoces posao javi mi se placa je 5000 kn !Posao je  Konobar na autocesti a ja ti garantiram jer vodim posao u dva kafića!

Ako se na ovo ne javi, znači da mu novac ne treba...
 Jesam se odma!
LOL
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Armor kaže...
naxeem kaže...
SPLICO212 kaže...

Armor ako hoces posao javi mi se placa je 5000 kn !Posao je  Konobar na autocesti a ja ti garantiram jer vodim posao u dva kafića!

Ako se na ovo ne javi, znači da mu novac ne treba...
 Jesam se odma!
LOL
 Car se javio pa cemo vidit sta se da napravit ali mora bit svjestan da je tu samo rad,rad, rad i rad! 
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
Armor kaže...

Evo imam jedan ogroman problem;

 

Naime, u ZG banci sam u nedopuštenom(crvenom) minusu 3100kn!

Nisam zaposlen i zove me sad neka žena iz te banke da ukoliko sutra ne podmirim dug, slijedi blokiranje kartica i nakon 8 dana tužba!

Molim sve koji su se s tim susreli da mi pomognu!

 

PLS HELP

 

 koja je to kartica da ima tolki minus??? i kako si dobio tu karticu???
btw posao ili prodat nesto neznam drugi nacin
16 godina
protjeran
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
SPLICO212 kaže...
Armor kaže...
naxeem kaže...
SPLICO212 kaže...

Armor ako hoces posao javi mi se placa je 5000 kn !Posao je  Konobar na autocesti a ja ti garantiram jer vodim posao u dva kafića!

Ako se na ovo ne javi, znači da mu novac ne treba...
 Jesam se odma!
LOL
 Car se javio pa cemo vidit sta se da napravit ali mora bit svjestan da je tu samo rad,rad, rad i rad! 
 Hvalevrijedan potez, car si ti SPLICO212
Zlo i Naopako
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!

Auuu, ogromnog li minusa!!!! Zbilja, koja je to kartica da ima minus veci od 3.000 kn!!! Nevjerojatno nesto!!!!  Iznenađen

***** Maxxy *****
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice