Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.375.640
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
14 godina
offline
Battlefield V

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Da je meni ovako jednog dana igrat snajperon, svaka čast.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Battlefield V

svi koji imaju windowse 10 pogledajte da li vam se ovaj proces pali u pozadini dok igrate nesto:

microsoft software protection platform service

doticni uzima cak i do cca 35% cpu resursa.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Stjepanj kaže...

 nema ti se kaj ciniti, tako je kako sam napisao, igra je full dx11 naslov s svim njegovim fičerima(ali i losim), dx12 i dalje ne radi kak spada niti je ovaj naslov dx12, mozda ubace neki patch dolaskom novih nvidia rtx 2080/2080ti zbog ray tracinga pa ce i dx12 proraditi, u ovom stadiju ovo je trenutno najzahtjevnija igra ikad napravljena, izgleda u trenucima bolesno dobro no opet u previse trenutaka i prelose(mozda druge mape budu bolje)...uglavnom da skratim pricu ponavlja se povijest kao i s izlaskom bf3 koji je tada za tadasnji hw bio extremno prezahtjevan, cijeli internet je kukao o bn i problemima..kad ti je cpu na 95%+ igranje u mp igrama prakticki mozes zaboraviti jer je poprilicno neugodno za gledati na ekranu u nekim trenucima imas osjecaj da igra umire a ide 100fps-a, ja s i5 8600k napucan na 5.3ghz i gtx 1080 na ultra detaljima  i 1440p rezoluciji imam problema, vjerojatno da imam neku slabiju grafa cca gtx 1070 bi radilo ok jer cpu nebi bio tak jako opterecen. No isam dice je lijepo napisao da je cpu s 12 thredova must have pa se yebite.lp

NiramX si ti na win7?

 Kaj su ti sve jezgre na max frekvi? Zauzeće proca oko, 80-90%..

 

Pošto je proc na defaultu, zabetonirane sve jezgre na 3.9, umjesto na 4.1, kaj ne bi proc trebal bit zakucan na 4.1?

Bar mi je tak u ostalim igrama..

 

Da, ova igra pošteno zagrije, kako grafu tak i proc..

 

DX12, 2k, sve do kraja, vrti oko 90-110 fps, povremeno trzanje prisutno.

15 godina
offline
Re: Battlefield V

Porihtaj malo kroz servise sve pogasi nepotrebno, onemogući sve update windowsa. 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 11:11 (dery).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

Porihtaj malo kroz servise sve pogasi nepotrebno, onemogući sve update windowsa. 

 ma najbolje izbrisati betu jer izgleda testiraju/optimaliziraju igru na našim racunalima.

vidio jesam,probao jesam i danas otisla sa kompa.

ak bude grafika kao na b1 kupujem sigurno!

15 godina
offline
Re: Battlefield V

kad se instalira origin ima opcija da mu ne dozvoliš da šalje podatke tvog hardvera, inače sve takve stvari treba blokirat u winsima

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Battlefield V

Dobar je gunplay u igri, attrition zanimljiva ideja ali nije dobro izvedena. Tenkovi mi se sviđaju ali i tu ima nekih glitcheva.

 

Što više igram igru, to više vidim kolko je ovo daleko od proizvoda za release. Najviše od svega me smeta grafika. Ne da nije dobra jer je ružna, nego zato jer su pretjerali sa efektima. Jebo te cijela igra se blješti, sunce kao supernova. Kao da je sve od stakla i zrcala napravljeno. Na M1 carbine tolko reflekcije ima od iron sighta da jedva vidim protivnike.  Rotterdamn po suda te lokve odbijaju svjetlost, onda dođeš na C gdje nema svjetla ali lokvice i dalje reflektiraju sunce, ono oko tebe sijena i zgrade, a pod kao da je od stalka. 

Nikako mi se ne sviđa grfika. BF1 puno bolje i realističnije izgledao. Nije bilo pretjeranih efekata, nije igra u daljini bila zamagljena radi forsiranja T-AA. Sijene su izgledale bolje, kao i sunce. Ovdje stavim brightness na 65 kako bi bolje vidio kod C u rotterdamu, a onda kad dođen u dio gdje je D i B tamo ne vidim ništa jer je svjetlina sunce kao da supernova 2 metra od mene.

 

Da su kopirali BF1 grafiku totalno i radili novi mehanike duplo bolje bi bilo. A i preformanse nebi padale tolko. Tamo u onom hotelu kod B u Rotterdamu, gdje je sve blještavo i zrcali se, pa samo blizu toga se izgubi 10-15 frameova. Jebo ih Ray Tracing.

 

Fizika aviona je loša za popizdit. Pa uopče se žele skretati, a sam feeling je kao da papir lebdi po zraku. Ovo je totalni downgrade i sporiji su od onih dvokrilaca u BF1.

 

Upgradeovi dobra ideja, ali za svaki loadout treba ponovo trošiti in game pare da bi probao drugu granu. 

Trebaš van odlaziti da nešto promjeniš ili kupiš novu pušku.

Onda kad ideš costumizirati, onaj hangar je preloše napravljen. Pa onaj lense flare to tolko blješti u facu da ne vidiš što stavljaš na pušku, ako sučajno to zgasiš preko configa, onda pak puška totalno crne. 

 

 

Ima još toga i ovo još uvije alpha proizvod. Mislim čekati da probam igru na trial jer bojim se da neće oni sve te probeleme ispeglati.

Moj PC  
6 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

bilo je govora da se ne vidi scope reflection...bome sad fino vidio kampere sa snajperom na roterdamu 

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Yep, pretjerali su sa efektima. Ja inace promasim kravu sa 2 metra a ovdje mi je tek koma jer je tesko ljude vidjeti. Svidja mi se kako je fluidno, samo da je malo "zagasitije"

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Mene zanima kako su oni to zamislili vozila i njihovu rolu u svemu ovom. Avioni su katastrofa, nisu "fun" uopće, nemaju nikakav učinak na sve ono što se zbiva na tlu. Ponekad i zaboravim da postoje, tu i tam čujem da nešto leti, ali nikakve brige zbog njih nemam, ne mogu ti ništa, ne predstavljaju nikakvu prijetnju. Avioni su totalni promašaj. Za tenkove ne znam kaj da velim, bio sam u 12-ak sati gameplaya možda 2-3 puta u tenku, ne znam jesu li dobri ili loše, kakav je feel, ništa. Ono kaj znam je da ih je je*eno premalo, tenk se može vidjeti tek svakih 20 minuta. Wtf? Mislim da i zato fali atmosfere, kad igram po Roterdamu imam osjećaj ko da neke dvije bande malo ratuju po gradu, a ne da je fakin WW2. Mislim da bi tenkova trebalo biti 2x više, jednostavno ih fali. Koliko su gunplay popravili, toliko su vozila sfušali.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 12:24 (Promster).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Dobar je gunplay u igri, attrition zanimljiva ideja ali nije dobro izvedena. Tenkovi mi se sviđaju ali i tu ima nekih glitcheva.

 

Što više igram igru, to više vidim kolko je ovo daleko od proizvoda za release. Najviše od svega me smeta grafika. Ne da nije dobra jer je ružna, nego zato jer su pretjerali sa efektima. Jebo te cijela igra se blješti, sunce kao supernova. Kao da je sve od stakla i zrcala napravljeno. Na M1 carbine tolko reflekcije ima od iron sighta da jedva vidim protivnike.  Rotterdamn po suda te lokve odbijaju svjetlost, onda dođeš na C gdje nema svjetla ali lokvice i dalje reflektiraju sunce, ono oko tebe sijena i zgrade, a pod kao da je od stalka. 

Nikako mi se ne sviđa grfika. BF1 puno bolje i realističnije izgledao. Nije bilo pretjeranih efekata, nije igra u daljini bila zamagljena radi forsiranja T-AA. Sijene su izgledale bolje, kao i sunce. Ovdje stavim brightness na 65 kako bi bolje vidio kod C u rotterdamu, a onda kad dođen u dio gdje je D i B tamo ne vidim ništa jer je svjetlina sunce kao da supernova 2 metra od mene.

 

Da su kopirali BF1 grafiku totalno i radili novi mehanike duplo bolje bi bilo. A i preformanse nebi padale tolko. Tamo u onom hotelu kod B u Rotterdamu, gdje je sve blještavo i zrcali se, pa samo blizu toga se izgubi 10-15 frameova. Jebo ih Ray Tracing.

 

Fizika aviona je loša za popizdit. Pa uopče se žele skretati, a sam feeling je kao da papir lebdi po zraku. Ovo je totalni downgrade i sporiji su od onih dvokrilaca u BF1.

 

Upgradeovi dobra ideja, ali za svaki loadout treba ponovo trošiti in game pare da bi probao drugu granu. 

Trebaš van odlaziti da nešto promjeniš ili kupiš novu pušku.

Onda kad ideš costumizirati, onaj hangar je preloše napravljen. Pa onaj lense flare to tolko blješti u facu da ne vidiš što stavljaš na pušku, ako sučajno to zgasiš preko configa, onda pak puška totalno crne. 

 

 

Ima još toga i ovo još uvije alpha proizvod. Mislim čekati da probam igru na trial jer bojim se da neće oni sve te probeleme ispeglati.

 bas to.ipak je ovo beta!

to sam i sam rekao da je grafika ko u b1 i ja zadovoljan.

ovdje auti ispolirani,voda bistra,itd.gdje je "duh" ww2? prljavstvina,itd

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Dobar je gunplay u igri, attrition zanimljiva ideja ali nije dobro izvedena. Tenkovi mi se sviđaju ali i tu ima nekih glitcheva.

 

Što više igram igru, to više vidim kolko je ovo daleko od proizvoda za release. Najviše od svega me smeta grafika. Ne da nije dobra jer je ružna, nego zato jer su pretjerali sa efektima. Jebo te cijela igra se blješti, sunce kao supernova. Kao da je sve od stakla i zrcala napravljeno. Na M1 carbine tolko reflekcije ima od iron sighta da jedva vidim protivnike.  Rotterdamn po suda te lokve odbijaju svjetlost, onda dođeš na C gdje nema svjetla ali lokvice i dalje reflektiraju sunce, ono oko tebe sijena i zgrade, a pod kao da je od stalka. 

Nikako mi se ne sviđa grfika. BF1 puno bolje i realističnije izgledao. Nije bilo pretjeranih efekata, nije igra u daljini bila zamagljena radi forsiranja T-AA. Sijene su izgledale bolje, kao i sunce. Ovdje stavim brightness na 65 kako bi bolje vidio kod C u rotterdamu, a onda kad dođen u dio gdje je D i B tamo ne vidim ništa jer je svjetlina sunce kao da supernova 2 metra od mene.

 

Da su kopirali BF1 grafiku totalno i radili novi mehanike duplo bolje bi bilo. A i preformanse nebi padale tolko. Tamo u onom hotelu kod B u Rotterdamu, gdje je sve blještavo i zrcali se, pa samo blizu toga se izgubi 10-15 frameova. Jebo ih Ray Tracing.

 

Fizika aviona je loša za popizdit. Pa uopče se žele skretati, a sam feeling je kao da papir lebdi po zraku. Ovo je totalni downgrade i sporiji su od onih dvokrilaca u BF1.

 

Upgradeovi dobra ideja, ali za svaki loadout treba ponovo trošiti in game pare da bi probao drugu granu. 

Trebaš van odlaziti da nešto promjeniš ili kupiš novu pušku.

Onda kad ideš costumizirati, onaj hangar je preloše napravljen. Pa onaj lense flare to tolko blješti u facu da ne vidiš što stavljaš na pušku, ako sučajno to zgasiš preko configa, onda pak puška totalno crne. 

 

 

Ima još toga i ovo još uvije alpha proizvod. Mislim čekati da probam igru na trial jer bojim se da neće oni sve te probeleme ispeglati.

 

Amen!

 

2 mjeseca nije puno, bojim se da ćemo masu nedostataka koji trenutno postoje u beti vidjeti i na dan kad igra izađe.

 

Same mehanike igre su me stvarno ugodno iznenadile i čini mi se da ću s guštom igrati punu verziju. To mi je poprilično iznenađenje. Nadam se da će igru dovesti u neko pristojno stanje do release-a.

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 

Što više igram igru, to više vidim kolko je ovo daleko od proizvoda za release. Najviše od svega me smeta grafika. Ne da nije dobra jer je ružna, nego zato jer su pretjerali sa efektima. Jebo te cijela igra se blješti, sunce kao supernova. Kao da je sve od stakla i zrcala napravljeno. Na M1 carbine tolko reflekcije ima od iron sighta da jedva vidim protivnike.  Rotterdamn po suda te lokve odbijaju svjetlost, onda dođeš na C gdje nema svjetla ali lokvice i dalje reflektiraju sunce, ono oko tebe sijena i zgrade, a pod kao da je od stalka. 

Nikako mi se ne sviđa grfika. BF1 puno bolje i realističnije izgledao. Nije bilo pretjeranih efekata, nije igra u daljini bila zamagljena radi forsiranja T-AA. Sijene su izgledale bolje, kao i sunce. Ovdje stavim brightness na 65 kako bi bolje vidio kod C u rotterdamu, a onda kad dođen u dio gdje je D i B tamo ne vidim ništa jer je svjetlina sunce kao da supernova 2 metra od mene.

 

Da su kopirali BF1 grafiku totalno i radili novi mehanike duplo bolje bi bilo. A i preformanse nebi padale tolko. Tamo u onom hotelu kod B u Rotterdamu, gdje je sve blještavo i zrcali se, pa samo blizu toga se izgubi 10-15 frameova. Jebo ih Ray Tracing.

 ...pa kao sto smo naucili, znas gdje - sve efekte na off, ambient occlussion na off, sve na low, osim textura koje drzim na ultra. Za 1920 rezu defaultni fov je koma, drzim na 90 za, recimo, normalnu velicinu modela.....

metalni punker
13 godina
offline
Battlefield V

Ovo je i dalje open playtest alpha koliko god mi lamentirali.

 

Igra se vuče na svačemu što nije 898 jezgri i 31231 threadova. Ne koristi mi hardver u potpunosti, ponavljam ništa nije na 100, jedino u menu ode na 100 i tad bude fluidno. Što znači, da može, ali ne želi.

Za ostalo se slažem.

 

+

Gunplay

Revive sa E kod medica

Atrititon, ali treba ipak više metaka s poda pobrat

Građenje

 

-

Grafika nije nikakav step up

Customizacija i cijeli sustav oko toga

HUD

Trčanje u prone, kao da patuljak sprinta lol

Neoptimiziranost

Deploy screenovi

Umiranje na podu pa još 10 sekundi za spawn

Stisni e da uzmeš medkti iz kutije od medica, neće ti ga uzet pasivno

Animacija uzimanja svega, trčim, uzme lik bombu, poginem jer nisam mogao pucati

Iako sam iskjluioo sve efekte, igra blješti i moram je igrat u sunčanima + nepriajtelji su nevidljivi

 

 

Ja se iskreno nadam da će speglati igru, ali kupit trenutno ne razmišljam, čekat ću prve dojmove kako ovdje tako po netu, i vidjeti hoće uet netko od ekipe za causal pucanje. Za bilo kakav skill ili nešto više ova igra neće nikad bit i to je činejnca.

 

NEW AGE battlefield gospodo, sviđalo se to nama ili ne

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V

Dakle nazad na BF4.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Dobar je gunplay u igri, attrition zanimljiva ideja ali nije dobro izvedena. Tenkovi mi se sviđaju ali i tu ima nekih glitcheva.

 

Što više igram igru, to više vidim kolko je ovo daleko od proizvoda za release. Najviše od svega me smeta grafika. Ne da nije dobra jer je ružna, nego zato jer su pretjerali sa efektima. Jebo te cijela igra se blješti, sunce kao supernova. Kao da je sve od stakla i zrcala napravljeno. Na M1 carbine tolko reflekcije ima od iron sighta da jedva vidim protivnike.  Rotterdamn po suda te lokve odbijaju svjetlost, onda dođeš na C gdje nema svjetla ali lokvice i dalje reflektiraju sunce, ono oko tebe sijena i zgrade, a pod kao da je od stalka. 

Nikako mi se ne sviđa grfika. BF1 puno bolje i realističnije izgledao. Nije bilo pretjeranih efekata, nije igra u daljini bila zamagljena radi forsiranja T-AA. Sijene su izgledale bolje, kao i sunce. Ovdje stavim brightness na 65 kako bi bolje vidio kod C u rotterdamu, a onda kad dođen u dio gdje je D i B tamo ne vidim ništa jer je svjetlina sunce kao da supernova 2 metra od mene.

 

Da su kopirali BF1 grafiku totalno i radili novi mehanike duplo bolje bi bilo. A i preformanse nebi padale tolko. Tamo u onom hotelu kod B u Rotterdamu, gdje je sve blještavo i zrcali se, pa samo blizu toga se izgubi 10-15 frameova. Jebo ih Ray Tracing.

 

Fizika aviona je loša za popizdit. Pa uopče se žele skretati, a sam feeling je kao da papir lebdi po zraku. Ovo je totalni downgrade i sporiji su od onih dvokrilaca u BF1.

 

Upgradeovi dobra ideja, ali za svaki loadout treba ponovo trošiti in game pare da bi probao drugu granu. 

Trebaš van odlaziti da nešto promjeniš ili kupiš novu pušku.

Onda kad ideš costumizirati, onaj hangar je preloše napravljen. Pa onaj lense flare to tolko blješti u facu da ne vidiš što stavljaš na pušku, ako sučajno to zgasiš preko configa, onda pak puška totalno crne. 

 

 

Ima još toga i ovo još uvije alpha proizvod. Mislim čekati da probam igru na trial jer bojim se da neće oni sve te probeleme ispeglati.

 

Neznam kako se tebi zrcali, ali ok nebitno.

Slazem se da je na low ruzna za popizdit.

Paleta boja u kojoj je rađeno je kriva mislim.

Stavio na medium i super je onda, ali i dalje se tesko protivnici uocavaju, pogotovo je u smokeu lako izgubiti protivnika.

 

BF1 je fantastican po pitanju uočavanja protivnika, monte grapa i bez problema vidis snajpere i bez da je spotan, cak i na sinai mapi ih vidis bez beda, a svi imaju žućkaste uniforme na psjekovitoj mapi. Fantastičan posao.

 

To da avioni imaju losu fiziku nema veza, to se fixa lako, sjetite se havoca iz bf4 koliko je trajalo.

 

Svi ti bugovi i jesu tu da ih fixaju, ali neke stvari mi nisu jasne da ne rade, tipa squad join i sve to vezano za play with friends. To mora raditi.

 

Tenkovi su odlicni, to da bi na narviku mogao biti po jos jedan sa svake strane moglo bi. Ima dosta anti armour stvari da ih se raznese.

 

Ali hej......pa nema premiuma i to znaci da cijeli community ZAJEDNO  moze peglati bugove. 

15 godina
offline
Re: Battlefield V

Pa jednostavno svaki objekt reflektira previše.

 

Mislim na ovo ka se sve od poda jako zrcali.

 Ili kako kod sređivanja puške ti sve blješti u facu

 Onda ako ugasiš te efekte tolko je mračno unutar company hangara da je puška crna

 

Mogli su jednostavno napraviti normalni hangar ili nešto da se vide te stvari. A ne da mi stave sve to u neki tunel ili šta je ovo.

 

 

 

 

Onda kad gledaš na M1 carbine kroz iron sight. Jednostavno vrh nišana ti poblijedi i isijava pa onda fulaš pola ljudi.

 

Pa zar ovako prozor izgleda? Pa nije ovo ogledalo i još k tome stašno loše, tolko da ništa ne vidiš van

 

 Ili onaj hotel na B gdje padne svima fps za 15. Pa pod se blješti i to čak nisu sve stvari na low na screenshotu, texture. Možda neki bug na serveru ili u igri, jer se u ispoj partiji svima dešavalo da onaj mos u igri nije uopče imao rešetke i falile su žice od tramova

 

ili od čega se odbija ta svjetlost na C u među zgradama i hladu

 

Ili kako kad gledaš vaz kroz prozore kao da si 2 metra od sunca

 

 
 

 

Zato kažem. BF1 meni puno bolje izgleda. Čista slika i grafika, nema pretjeranih boja i filtera. Ovdje kao da su to nabacali kako bi sakrili neke loše teksure ili šta već.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 16:12 (Jack Sparrow).
9 godina
offline
Battlefield V

Od 5 partija 4 me izbacilo u pola ovako danas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 

 

Hm, kao da 2 različite igre igramo!

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Na kojim postavkama igraš? Jer ovo s prozorom i ovo kod zastave C na Roterdamu nisam vidio kod sebe, a baš izgleda jako loše, baš ono da te oči peku.

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Promster kaže...
Jack Sparrow kaže...

Na kojim postavkama igraš? Jer ovo s prozorom i ovo kod zastave C na Roterdamu nisam vidio kod sebe, a baš izgleda jako loše, baš ono da te oči peku.

 

Kod mene je isto kao i kod Kukyja. Medium i teksture na Ultra. Na Low je još gore.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 17:12 (NiramX).
14 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack sparrow
Ajde probaj upalit vignete. Meni je s tim dosta bolje
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
Promster kaže...
Jack Sparrow kaže...

Na kojim postavkama igraš? Jer ovo s prozorom i ovo kod zastave C na Roterdamu nisam vidio kod sebe, a baš izgleda jako loše, baš ono da te oči peku.

 

Kod mene je isto kao i kod Kukyja. Medium i teksture na Ultra. Na Low je još gore.

Evo ovaj pod kod mene, sve medium osim textura...

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Promster kaže...

Evo ovaj pod kod mene, sve medium osim textura...

 

Imaš li uključen koji dodatni filter?

13 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
Promster kaže...

Evo ovaj pod kod mene, sve medium osim textura...

 

Imaš li uključen koji dodatni filter?

Sve osim film graina. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Promster kaže...
NiramX kaže...
Promster kaže...

Evo ovaj pod kod mene, sve medium osim textura...

 

Imaš li uključen koji dodatni filter?

Sve osim film graina. 

 

 

Kako ti izgleda bez svih filtera?

13 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

 

Kako ti izgleda bez svih filtera?

Evo sad sam se igrao sa svim mogučim postavkama, uključeni filteri, isključeni, low, medium...itd. Ali ni u jednom slučaju ne dobivam onakve čudne scene, i pogled van kroz prozor je normalan, i pod kod zastave C...

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Promster kaže...
NiramX kaže...

 

Kako ti izgleda bez svih filtera?

Evo sad sam se igrao sa svim mogučim postavkama, uključeni filteri, isključeni, low, medium...itd. Ali ni u jednom slučaju ne dobivam onakve čudne scene, i pogled van kroz prozor je normalan, i pod kod zastave C...

 

Onda zaista ne znam što to uzrokuje. Meni je neprestano tako.

12 godina
offline
Battlefield V

Ovo je najbolji battlefield do sad. Nemate vi pojma. 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice