Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.137.272
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Dr. Zoidberg kaže...
Hexfire kaže...

@nine

kužim ja sve to, ali ponavljam, gameplay onda postane smećast. Postavi turete. Trčkaraj. Čekaj...... Postavi turete. Trčkaraj. Čekaj..... Bezveze. Skroz su s*ebali najdražu mi klasu. Očekujem neke promjene pod hitno. Sentriji moraju biti nerfani da bi ovo imalo ikakvog smisla.

 

Promjeni build? :P

DH ima samo jedan build

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Kao sto sam reko da bi doso do te razine treba malo znat i igrat ne pomaze samo dobar gear.Meni je M6 zakon uopce mi ne smeta takav nacin igre zato su tu griftovi di se treba snac,gdje sentry ne topi sve pred sobom.

 

zapravo ja sam se isto povodio pričama, tipa dosadno, postaviš turret i spavaš itd itd., sve dok nisam probao.

 

ima nešto extra napeto u visokim griftovima sa DH-om.. kombinacija jurnjave naprijed, ganjanja timera i izbjegavanja bilo kakvih kontakata dok pokušavaš i još kojeg extra moba napullati na turrete igru čine sve samo ne pasivnom. ima tu i te kako puno skilla, ali naravno i RNG igra veliku ulogu..

zapravo što ga više igram, to mi je zabavniji..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

...Skroz su s*ebali najdražu mi klasu. Očekujem neke promjene pod hitno. Sentriji moraju biti nerfani da bi ovo imalo ikakvog smisla.

I sta bi dobio nerfanjem sentrija? Ubio bi DH.

Po meni najgluplja stvar je sto su makli s DH vezu izmedu dexa i dodgea.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Chaky kaže...
Hexfire kaže...

...Skroz su s*ebali najdražu mi klasu. Očekujem neke promjene pod hitno. Sentriji moraju biti nerfani da bi ovo imalo ikakvog smisla.

I sta bi dobio nerfanjem sentrija? Ubio bi DH.

Po meni najgluplja stvar je sto su makli s DH vezu izmedu dexa i dodgea.

A bokte, pa naravno da ne očekujem da se sentry nerfa i to bude to. Drugi skillovi moraju dobiti buff, prvenstveno defanzivni, a nakon njih i ofanzivni. Dodge je bio nepredvidiv i kao takav ne posebno dobar, ali je puno bolji od trenutne situacije. Ne znam čija je ideja bila da ranged i melee klasa idu dijeliti primary atribut i da za obje mora funkcionirati na isti način. DH-u treba ili po defaultu dmg reduction jer nemamo tonu all res ko Wiz i Doctor ili neka vrate dodgea ali neka daje 100% chance da izbjegneš % damagea koji bi inače primio. Awareness je dobar potez, najava da će dodati defanzivnije gemove je isto ok iako ne rješava problem, ali jednostavno DH treba više surviveabilitya da bi prvenstveno bio opet zabavan za igranje. Naravno da treba skilla da preživiš kad te sve može one shotati i da lovljenje timera je napeto, ali meni ta klasa više nije toliko zabavna koliko je bila. 

 

Koliko god bilo zadovoljavajuće da samo postaviš sentrije i oni sve naprave, postaje mi dosadno. DH ću odsad samo koristiti da upgradeam gemove na 25 jer s drugim klasama ne mogu ni blizu tako visoko, ali je barem gameplay zabavniji.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
... ili neka vrate dodgea ali neka daje 100% chance da izbjegneš % damagea koji bi inače primio.

To nema smisla. Isti ucinak je da u startu prima klasa % manje dmg.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Diablo 3

@Hexfire

dali ti uopće gledaš ladder? ne treba DH-u ništa jer je nesrazmjerno najjača klasa trenutno.. rezultati ti sve govore, minimalni u top 1000 je grift 39.. ljudi su dokazali da nije potrebno više survivabilityja.

jedino eventualno neka alternativa za M6, čitaj buff nate i shadowa da i oni budu viable opcija.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...

@Hexfire

dali ti uopće gledaš ladder? ne treba DH-u ništa jer je nesrazmjerno najjača klasa trenutno.. rezultati ti sve govore, minimalni u top 1000 je grift 39.. ljudi su dokazali da nije potrebno više survivabilityja.

jedino eventualno neka alternativa za M6, čitaj buff nate i shadowa da i oni budu viable opcija.

Ovi top igraci pri vrhu igraju bez unitya....

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
13 godina
offline
Diablo 3

Vidim da čim ste spomenuli ladder kao argument niste uopće shvatili poantu mojih postova. Odustajem.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

sva poanta u ovoj raspravi je ono sto sam ja prije spomenuo... jedna klasa ne moze i ne smije imati jedan jedini build za T6. jer T6 je jedina tezina koju vecina ljudi priznaje. a takvo je trenutno stanje.

 

blizzard je pokusao nesto napraviti sa thorns ali su na kraju odustali i odredili da je thorns samo za crusadera. spominje se nesto da bi moglo bit u buducnosti ali to samo oni znaju kad i na koji nacin.

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

Vidim da čim ste spomenuli ladder kao argument niste uopće shvatili poantu mojih postova. Odustajem.

 

kaj bi ti želio facetankati elite na gr35+? nije mi jasno, obrazloži.. zašto dh-u treba više survivabilitya?

jesi probao firebird? DH je steel wall za wiz-a.

 

Obi Wan kaže...

jedna klasa ne moze i ne smije imati jedan jedini build za T6. jer T6 je jedina tezina koju vecina ljudi priznaje. a takvo je trenutno stanje.

 

DH je jedina klasa koja ima samo 1 viable set. Sve ostale klase imaju puno varijacija koje mogu t6 igrati bez problema.

neda mi se nabrajati, ali ako inzistiraš budem..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Napredujem polako, al daleko sam od T6, GR20 u grupi/t6 u grupi mogu jer buffam ekipu bolesno, al solo nemogu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...

Napredujem polako, al daleko sam od T6, GR20 u grupi/t6 u grupi mogu jer buffam ekipu bolesno, al solo nemogu.

Već sam ti jednom rekao, igraš build bez mane a ne koristišPierce The Veil passive... Koji ti je...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
1.Lovac kaže...

Napredujem polako, al daleko sam od T6, GR20 u grupi/t6 u grupi mogu jer buffam ekipu bolesno, al solo nemogu.

Već sam ti jednom rekao, igraš build bez mane a ne koristišPierce The Veil passive... Koji ti je...

 

EDIT: Ajme krivo sam te razumio sada i skužio sam da nisam Blood ritual promijenio -.-'

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.9.2014 16:49 (1.Lovac).
13 godina
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...
TomoR kaže...
1.Lovac kaže...

Napredujem polako, al daleko sam od T6, GR20 u grupi/t6 u grupi mogu jer buffam ekipu bolesno, al solo nemogu.

Već sam ti jednom rekao, igraš build bez mane a ne koristišPierce The Veil passive... Koji ti je...

 

EDIT: Ajme krivo sam te razumio sada i skužio sam da nisam Blood ritual promijenio -.-'

Pa to je valjda i kolegina poanta. Ako manu koristiš malo ili uopće ne, onda ti taj passiv daje 20% dmg povećanje bez ikakve negativne strane.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Posto je prica krenula oko DH wepona,  po meni je onda najbolja opcija Nata xbow dps 2750 s 4 primary stata sa nata ringom i rorg. 

Gratis 7%chc i10 discipline. 

Bez ikakve sumnje. Uz to m6 i taskerice i to je recept za gr30+.

Sa skilovima se moze malo igrati ali mi se cold opcija cini kao pun pogodak. 

Izuzetno je zanimljiv strafe dh (uz onaj xbow sto daje driftig shadow)  ali je na t5 vec patnja. 

Ubio sam oko 5000 shardsa i pali su mi svi moguci quiveri osim bombardier ruksaka :-(

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Leopold_IV kaže...

Posto je prica krenula oko DH wepona,  po meni je onda najbolja opcija Nata xbow dps 2750 s 4 primary stata sa nata ringom i rorg. 

Gratis 7%chc i10 discipline. 

Bez ikakve sumnje. Uz to m6 i taskerice i to je recept za gr30+.

Sa skilovima se moze malo igrati ali mi se cold opcija cini kao pun pogodak. 

Izuzetno je zanimljiv strafe dh (uz onaj xbow sto daje driftig shadow)  ali je na t5 vec patnja. 

Ubio sam oko 5000 shardsa i pali su mi svi moguci quiveri osim bombardier ruksaka :-(

Zašta natalya xbow sa 2750 to je turbo slabo .... Sad ih lako rolaš na 2900+ dps-a al i dalje je to slabo. Ja ih imam par komada najači je 2950 dps ako se ne varam al ipak nije to to kao bow ili xbow. 1h (hand cross) mi se više sviđa sa Meticulous Bolts perma smoke 6p Marauder lighting build koji sad malo probavam al nemam svu opermu za njega

 

Ekipa za više GRiftove sad koristi Etrayu. Frend koji je odradio GR solo 40 kaže da je on najbolji.. Ja ga planiram isprobati al nikako da padne. 

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pozdrav htijeo bi kupiti D3 + ROS za 200kn ako neko zeli prodat.

Kupujem samo od forumasa s dobrom reputacijom pri prodaji.

Dali netko zna gdje mogu kupiti D3+ROS (key ili account) za 200-250kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Zodiak kaže...

Pozdrav htijeo bi kupiti D3 + ROS za 200kn ako neko zeli prodat.

Kupujem samo od forumasa s dobrom reputacijom pri prodaji.

Dali netko zna gdje mogu kupiti D3+ROS (key ili account) za 200-250kn?

Za novi key treba malo više ipak. Prema allkeyshop.net, trenutno je cca 280 kuna za oba keya.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Danas me ide Ramaladni. 3 komada. Ukupno dosad 9.

1 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...

Danas me ide Ramaladni. 3 komada. Ukupno dosad 9.

Ubaci me u taj party sretni haha

13 godina
offline
Diablo 3

Meni tri ramaldanija dosad sveukupno. Srećom nemam ni oružje za koje bi mi trebali :P

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo kupio danas za 23€ D3 + ROS preko epicnpc.com

 

Mslim da sam dosta dobro prosao :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Nova prinova u inventoriju ;)
Kaciga zvana 100% dmg i rerollan 6% cc {#} Kacigu rollao prvo u kadale, dobio s 98% dmg, rollao iz 2. pokušaja 5 cc i poslije 10min tj. jednog GR dropa mi boss maskicu sa 100% i rollao sam dušu dok nisam dobio 6% :D

Naravno, morao sam gem u oružje unaprijedit tako da golda više nemam. Kadala ne daje rukavice nikako, al ni ne trebaju mi... Ove su mi odlične za sada :P

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...

Nova prinova u inventoriju ;)
Kaciga zvana 100% dmg i rerollan 6% cc {#} Kacigu rollao prvo u kadale, dobio s 98% dmg, rollao iz 2. pokušaja 5 cc i poslije 10min tj. jednog GR dropa mi boss maskicu sa 100% i rollao sam dušu dok nisam dobio 6% :D

Naravno, morao sam gem u oružje unaprijedit tako da golda više nemam. Kadala ne daje rukavice nikako, al ni ne trebaju mi... Ove su mi odlične za sada :P

Mene je kolega sa onim videom od onog bucka podsjetio da malo pregledam uskladistenu opremu. Tiklandian mi i nije bas nesto ali Grin Reaper obecava. T6 rastura sad moram vidjeti kako ce se ponasati u Griftovima.

10 godina
offline
Re: Diablo 3
Zodiak kaže...

Evo kupio danas za 23€ D3 + ROS preko epicnpc.com

 

Mslim da sam dosta dobro prosao :)

Dobro si prošao, vidio sam deal na epicnpc. Obzirom da lik nema nijednog feedbacka moglo je lako da dođe do prevare.

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Preko steam smo obavili razgovor rekao sam mu da mi prvo da email i pass od acc tako da ja vidim dali on zapravo ima taj acc i koji je email od tog acc.

Nakon toga rekao sam mu da s tog email mi posalje potvrdu u kojoj kaze da meni prodaje acc.

Te onda sam mu ja platio i poslje mi je dao sve informacije i to je to :)

 

Tip nije htio pare preko paypal-a vec je trazio da mu kupim na steam-u iteme za csgo u vrijednosti od 23€, frajer kupio pusku od 20€ :)

 

Ono zbog cega sam se opustio u razmjenu je to sta mu je na steam-u pisalo da je njemac i bio je 21lvl.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.9.2014 9:30 (Zodiak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Koja classa je trenutno najbolja ,odnosno najbrze farma?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Zodiak kaže...

Koja classa je trenutno najbolja ,odnosno najbrze farma?

 

Deamon hunter.

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Koliko vidm vise ne postoji AH,kako sada trade-ate iteme?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Zodiak kaže...

Koliko vidm vise ne postoji AH,kako sada trade-ate iteme?

nema trejdanja, ugašen sva vrsta razmjene stvari. 

Osim ako igraš s nekim u partyu onda ti on može u roku 2sata igranja od kada je pao item može dati samo nekome samo tko je igrao u tom partiju.

 

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice