Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.135.434
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
9 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...
boxer kaže...

Zaboravih napisati da mi se sinoć po prvi puta od kada igram ovu igru u jednom riftu pojavilo otprilike nekih 20 goblina raspoređenih na prvoj polovini mape. Niti jedan od *upaka nije otvorio vault {#}

 

Ah, da ih je bilo i tisuću ne bi ti se otvorilo. Jer se u riftu ne može otvoriti vault. Tako da se ne uznemiravaš radi toga.

 

 

E hvala za info, i sam sam neki dan naletio na Gobline u riftu, je da mi je pola pobjeglo ali sam se čudio zašto Vault nije otvorio makar jedan. E jesam početnik.

A dosada sam dva Vaulta dobio. I to dok sam Bounty questove rješavao.

 

XSX kaže...

Pa pričaš da te igra prca jer u 200 sati nije dala set item,sto je malo vremena kad igraš t3 i zapravo se nemaš čemu cudit,naravno da smo svi morali počet od nekuda i igrali smo tu težinu,samo je razlika sto neki jednostavno ne žele opremiti prvog lika za t6 pa bi im i druge bilo lakše opremati nego igraju sa svakim po malo na t1-t3 i onda se cude kako im nista ne pada.Ovo nejde tebe,pišem općenito.

 

Pa i ja sam nešto slično razmišljao čitajući o ovoj igri na ovom forumu nakon kupovine iste,rado bih isprobao i ostale klase ali pokušavam s jednom (u mom slučaju Barbarom) doći do Torment 6, što bolju opremu pokupiti naravno, i što veći paragon level s tom klasom dići, i igram uvjek maksimum od opreme koju imam, tj. barem pokušavam. A možda i krivo nešto slažem, ali se makar zabavljam.

11 godina
offline
Diablo 3

Na kojoj tezini treba igrati da iskacu unikatni predmeti malo vise i setovi trenutno sam na master i slabo ima unikatnih a od setova niti jedan dio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
brkan83 kaže...

Na kojoj tezini treba igrati da iskacu unikatni predmeti malo vise i setovi trenutno sam na master i slabo ima unikatnih a od setova niti jedan dio.

Za class specific setove moraš igrati bar na Torment 1. Što se tiče ostalih "unikatnih" predmeta, oni mogu padati od Normal na dalje (osim onih koji dropaju samo iz bounty-bagova - za njih baš treba raditi bounty-e)

11 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
brkan83 kaže...

Na kojoj tezini treba igrati da iskacu unikatni predmeti malo vise i setovi trenutno sam na master i slabo ima unikatnih a od setova niti jedan dio.

Za class specific setove moraš igrati bar na Torment 1. Što se tiče ostalih "unikatnih" predmeta, oni mogu padati od Normal na dalje (osim onih koji dropaju samo iz bounty-bagova - za njih baš treba raditi bounty-e)

koliko moram biti jak za to? mag sam 110.000 zivota i 80.000 damage

12 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
brkan83 kaže...

koliko moram biti jak za to? mag sam 110.000 zivota i 80.000 damage

Imaš ROS, ili igraš vanillu?

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Cudim se kako ovo još nije masovno zaživjelo,dosadno ko stari cota runovi ali efikasno.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 0:23 (XSX).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
formula1live kaže...
brkan83 kaže...

koliko moram biti jak za to? mag sam 110.000 zivota i 80.000 damage

Imaš ROS, ili igraš vanillu?

nemam ROS obicni diablo 3 igram.

16 godina
offline
Re: Diablo 3
brkan83 kaže...
formula1live kaže...
brkan83 kaže...

koliko moram biti jak za to? mag sam 110.000 zivota i 80.000 damage

Imaš ROS, ili igraš vanillu?

nemam ROS obicni diablo 3 igram.

Napiši svoj battletag i reci koju klasu igraš pa ću pogledati kada budem farmao da ti nađem kakvo oružje koje će ti dobro doći. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
offline
Re: Diablo 3
brkan83 kaže...

nemam ROS obicni diablo 3 igram.

I imaj na umu da ROS verzija ima preko duplo više set itema koji mogu dropati, pa je logično da je drop rate veći. Nabavi si ROS što prije ako ti je igra imalo zabavna. S ekspanzijom to barem izgleda koliko toliko dobro.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...
brkan83 kaže...
formula1live kaže...
brkan83 kaže...

koliko moram biti jak za to? mag sam 110.000 zivota i 80.000 damage

Imaš ROS, ili igraš vanillu?

nemam ROS obicni diablo 3 igram.

Napiši svoj battletag i reci koju klasu igraš pa ću pogledati kada budem farmao da ti nađem kakvo oružje koje će ti dobro doći. 

dominik#2426         igram sa magom

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 14:02 (brkan83).
9 godina
offline
Re: Diablo 3
brkan83 kaže...

koliko moram biti jak za to? mag sam 110.000 zivota i 80.000 damage

 

Kupi RoS, nečeš zažaliti. Adventure mod je jednostavno predobar, i sam sam se premišljao hoću li ili neću igru kupiti. A i tek na level 70 sve dolazi do izražaja.

 

A za nivoe težine, igraj što veći možeš, jer više XP dobijaš, više golda, veća šansa za bolju opremu. I onda sve dalje ide po svome, jednostavno igra te gura samo naprijed.

 

 

A eto i ja umlatio Ghoma na Torment V. Kontam da bi i VI išlo ali njega ostavljam za neki drugi dan.

 

 

15 godina
offline
Diablo 3

Noćas će ugasiti buff(ove) na PTR-u, pa tko hoće probati od sutra valjda neće čekati 100 godina na red da uđe:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/15353845269#2

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ako ko igra HC neka se javi

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Kuhar007 kaže...

Ako ko igra HC neka se javi

Igram ja HC sezonu . Mlatim ih ko veliki  {#}

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hrwoje-2333/hero/48267368

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
14 godina
offline
Diablo 3

Pade prvi HC lik, bas sam se nadao da ce 2. sezonu dozivit :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

za tjedan dana si nazat ako si spremo setove

 
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

kaj je bolje +2% chc ili +120 main stat? inače  mi je chc 53,6%, a dex 8371 (armor 18.515, ukupni tough. 13.797.210).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
o7o kaže...

kaj je bolje +2% chc ili +120 main stat? inače  mi je chc 53,6%, a dex 8371 (armor 18.515, ukupni tough. 13.797.210).

Bolje ti je 15% life u Attack Speed ili 15% Sentry Damage.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.12.2014 7:29 (TomoR).
13 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Bolje ti je 15% life u Attack Speed ili 15% Sentry Damage.

 

as ima po defaultu, tako da je najbolji sentry dmg... ovo je ss kad je već insertan item kod enchanterice pa se as ne vidi.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.12.2014 8:18 (nine).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...
TomoR kaže...

Bolje ti je 15% life u Attack Speed ili 15% Sentry Damage.

 

as ima po defaultu, tako da je najbolji sentry dmg... ovo je ss kad je već insertan item kod enchanterice pa se as ne vidi.

Bar bi trebao imat as po defaultu :D

Inače dugo nisam igra diablo, popustia sam. Trebam se vratit, mislim da mi je WD usamljen :P

 

9 godina
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...

Inače dugo nisam igra diablo, popustia sam. Trebam se vratit, mislim da mi je WD usamljen :P

 

 

Ma igra je fenomenalna, samo da je više vremena za igranje, meni eto sinoć pao i 6 dio Reakor set opreme za mog barbara, sad sam nešto izmikso Immortal i Reakor te Blackthorn, uglavnom, složio Whirlwind barbara za Torment 6 samo za Bountije, i za brzo farmanje eksp. sad sat vremena oko 1.5 milijardi eksp. Moj rekord zasada. Kontam da sam mogao i bolje ali mi se neda mozgati, pa zasada uživam u brzom dizanju paragona. I vrtim Bounty Act I da mi pade bolji ring. Ma pasti će on.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...
1.Lovac kaže...

Inače dugo nisam igra diablo, popustia sam. Trebam se vratit, mislim da mi je WD usamljen :P

 

 

Ma igra je fenomenalna, samo da je više vremena za igranje, meni eto sinoć pao i 6 dio Reakor set opreme za mog barbara, sad sam nešto izmikso Immortal i Reakor te Blackthorn, uglavnom, složio Whirlwind barbara za Torment 6 samo za Bountije, i za brzo farmanje eksp. sad sat vremena oko 1.5 milijardi eksp. Moj rekord zasada. Kontam da sam mogao i bolje ali mi se neda mozgati, pa zasada uživam u brzom dizanju paragona. I vrtim Bounty Act I da mi pade bolji ring. Ma pasti će on.

To je malo ide to oko 5 milijardi xpa po satu kad si u partyu i ako cistite cijeli rift a ne samo do guardiana.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
9 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

To je malo ide to oko 5 milijardi xpa po satu kad si u partyu i ako cistite cijeli rift a ne samo do guardiana.

 

 

Stvarno ?!? Ma ja igru igram tek 3 tjedna, pa mi je ovo sad što radim maksimum u igri što se tiće skupljanja iskustva, pa sam opet veoma zadovoljan, probao sam malo i Public ali ili svi čekaju neznam što ili ginu kao muhe bez glave, pa se držim solo još zasada. A i testiram raznu opremu koja mi pada, a pada set predmeta jako puno, danas u sat vremena mi palo 5 komada Immortal Kings opreme. Sad razmisljam još jednog Barbara dići na lvl 70 pa i njega opremiti za Torment 6 (žao mi je opremu uništiti,tako ljepo izgleda).

 

Trenutno gemove dižem prema level 25, to mi je trenutno glavna zanimacija, Greater Rift sam stao na lvl 27 jer nema potrebe ići na više jer više od pola gemova mi je tek na level 16-17, a i kako njih unapređujem tako mi paragoni idu gore.

11 godina
offline
Diablo 3

Dobio sam nekakav unikatni kljuc sto se sa time radi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
brkan83 kaže...

Dobio sam nekakav unikatni kljuc sto se sa time radi?

Trebaš 4 različita, s njima kreiraš Infernal Machine i tučeš bossove, od kojih opet trebaš skupiti 4 različita dijela i onda od toga kreiraš Helllfire prsten ili amulet.

 

http://www.diablowiki.net/Infernal_Machine

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
brkan83 kaže...

Dobio sam nekakav unikatni kljuc sto se sa time radi?

Trebaš 4 različita, s njima kreiraš Infernal Machine i tučeš bossove, od kojih opet trebaš skupiti 4 različita dijela i onda od toga kreiraš Helllfire prsten ili amulet.

 

http://www.diablowiki.net/Infernal_Machine

I onda čovjek ovako fino odgovori na pitanje i neki biser , pacijent , zavidnik  ili nekaj drugo ( da sad tu ne psujem) mu stavi TD  .... Zakaj , WTF

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pozdrav ekipa, kakvo je stanje u Cro klanu, jel igrate veterani? :) 

Ima li tko od vas PS4 verziju i kako je zadovoljan?

Pozdrav od Pixie-a

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...

Ima li tko od vas PS4 verziju i kako je zadovoljan?

 

Koliko sam vidio PS4 verzija je puna hackova i sličnih gluparija.

Ako hoćeš uživati u diablu, igraj na piceku. {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3
http://www.njuskalo.hr/softver/lot-kutija-blizzard-igara-oglas-13690492

Evo ako je nekome napeto, jako povoljno :)
-Lot kutija Blizzard igara(wow, sc2 i diablo)
Samo skill
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Zašto bi netko kupovao prazne kutije igara? {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
4 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice