Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.877
|
čitano: 1.256.011
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ama ljudi hoce li neko DayZ i CS:GO na jednom steamu za neke cs:go iteme, posto mi je ovo drugi account, pozzz

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Tomek.Klc kaže...

Katowice stickeri su porasli jer nije bilo ovoliko puno igrača, stickeri su najljepši dosad, a i ono igrača što je bilo nije ni razmišljalo o takvoj vrsti ulaganja.

S druge strane, Cologne ne rastu nimalo jer su i ružni, i hrpa ljudi je uložila u njih nadajući se rastu cijene kao kod Katowice stickera.

 

S Cologne su eventualno zaradili oni, koji su kao i ja kupili po 100+ capsulea kad su bili 0.19€, ali to je samo udvostručenje novca za razliku od Katowice..

Jedno vrijeme(2-3 dana) cologne Legends kapsula bila 1€ a challengers bila 1,5€ i ja budala čekaj dok još malo porastu i onda su u roku 5 dana naglo spale cijene na cca 0.60€, Legends koji cent manje i onda većinom padale, ja kupio 180 kapsula, nadao se rastu kao Katowice ali sam kasnije vidio da su neki kupili po 800-900 kapsula i znao sam da nema tu rasta cijena kao kod katowice stickera, ali kako god okrenem nisam na gubitku. Ovih Dreamhack najnovijih nisam ništa kupovao jer sam znao da će biti još manja šansa za zaradom nego kod Cologne kapsula

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2015 21:13 (Haker_x).
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Najjaca scena. Znaci mirage pistolj runda, njihov igrac se vrti za 360 ovo ono, svih 5 nas sa deaglom ubije. Ovi kazu okej no problem. Nas se  reconnecta, njihov cheater rage quita i surendaju su. 25 1 je iamo nas kad je ovaj quitao. Nikad jos nisam imao ovako srece. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2015 22:55 (zdenko1991).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Je*ale vas kapsule i itemi,ovo je igra,samo su ju unistili s tim skinovima.
Pun qrac ljudi igra s motivacijom da zaradi neke pare lol

BCko
Moj PC  
6 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Haker_x kaže...
Tomek.Klc kaže...

 

Jedno vrijeme(2-3 dana) cologne Legends kapsula bila 1€ a challengers bila 1,5€ i ja budala čekaj dok još malo porastu i onda su u roku 5 dana naglo spale cijene na cca 0.60€, Legends koji cent manje i onda većinom padale, ja kupio 180 kapsula, nadao se rastu kao Katowice ali sam kasnije vidio da su neki kupili po 800-900 kapsula i znao sam da nema tu rasta cijena kao kod katowice stickera, ali kako god okrenem nisam na gubitku. Ovih Dreamhack najnovijih nisam ništa kupovao jer sam znao da će biti još manja šansa za zaradom nego kod Cologne kapsula

 Ja iskreno mislim da će se na Dreamhack capsulama i moć nešto zaradit jer ih je tako malo.

Cologne capsulea je bilo preko 50k uvijek na marketu, i Legends i Challengers, a ovih sada ima samo 4500.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...

Je*ale vas kapsule i itemi,ovo je igra,samo su ju unistili s tim skinovima.
Pun qrac ljudi igra s motivacijom da zaradi neke pare lol

 NIKAD :D

steam je money making machine, to si zaboravio

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Imam trenutno 1,09 eura na steamu, kako to najbolje uložit ( neki skin ili item ) da bar poduplam tu svotu :P 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
iAvenger kaže...

Imam trenutno 1,09 eura na steamu, kako to najbolje uložit ( neki skin ili item ) da bar poduplam tu svotu :P 

 Sa 1.09€ bi ti bilo najbolje kupit neka 2 mediocre skina, i onda ih stavit na neke timove sa slabim % na CSGL.

Ako oćeš, mogu ti ja reć kad vidim nekoga tko ima dobru šansu, a mali percentage tamo jer izgleda da mi to ide.

 

Mislim, s toliko novca nećeš ništa postić kupujući skinove i kapsule, jedino ako pogodiš neku dobru okladu.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

zna neko OBS namjestiti da ne laga vivwerima kad me gledaju dobio sam optiku pa krecem streamti? ako neko zna nek se javi na privat

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Nvidia GTX 680 kaže...

zna neko OBS namjestiti da ne laga vivwerima kad me gledaju dobio sam optiku pa krecem streamti? ako neko zna nek se javi na privat

 Mislis na delay ili ti trza stream? Twitch.tv ima obavezan delay ako strimas na njemu, hitbox.tv je sto se tice toga mnogo bolji.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Mislim ne kuzim... Igram mec i slucajno nekog od svojij tagam jednom jednim metkom uzmem mu 15hp, odigram mec do kraja i kad izadjem pise mi da sam dobio ban, i tako vec 3 puta danas :/ sad sam pokupio na 24 sata, sto da radim? u cemu je problem? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
lolich kaže...

Mislim ne kuzim... Igram mec i slucajno nekog od svojij tagam jednom jednim metkom uzmem mu 15hp, odigram mec do kraja i kad izadjem pise mi da sam dobio ban, i tako vec 3 puta danas :/ sad sam pokupio na 24 sata, sto da radim? u cemu je problem? 

Ne pucaj po svojima, pogotovo na pocetku partije. Ako si i dobio retarde u timu, igraj najbolje za sebe sto mozes i nastavi dalje.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
chaselol kaže...
lolich kaže...

Mislim ne kuzim... Igram mec i slucajno nekog od svojij tagam jednom jednim metkom uzmem mu 15hp, odigram mec do kraja i kad izadjem pise mi da sam dobio ban, i tako vec 3 puta danas :/ sad sam pokupio na 24 sata, sto da radim? u cemu je problem? 

Ne pucaj po svojima, pogotovo na pocetku partije. Ako si i dobio retarde u timu, igraj najbolje za sebe sto mozes i nastavi dalje.

 Kaj se tak sekirate, ako ćeš i izgubiti barem se pobrini da pobereš MVP-ove i nema šanse da padneš rank. Otkad sam tako počeo igrati promoteao sam se 3 puta ^^

WithSkill
11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

tako sam ja jucer dobio ban na tjedan dana jer nisam znao da cu dobiti toliko dugo, 2 kretena se nasla zajebavati i nista ne raditi...poceo pucati po njima i samo me izbacilo...sad sam barem naucio lekciju....ja sam u 3-4 dana napredovao 2 lvla

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Counter Strike: Global Offensive

zbog cega uopce idete pucat po tim idiotima, to je prva stvar koju zele da napravite

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
dennocro kaže...

tako sam ja jucer dobio ban na tjedan dana jer nisam znao da cu dobiti toliko dugo, 2 kretena se nasla zajebavati i nista ne raditi...poceo pucati po njima i samo me izbacilo...sad sam barem naucio lekciju....ja sam u 3-4 dana napredovao 2 lvla

 Ako se takvi dotični pacijenti pojave, ja ih koristim kao bait :D

WithSkill
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ma ne krivo ste me shvatili, slucajno 1 metak i to u smokeu... nije me odma izbacilo kao inace nego tek kad je mec bio zavrsen ja izadjem i pise ban jer sam puco po svojima mislim wtf na pola sata je ajd nema veze.. idem igrat dalje opet isto na 2 sata... inace uvijek izmedju bana mozes ubit par igraca (ubit) i jos puno puno puta hitovat da dobijes ban i da te izbaci, al ja 1 hit i to slucajno i puf ban, pisao sam supportu al jos nista ne odgovaraju

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
lolich kaže...

Ma ne krivo ste me shvatili, slucajno 1 metak i to u smokeu... nije me odma izbacilo kao inace nego tek kad je mec bio zavrsen ja izadjem i pise ban jer sam puco po svojima mislim wtf na pola sata je ajd nema veze.. idem igrat dalje opet isto na 2 sata... inace uvijek izmedju bana mozes ubit par igraca (ubit) i jos puno puno puta hitovat da dobijes ban i da te izbaci, al ja 1 hit i to slucajno i puf ban, pisao sam supportu al jos nista ne odgovaraju

 Ne izmedju bana već između matcheva, čim se match završi to se resetuje, broji se samo za match koji igraš trenutno, posebno se računa za svaki match.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Eto vidis, i na koju sam ja foru onda mogao popusit ban ako nisam cak ni ubio nikog nego jednom slucajno hitovo i tako ne jednom nego 3 puta za redom? :O

Isto me zanima sto oni diletanti u steam supportu rade kad nemaju vremena za odgovorit na obicnu poruku...

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
lolich kaže...

Eto vidis, i na koju sam ja foru onda mogao popusit ban ako nisam cak ni ubio nikog nego jednom slucajno hitovo i tako ne jednom nego 3 puta za redom? :O

Isto me zanima sto oni diletanti u steam supportu rade kad nemaju vremena za odgovorit na obicnu poruku...

 mozda jer preko 6 milijuna ljudi koristi steam u jednom trenutku, nisi jedini sigurno koji pise supportu

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
16 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Evo, ja sam si više manje konačno složio inventory. Fale mi jedino neki noževi, no oni su mi ionako precjenjeni.

Keep it simple!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.2.2015 15:10 (Sa_Stilom).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Sa_Stilom kaže...

Evo, ja sam si više manje konačno složio inventory. Fale mi jedino neki noževi, no oni su mi ionako precjenjeni.

 Sad sve na csgolounge :D

12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Poceo je stream, vecinom CS:GO mixevi te tu i tamo sa timom pracc, ia par drugih igara, udrite follow i join u steam grupu, bice i giveaway-a.

 

http://www.twitch.tv/caliph_cro

 

http://steamcommunity.com/groups/caliphTV

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive
http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

7 Days ban opet, previse puta me kickalo iz competitive XDDD, sta cu kad je 10-0 za protivnicki team, sto imam play vise samo napisem "afk let them finish, we can't win this" i alt tab. I onda mene kikaju "ja sam im kriv" sto u 10 rundi kupuje mac 10 i desert eaglove...

gadi mi se ova igra, ako neigram sa nekim frendom nije fun niti zabavno uopce, a najdraze mi kad mi neki od 12 godina na microfon govori eco i don't buy, a bitno da je u zadnjih 5 rundi kupio awp, i napravio jedva 3 killa strasno : ).

Bar imam pun inventory caseova, pa krecem malo u trgovinu

Moj PC  
0 12 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Luka123 kaže...

7 Days ban opet, previse puta me kickalo iz competitive XDDD, sta cu kad je 10-0 za protivnicki team, sto imam play vise samo napisem "afk let them finish, we can't win this" i alt tab. I onda mene kikaju "ja sam im kriv" sto u 10 rundi kupuje mac 10 i desert eaglove...

gadi mi se ova igra, ako neigram sa nekim frendom nije fun niti zabavno uopce, a najdraze mi kad mi neki od 12 godina na microfon govori eco i don't buy, a bitno da je u zadnjih 5 rundi kupio awp, i napravio jedva 3 killa strasno : ).

Bar imam pun inventory caseova, pa krecem malo u trgovinu

 i ja bi te kickao istog trena, takvi mi najvise dizu zivce jer cim gube samo nestanu, neki bi htjeli igrat do kraja bez obzira na rezultat

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
chromadef kaže...
Luka123 kaže...

7 Days ban opet, previse puta me kickalo iz competitive XDDD, sta cu kad je 10-0 za protivnicki team, sto imam play vise samo napisem "afk let them finish, we can't win this" i alt tab. I onda mene kikaju "ja sam im kriv" sto u 10 rundi kupuje mac 10 i desert eaglove...

gadi mi se ova igra, ako neigram sa nekim frendom nije fun niti zabavno uopce, a najdraze mi kad mi neki od 12 godina na microfon govori eco i don't buy, a bitno da je u zadnjih 5 rundi kupio awp, i napravio jedva 3 killa strasno : ).

Bar imam pun inventory caseova, pa krecem malo u trgovinu

 i ja bi te kickao istog trena, takvi mi najvise dizu zivce jer cim gube samo nestanu, neki bi htjeli igrat do kraja bez obzira na rezultat

 Pa igraj, kupuj mac 10 na ct side, inferno. I gubi 10-0... meni se neigra s takvima ;)

12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Luka123 kaže...

7 Days ban opet, previse puta me kickalo iz competitive XDDD, sta cu kad je 10-0 za protivnicki team, sto imam play vise samo napisem "afk let them finish, we can't win this" i alt tab. I onda mene kikaju "ja sam im kriv" sto u 10 rundi kupuje mac 10 i desert eaglove...

gadi mi se ova igra, ako neigram sa nekim frendom nije fun niti zabavno uopce, a najdraze mi kad mi neki od 12 godina na microfon govori eco i don't buy, a bitno da je u zadnjih 5 rundi kupio awp, i napravio jedva 3 killa strasno : ).

Bar imam pun inventory caseova, pa krecem malo u trgovinu

 Da Bog da te kikovali uvijek,satisfakcija mi kad takve ljude kickaju na 2 sedmice,draze mi nego pobjedit match :D

 

igraj do kraja il nemoj ni igrat competitive

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

sta ti igras neki MM gdje se do 10-11 igra ili? nije gotovo dok protivnicki tim nema 16, koliko se samo puta 10-0 okrene, ovisno o mapi i sajdu na kojem kreces...a i po prijasnjim postovima vidim da se nimalo ne razlikujes od ostalih MM ''trollova''

Respect the Raise...!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.2.2015 19:33 (definho).
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Luka123 kaže...
chromadef kaže...
Luka123 kaže...

7 Days ban opet, previse puta me kickalo iz competitive XDDD, sta cu kad je 10-0 za protivnicki team, sto imam play vise samo napisem "afk let them finish, we can't win this" i alt tab. I onda mene kikaju "ja sam im kriv" sto u 10 rundi kupuje mac 10 i desert eaglove...

gadi mi se ova igra, ako neigram sa nekim frendom nije fun niti zabavno uopce, a najdraze mi kad mi neki od 12 godina na microfon govori eco i don't buy, a bitno da je u zadnjih 5 rundi kupio awp, i napravio jedva 3 killa strasno : ).

Bar imam pun inventory caseova, pa krecem malo u trgovinu

 i ja bi te kickao istog trena, takvi mi najvise dizu zivce jer cim gube samo nestanu, neki bi htjeli igrat do kraja bez obzira na rezultat

 Pa igraj, kupuj mac 10 na ct side, inferno. I gubi 10-0... meni se neigra s takvima ;)

 ak ces unistavat drugima igru nemoj ni igrat

boli me briga kaj kupuju osim ak nisu apsolutni idioti al necu ni onda tako djetinjaste gluposti radit nego odigrat do kraja i uzivat u igri koju volim s kim god da igram

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice