Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.138.704
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
offline
Re: Diablo 3
mrsmith kaže...
boxer kaže...

Ima li neki posebni cilj zašto farmati bountije i horadric cache osim da se dobije keyrift? Horadric sadrži neke legendarije koji se teže dobijaju u riftovima ili je nešto drugo u pitanju?

Prvi horadric koji sam otvorio dropao mi je RORG mada loših afixa.

Legendariji koji padaju iz horadric cachea ne padaju nigdje drugdje u igri.

Aaaa u tom grmu leži zec znači. OK hvala na info.

 

Nisam znao za to i odmah sam odustao od bountija kada sam nakupio nekih 20-tak keyriftova. Iz horadrica mi ispalo možda 1-2 legendarija a u riftovima masa po elitama i rift bossovima, pa sam se više bazirao na riftove jer mi dropaju više.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Evo tu imaš popis stvari koje padaju samo iz cachea, pa ako ti koji od tih stvari dobro dođe, onda igraj bountye, a ako ti ne trebaju onda igraj riftove.

 

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/10189299133

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2014 14:58 (formula1live).
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Mujs, dobia sam jedno fino oružje u sezoni ;) WD rules (rerolla sam CHD u socket dok ne dobijem gift) :P

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...

Mujs, dobia sam jedno fino oružje u sezoni ;) WD rules (rerolla sam CHD u socket dok ne dobijem gift) :P

Lovac ti si jedno mućko đubre ,provociraš napaćeni narod{#}

Meni sa xxxx sati još ni jedan.

Sad ti zavidim i uopće me nije sramota.

da je meni žezlo čudesno
15 godina
online
Re: Diablo 3
toshak kaže...
1.Lovac kaže...

Mujs, dobia sam jedno fino oružje u sezoni ;) WD rules (rerolla sam CHD u socket dok ne dobijem gift) :P

Lovac ti si jedno mućko đubre ,provociraš napaćeni narod{#}

Meni sa xxxx sati još ni jedan.

Sad ti zavidim i uopće me nije sramota.

Same here...

 

Mora da je popio pola Viagre i sad se smije svim Pet WD-ovima...

 

BTW, malo složio Jade WD-a, onako na brzinu od viška Jade dijelova što dropalo, šta najprije da promijenim?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/21526768

 

Ignorirajte da su leg gemovi low lvl, to ćemo riješiti. Malo mi je "mekan", String of Ears možda. I, nemam knockback bracere, kao ni Furnace.

15 godina
offline
Diablo 3

Jučer uletim u rift torment.. sve 5 ljudi rasturaju.

 

prebacim na torment 2, i lik koji ima 300 paragona umire ja soliram sa crusaderom a lik je dh bio :(

 

i naravno cim je umro treci puta za redom u rifu frajer liva i ostali ginu i livaju i ja nastavim polako solo a nemam bas neki setup reko koji je njima qurc..

psn id: mNik987
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 9:00 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
toxic kaže...

Jučer uletim u rift torment.. sve 5 ljudi rasturaju.

 

prebacim na torment 2, i lik koji ima 300 paragona umire ja soliram sa crusaderom a lik je dh bio :(

 

i naravno cim je umro treci puta za redom u rifu frajer liva i ostali ginu i livaju i ja nastavim polako solo a nemam bas neki setup reko koji je njima qurc..

Pa, solo je lakše ako ostatak grupe "ne valja". Meni puno znači Ess of Yohan za pull mobova i liječenje koje mi daje Templar. A i kad si sam, malo se smanji HP/damage od mobova, u odnosu na kad si u grupi.

 

Inače, ne znam da li je slučajno ili pravilo, kako sam malo Jade-a probao, neke leg gemove sam ostavio na pet WD-u (recimo onaj pet gem), probao sam jedan greater rift i odmah mi je dropalo taj gem koji nije imao ni na sebi, ni u stash-u. Je'l se tako može "povećat" broj leg gemova, da ne moraš seljakat non-stop između različitih likova (ako igraš sa više njih, naravno)?

13 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Inače, ne znam da li je slučajno ili pravilo, kako sam malo Jade-a probao, neke leg gemove sam ostavio na pet WD-u (recimo onaj pet gem), probao sam jedan greater rift i odmah mi je dropalo taj gem koji nije imao ni na sebi, ni u stash-u. Je'l se tako može "povećat" broj leg gemova, da ne moraš seljakat non-stop između različitih likova (ako igraš sa više njih, naravno)?

 

droppaju ti gemovi kojima toon s kojim igraš nema pristup.. znači ako na crusu imaš equippan npr miranae, i onda odeš baciti sa wd-om, past će ti još jedan miranae.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Inače, ne znam da li je slučajno ili pravilo, kako sam malo Jade-a probao, neke leg gemove sam ostavio na pet WD-u (recimo onaj pet gem), probao sam jedan greater rift i odmah mi je dropalo taj gem koji nije imao ni na sebi, ni u stash-u. Je'l se tako može "povećat" broj leg gemova, da ne moraš seljakat non-stop između različitih likova (ako igraš sa više njih, naravno)?

Blizz je rekao nešto tipa da ti sa svakim likom može samo jednom pasti gem X. Moguće je da ti igra baci gem koji ti u tom trenutku nije u stashu nego na opremi. Znam da mi je na monku pao "mini conduit" dok je već bio equipan na njemu, a prije toga mi pao na crusu ili dh.

 

Ali izgleda mi kao da je drop rate gemova nakon što ti jednom padnu s nekom klasom drastično smanjen. Sa DH sam ih nakupio sve relativno brzo nakon patcha, a dosad mi s monkom pao 1 ili 2, a broj odrađenih riftova nije toliko različit.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Diablo 3

Kojeg followera preferirate i zašto? 

 

 

Inače igram sa enchantress zbog mogućnosti "preuzimanja" neprijatelja da se par trenutaka bori na vašoj strani što mi je korisno kod napada elite packova, no vidim da skoro svi koriste Templara pa ako može par riječi da li je bolji i zašto ili možda Scoundrel ipak?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

najčešće templar zbog regena prim. resursa i hp-a..

ja najmanje enchnatresicu koristim.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
toxic kaže...

Jučer uletim u rift torment.. sve 5 ljudi rasturaju.

 

prebacim na torment 2, i lik koji ima 300 paragona umire ja soliram sa crusaderom a lik je dh bio :(

 

i naravno cim je umro treci puta za redom u rifu frajer liva i ostali ginu i livaju i ja nastavim polako solo a nemam bas neki setup reko koji je njima qurc..

Pa, solo je lakše ako ostatak grupe "ne valja". Meni puno znači Ess of Yohan za pull mobova i liječenje koje mi daje Templar. A i kad si sam, malo se smanji HP/damage od mobova, u odnosu na kad si u grupi.

 

 

Damage mobova se ne mijenja, samo im HP raste za +75% po dodatnom igracu, ako se ne varam.

 

Edit: 

 

  • 2-player game: 10% Bonus to Gold Find, Magic Find, and Experience
    • Monster hit points increased to 150%.
  • 3-player game: 20% Bonus to Gold Find, Magic Find, and Experience
    • Monster hit points increased to 200%
  • 4-player game: 30% Bonus to Gold Find, Magic Find, and Experience
    • Monster hit points increased to 250%.

@ http://www.diablowiki.net/Difficulty

http://eu.battle.net/d3/en/profile/AFARON-2891/hero/420352
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 9:53 (AFARON).
16 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Kojeg followera preferirate i zašto? 

Na DH koristim Scoundrela, jer mi ga je najlakse opremiti {#}

Premda mi je konacno dropnuo onaj leg item za folowera da ne moze umrijeti, mislim da za Enchantress, pa cu sada vjerojatno nju voditi + 2 unity ringa.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Chaky kaže...
boxer kaže...

Kojeg followera preferirate i zašto? 

Na DH koristim Scoundrela, jer mi ga je najlakse opremiti {#}

Premda mi je konacno dropnuo onaj leg item za folowera da ne moze umrijeti, mislim da za Enchantress, pa cu sada vjerojatno nju voditi + 2 unity ringa.

Korisim enchantress od samog početka, sinoć sam dobio amulet za nju da ne može umrijeti kao i Unity ring. Vidim da Unity kao dijeli primljenu štetu na nosioce prstena, ako sam dobro razumio to bi trebalo značiti da ako imam 2 Unity prstena i jednog nosim a drugog stavim na followera da bi se primljena šteta trebala prepoloviti i obratno za followera.

 

Da li se to primjenjuje i u grupnom igranju? 

 

Samo sam wizzarda dotjerao na 70 lvl, nemam puno vremena sada kada mi je istekao godišnji odmor, pa ću probati Templara za promjenu da vidim kako ide sa njime. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...
Chaky kaže...
boxer kaže...

Kojeg followera preferirate i zašto? 

Na DH koristim Scoundrela, jer mi ga je najlakse opremiti {#}

Premda mi je konacno dropnuo onaj leg item za folowera da ne moze umrijeti, mislim da za Enchantress, pa cu sada vjerojatno nju voditi + 2 unity ringa.

Korisim enchantress od samog početka, sinoć sam dobio amulet za nju da ne može umrijeti kao i Unity ring. Vidim da Unity kao dijeli primljenu štetu na nosioce prstena, ako sam dobro razumio to bi trebalo značiti da ako imam 2 Unity prstena i jednog nosim a drugog stavim na followera da bi se primljena šteta trebala prepoloviti i obratno za followera.

 

Da li se to primjenjuje i u grupnom igranju? 

 

Samo sam wizzarda dotjerao na 70 lvl, nemam puno vremena sada kada mi je istekao godišnji odmor, pa ću probati Templara za promjenu da vidim kako ide sa njime. 

Primjenjuje se.. naravno ako drugi igrač/igrači nose Unity..

Smrt u penziji
15 godina
offline
Diablo 3

Preporuka za Demon hunter build? Legosi me boostali jučer i u sat vremena sam natuko 45 lvla tako da sam trenutno 68 lvl, ali sada nemam pojma koje skillove koristiti, čitao po netu i složio si nešto. Sad jel valja to ili ima nekih boljih opcija? :) 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MomoOsk-2524/hero/49247319

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 16:28 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Večeras od 22.00 do 00.00 izvanredni maintenenc authentication servera... tako da bi moglo dolaziti do problema sa ulaskom u igru, pucanjem veze itd..

Ukratko ne isplati se palit igru.. pogotovo HC igrači

Smrt u penziji
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
lobotomac90 kaže...

Preporuka za Demon hunter build? Legosi me boostali jučer i u sat vremena sam natuko 45 lvla tako da sam trenutno 68 lvl, ali sada nemam pojma koje skillove koristiti, čitao po netu i složio si nešto. Sad jel valja to ili ima nekih boljih opcija? :) 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MomoOsk-2524/hero/49247319

Uvijek imaš opcija .. Sad ti je glavno doćo do lvl70 i što prije nabaviti full Marauder set.  Znam da ga nećeš naći preko noći al kroz 2 tjedna ovisi o igranju trebao bi skupiti sve što ti treba. Ne sa perfektnim rolovima al neku solidnu bazu ćeš imati.  Skilovi koji se koriste ima ih više zavisi od igrača do igrača i koji je paragon lvl , način igranja i sl

 

Vidiš kod mene kak to izgleda : http://eu.battle.net/d3/en/profile/hrwoje-2333/hero/8914404  

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Posralo me danas . Gotovo prefektan Hellfire amulet .

AS rerolam u socket   :)

 

 

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Moj PC  
13 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

Posralo me danas . Gotovo prefektan Hellfire amulet .

AS rerolam u socket   :)

 

 

Što jest.. jest..

GZ

Smrt u penziji
15 godina
online
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

Posralo me danas . Gotovo prefektan Hellfire amulet .

AS rerolam u socket   :)

 

 

Je'l su ti pala usta do poda kada si vidio? Meni sve neka smeća ispadaju od tih amuleta.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Grozota kaže...

Posralo me danas . Gotovo prefektan Hellfire amulet .

AS rerolam u socket   :)

 

 

Je'l su ti pala usta do poda kada si vidio? Meni sve neka smeća ispadaju od tih amuleta.

Bogme sam zinuo . Išli smo 4 runa . Složio 4  amuleta .. prva 3 koma i ovaj zadnji pafff..

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...
lobotomac90 kaže...

Preporuka za Demon hunter build? Legosi me boostali jučer i u sat vremena sam natuko 45 lvla tako da sam trenutno 68 lvl, ali sada nemam pojma koje skillove koristiti, čitao po netu i složio si nešto. Sad jel valja to ili ima nekih boljih opcija? :) 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MomoOsk-2524/hero/49247319

Uvijek imaš opcija .. Sad ti je glavno doćo do lvl70 i što prije nabaviti full Marauder set.  Znam da ga nećeš naći preko noći al kroz 2 tjedna ovisi o igranju trebao bi skupiti sve što ti treba. Ne sa perfektnim rolovima al neku solidnu bazu ćeš imati.  Skilovi koji se koriste ima ih više zavisi od igrača do igrača i koji je paragon lvl , način igranja i sl

 

Vidiš kod mene kak to izgleda : http://eu.battle.net/d3/en/profile/hrwoje-2333/hero/8914404  

 

Ma to znam, ove iteme sam nabacao samo da imam nešto, to mi pobacalo dok su me boostali, a iteme ću skupit kako me sreća posluži, na barbaru došo do T3,a itemi koma, 2 puta mi bubne ramena od raekor seta, a ostatak seta ni čut :D 

Na build kao tvoj sam već negdje naletio na netu i malo mi je nejasno kako funkcionira, jel ti ne zafali hatreda? jer vidim da imaš par skillova koji ga troše, a nemaš primary koji ga generira.

Ja za sada s ovim svojim buildom dosta brzo ubijam na Expert pa za sada neću dirati ništa, a kasnije ćemo vidjeti..stalno vodim polemike sam sa sobom oko buildova, sa barbom isto krenem, jedno, pa drugo, pa idući dan treće..stalno neke kombinacije više ni sam ne znam šta radim haha, relativno sam novi igrač u D3 pa dok pohvatam sve konce :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Pogle kaj mi kaže na bowu  - Elemantal arrow now generates 4 hatred

 

A M6 full set je postavi sve sentrije i juri okolo, tu i tamo opalim koju strijelu jer sentriji rješavaju veliku većinu stvari

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

Pogle kaj mi kaže na bowu  - Elemantal arrow now generates 4 hatred

 

A M6 full set je postavi sve sentrije i juri okolo, tu i tamo opalim koju strijelu jer sentriji rješavaju veliku većinu stvari

 

Nisam obratio pozornost na ono napisano malim slovima, sve u svemu dobra šema :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

Posralo me danas . Gotovo prefektan Hellfire amulet .

AS rerolam u socket   :)

 

 

Nek se i tebi nešto posrećilo :P

Inače dobia sam i bolesne triefecta Jade rukavice, al nisam ih tia equipat :P  Skupljam Jade set, al ću ić na pet build. Šta mi preporučate finog s obzirom da imam ovaj wep?
Jel rerollam ovaj socket u AS, CHD ili CDR i giftom dodam socket ili?
I kako bi ste skilove posložili?

15 godina
online
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...
Grozota kaže...

Posralo me danas . Gotovo prefektan Hellfire amulet .

AS rerolam u socket   :)

 

 

Nek se i tebi nešto posrećilo :P

Inače dobia sam i bolesne triefecta Jade rukavice, al nisam ih tia equipat :P  Skupljam Jade set, al ću ić na pet build. Šta mi preporučate finog s obzirom da imam ovaj wep?
Jel rerollam ovaj socket u AS, CHD ili CDR i giftom dodam socket ili?
I kako bi ste skilove posložili?

S obzirom da imaš 6% damage na SMK, socket rolaj ili u CHD ili vit (možda dmg to elites ako imaš mogućnost). AS ti ne treba, naravno pod uvjetom da dobiješTasker i Theo rukavice. S obzirom da ideš na pet build to je must. Računaj 5000 do 20000 shardova potrošenih na rukavice, ali s tvojom srećom ti ćeš dobiti u prvom Kadala loto igranju.

 

CDR ti po meni ne treba jer će fetishi spuštati ono što ti najviše treba, Fetish army i Big bad voodoo, tako da to manje više možeš "pokrenuti" svakih 5 sekundi. Čak i grave injustice možeš izbaciti iz pasiva i uzeti recimo Jungle fortitude ili nešto slično.

 

BTW, ne koristiš Pierce the Veil??? 20% free damage-a...

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.9.2014 8:28 (TomoR).
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Koliko vam cesto pada Ramaladin gift?

 

Pao mi je prvi dan igranja nakon 15 minuta, i naravno da sam ga slupao u osrednji weapon misleci da to pada puno češće i sad se satirem igrajuci i nikako da padne a imam fantastican xbow koji vapi za giftom.

 

Ima li nekakav izrazen drop location ili je puka sreća.

 

Još niti jedan goblin vault mi se nije otvorio nego nekakav šareni portal za one konjiće i mede.

 

@grozota - grozno dobar hellfire amulet, čista perverzija. Koliko su teski uberi za rijesiti na t6 posto nisam probao?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Leopold_IV kaže...

Koliko vam cesto pada Ramaladin gift?

 

Pao mi je prvi dan igranja nakon 15 minuta, i naravno da sam ga slupao u osrednji weapon misleci da to pada puno češće i sad se satirem igrajuci i nikako da padne a imam fantastican xbow koji vapi za giftom.

 

Ima li nekakav izrazen drop location ili je puka sreća.

 

Još niti jedan goblin vault mi se nije otvorio nego nekakav šareni portal za one konjiće i mede.

 

@grozota - grozno dobar hellfire amulet, čista perverzija. Koliko su teski uberi za rijesiti na t6 posto nisam probao?

Ja sam baš bio ganjao gobline dok ih je bilo po dva, i ušao sam u 3-4 vaulta (jedan od toga u sezoni, gdje mi je baš trebao zbog gold drop gema).

 

Ramaladni sam dobio samo jedan, i to na "normalu", u sezoni sam natukao preko 200 paragona pa ništa, za sad. Neki ih dobiju po dva tri u jednom danu, neki nisu ni jedan dobili do sad.

 

Bio sam u grupi sa geothiom (nas dva Crusadera), jednim DH sa Marauder setom i jednim wizzom sa Firebird setom, u sezoni. Nije bilo preteško nam skinuti Uebere, ali ako imaš "loše" sastavljenu grupu moglo bi to biti puno teže.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Leopold_IV kaže...

Koliko vam cesto pada Ramaladin gift?

 

Pao mi je prvi dan igranja nakon 15 minuta, i naravno da sam ga slupao u osrednji weapon misleci da to pada puno češće i sad se satirem igrajuci i nikako da padne a imam fantastican xbow koji vapi za giftom.

 

Ima li nekakav izrazen drop location ili je puka sreća.

 

Još niti jedan goblin vault mi se nije otvorio nego nekakav šareni portal za one konjiće i mede.

 

@grozota - grozno dobar hellfire amulet, čista perverzija. Koliko su teski uberi za rijesiti na t6 posto nisam probao?

 Nama za ubere na t6 treba 7-12 sekundi max zavisi koji nam dođu. Najviše ( tih 12 sec nam treba za diabla jer nam on 2 puta pozove još nekog bosa , to koliko god si jak ne možeš izbjeći) Uglavnom smo u grupi 4 DH ili 3 DH + monk .

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.9.2014 10:29 (Grozota).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice