Bully Scholarship Edition problem

poruka: 52
|
čitano: 14.680
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem

Evo opet mi frend javlja neki problem :D hehe napravit ce i on danas account da mu ja ne trebam uvijek ode slati .... =)

 

evo ovako mi je rekao,rekao mi je da je instalirao Bully Scholarship Edition i kada pokrene igricu pojavi mu se ovaj problem(slika dolje),jos je zamolio ako mu netko od vas moze pronaci driver za graficku ati radeon 9600 pro family(128mb)

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2009 11:44 (Logitech Gaming).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem

Problem je u tom sta ta graficka ne podrzava shader 3.0 nego samo 2.0 tako da nista od igranja.

Drivere moze skinuti ovdje.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2009 11:46 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bully Scholarship Edition problem

Nema pomoći, Radeon 9600 ne podržava shadere 3.0 koje igra zahtjeva

92% tinejđera sluša turbo folk.Ako si ti među onih 8% koji slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax 800MHz | Chieftec 550 W (\__/) (='.'=) (")_(") Copy & paste Bunny into your sig to help him gain world domination
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bully Scholarship Edition problem
crystal6 kaže...

Nema pomoći, Radeon 9600 ne podržava shadere 3.0 koje igra zahtjeva

EDIT:da ne otvaram novu temu....evo opet mu nesto ne valja ovo mu je zadnja :D da cu mu poslat...

kad otvara neke programe ili ati catalyst control center ovo mu se pojavi....jel znate kako ovo rijesiti?
Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2009 11:53 (Logitech Gaming).
15 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem

Nek proba prvo reinstal Catalyst control centra a isto tako da bi CCC radio ispravno treba imat instaliran Microsoft NET framework 2.0.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem

Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax 800MHz | Chieftec 550 W (\__/) (='.'=) (")_(") Copy & paste Bunny into your sig to help him gain world domination

Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bully Scholarship Edition problem

??? hh crnjo falio si malo.....to ides u svoj profil i uredi i onda tamo stavis to u potpis.... xD

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
16 godina
online
Bully Scholarship Edition problem

Došao je patch v1.2 koji, kako je navedeno otklanja sve ili večinu problema s ovom igrom. Ako je netko probao neka javi dal mu radi dobro.

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bully Scholarship Edition problem
F1-IVO kaže...

Problem je u tom sta ta graficka ne podrzava shader 3.0 nego samo 2.0 tako da nista od igranja.

Drivere moze skinuti ovdje.

 potpisujem....
S obzira na obzir, da tvoj obzir ne dolazi u obzir momu obziru, doci ce u obzir da je moj obzir bolji od tvog obzira...
14 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem

nebi htio otvarati novi problem,ali imam jedno pitanje,kada pokrenem igru,idem na start game,i tamo mi stane,samo je slika kuharice i pise loading,i kada pritisnem ctrl+alt+delete pise mi Not responding,mozete mi pomoci?

AMD Athlon(tm) 7750 dual core,2.71 ghz,3.5 gb RAM,ATI radeon HD 4800 graf.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem

Skini patch 1.200 pa onda probaj.  Probaj i igru pokrenut u Safe Modeu, ne znam dali je moguće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bully Scholarship Edition problem
ej,skinuo sam,ali nece svejedno,kako cu pokrenut u safe modu?
AMD Athlon(tm) 7750 dual core,2.71 ghz,3.5 gb RAM,ATI radeon HD 4800 graf.
14 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem

skinuo sam taj patch,ali opet ne radi,kako se moze pokrenut u safe modu? i da,kada pokrecem igru,pise mi neki error: direct x9.0c sound card bla bla,tak nesto

AMD Athlon(tm) 7750 dual core,2.71 ghz,3.5 gb RAM,ATI radeon HD 4800 graf.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bully Scholarship Edition problem
Looka kaže...

skinuo sam taj patch,ali opet ne radi,kako se moze pokrenut u safe modu? i da,kada pokrecem igru,pise mi neki error: direct x9.0c sound card bla bla,tak nesto

 

 

Može screenshot?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Bully Scholarship Edition problem

hm,kako ti mogu to poslikat?

neznam,ovo mi pise :bully scholarship edition requires a directx9.0c compatible sound card to be installed and configured properly

AMD Athlon(tm) 7750 dual core,2.71 ghz,3.5 gb RAM,ATI radeon HD 4800 graf.
15 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem

Stavi nove drivere za zvučnu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2009 22:00 (franky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bully Scholarship Edition problem

kadi da ih nadem,nego,zasto mi onda nece pokrenut igru? da nema zvuka to bi razumio,ali nece pokrenut igru,a ta greska mi se pokaze prije nego mi se pokaze glavni meni

AMD Athlon(tm) 7750 dual core,2.71 ghz,3.5 gb RAM,ATI radeon HD 4800 graf.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bully Scholarship Edition problem

netko zna? bilo tko?

AMD Athlon(tm) 7750 dual core,2.71 ghz,3.5 gb RAM,ATI radeon HD 4800 graf.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bully Scholarship Edition problem

ja imam shader 4.0 i opet nemogu igrat

14 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem

e ljudi imam jedno pitanje...uvjek kad ukljucim igricu igram je 5 minuta i onda me odjednom izbaci iz nje..i javlja mi neki problem s datotekom-bully.exe neznam sta da radim..isprobo sam sve moguce...

prle
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bully Scholarship Edition problem

???

 

prle
14 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem

instaliraj patch nanoviji, ako već jesi onda ti je do lošeg cracka

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bully Scholarship Edition problem

da..al nezz di da ga skinem...

prle
14 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem

E ovako, instalirao sam Bully Schoolarship Edition i patch 1.200 i kada prenem igru, video jako secka, i kada pokrenem igru opet video secka (uvodni film) i zvuk se prekida.

Posle kada skipujem onda radi sve ok. Gameplay nema laga.

Konfiguracija je AMD Athlon 3000+ 2.0GHz, 1GB RAM, Ati Radeon X1650PRO 256MB 64bit, drajveri 9.8 pod Windows 7 RTM.

Jel' problem u drajverima?

There's no sense crying over every mistake. You just keep on trying till you run out of cake.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem

mogli bi bit neki problemi u relaciji (međuodnosima) windows 7 - drajveri

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem

E ovako skinuo sam sa interneta  Bully Scholarship Edition za kompjuter i instalirao sam ga kada sam ga ukljucio krenulo je dobro a onda mi se ova poruka pojavila    Bully scholarship edition requires DirectX9.0c that is compatible whit you sound card to install and configured properly    kliknuo sam ok zapoceo igricu i zaustavilo mi se do kuharice i onda je zakocilo niste nije reagovalo pa sam morao da pritisnem alt+ctrl+delete u task menageru pisalo je not responding. Sta da radim i kako da skinem taj Directx9.0c koji je kompatibilan sa mojom zvucnom karticom.posalji te mi adresu sajta ako neko zna ili tako nesto   skinuo sam patch ali opet nista   da li je do hardevera ili do softwera     !!!!!!!POMOC!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

PNikolic
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2010 12:51 (Windows XP Master).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem
Sistem:
Microsoft Windows XP
Professional
Version 2002
Service Pack 2

Computer:
AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual
Core Processor 4200+
2.21 GHz, 2.00 GB of RAM

Driver:
Ati radeon HD 3600 series

Sound Card: Realtek High Definition Driver
PNikolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bully Scholarship Edition problem

Reinstaliraj igru i kad te bude pitalo hoce li ti instalirati directx ti klikni da hoces.

To bi trebalo biti to.

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem
nije to to moja graficka karta ima directx10.1 shader model 4.1 odnosno moze to da podrzi a za bully moras da imas graficku kartu koja moze da podrzi directX9.0c shader model 3.0 tako da i dalje mi treba pomoc ja mislim da je to do hardwera odnosno da trebam da kupim novu graficku karticu
PNikolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bully Scholarship Edition problem
idalje mi treba pomoc
PNikolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice