Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.707.096
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Dota 2

Bolje nego na 24" 1080p? Imas mozda LG 29UM68-P, tj. 29" 2560x1080?

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.5.2017 17:25 (The_Fichek).
13 godina
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Bolje nego na 24" 1080p? Imas mozda LG 29UM68-P, tj. 29" 2560x1080?

Imam 34" 3440x1440 100hz.

 

Na linku ispod ti je par skrinova na toj rezi.

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198009201656/screenshots/

10 godina
offline
Re: Dota 2

Ah, druga je to klasa, makar bi feeling trebao biti isti kao na manjem ultrawideu. Se moze povecati minimap na ultrawideu?? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.5.2017 18:53 (The_Fichek).
13 godina
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Ah, druga je to klasa, makar bi feeling trebao biti isti kao na manjem ultrawideu. Se moze povecati minimap na ultrawideu?? 

 Neman ti pojma. Meni je ovaj minimap dobar.

10 godina
offline
Re: Dota 2

Mozes mi molim te rec more li se povecati, odes u postavke i vidis..? Neda mise skidat dotu, a i ne mislim je igrat do ljeta.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.5.2017 23:35 (The_Fichek).
13 godina
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Mozes mi molim te rec more li se povecati, odes u postavke i vidis..? Neda mise skidat dotu, a i ne mislim je igrat do ljeta.

 Moze, kod mene je poveca za koja 2 cm u svaku stranu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
1.Lovac kaže...
Zar nitko ne igra dotu više? Šta je ovo??? :'(

 Zato što je dota postala teško smeće od igre, prestao sam ju igrati poslije ne znam koliko godina. Sve više djece i klinja se loži na dotu zahvaljujući visokim nagradama na turnirima i učestalim videima na yt. Matchmaking im je katastrofalan, a dota community je u takoj banani da je to strašno. 
Prije 3-4 godine na 4-5k mmr je bilo jako puno normalni ljudih, no uvijek je bilo izuzetaka da naletiš na neku panjčugu.. sad, 80% igrača koji igraju na 4-5k mmr imaju "firško" napravljene accounte s lvl 20 i meda ne mogu kad dođu ranked matchevi. Par zadnjih gameova sam odigrao na cimerovom starom accountu cca 1.5k mmr, markao mid, pickao tinkera i 30-60 kilova po gameu jer u tom bracketu pickovi su PA, JUGG, URSA, WK, LC, AM itd, naravno ništa support ili tako nešto.  Čisto iživljavanje. Eto što mi je postala zabava u doti. Tuga. 
Ne igram LOL, ali koliko sam skužio 5 godina su ispred Volva i njihovog matchmakinga sa svojim matchmakingom i divizijama. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.5.2017 23:45 (lithiumion).
14 godina
offline
Re: Dota 2
lithiumion kaže...
1.Lovac kaže...
Zar nitko ne igra dotu više? Šta je ovo??? :'(

 Zato što je dota postala teško smeće od igre, prestao sam ju igrati poslije ne znam koliko godina. Sve više djece i klinja se loži na dotu zahvaljujući visokim nagradama na turnirima i učestalim videima na yt. Matchmaking im je katastrofalan, a dota community je u takoj banani da je to strašno. 
Prije 3-4 godine na 4-5k mmr je bilo jako puno normalni ljudih, no uvijek je bilo izuzetaka da naletiš na neku panjčugu.. sad, 80% igrača koji igraju na 4-5k mmr imaju "firško" napravljene accounte s lvl 20 i meda ne mogu kad dođu ranked matchevi. Par zadnjih gameova sam odigrao na cimerovom starom accountu cca 1.5k mmr, markao mid, pickao tinkera i 30-60 kilova po gameu jer u tom bracketu pickovi su PA, JUGG, URSA, WK, LC, AM itd, naravno ništa support ili tako nešto.  Čisto iživljavanje. Eto što mi je postala zabava u doti. Tuga. 
Ne igram LOL, ali koliko sam skužio 5 godina su ispred Volva i njihovog matchmakinga sa svojim matchmakingom i divizijama. 

Top kek

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
14 godina
offline
Re: Dota 2
lithiumion kaže...
...

 Ne kuzim sliku, kazes da si 4-5k mmr, a pise normal skill match, sto znaci da je ispod 3k mmr-a? Smurf? Kakve to veze ima s postom?

Normalno da 4-5k mmr nije sto je bio prije 3-4 godine jer je to tada bilo sto je sada 7-8k, jer nebi vjerovao ljudi napreduju u 4 godine, dok se ti nisi ni pomaknuo i normalno tim je kriv za to, svi osim tebe su krivi, da da, tako to ide..

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
lithiumion kaže...
1.Lovac kaže...
Zar nitko ne igra dotu više? Šta je ovo??? :'(

 Zato što je dota postala teško smeće od igre, prestao sam ju igrati poslije ne znam koliko godina. Sve više djece i klinja se loži na dotu zahvaljujući visokim nagradama na turnirima i učestalim videima na yt. Matchmaking im je katastrofalan, a dota community je u takoj banani da je to strašno. 
Prije 3-4 godine na 4-5k mmr je bilo jako puno normalni ljudih, no uvijek je bilo izuzetaka da naletiš na neku panjčugu.. sad, 80% igrača koji igraju na 4-5k mmr imaju "firško" napravljene accounte s lvl 20 i meda ne mogu kad dođu ranked matchevi. Par zadnjih gameova sam odigrao na cimerovom starom accountu cca 1.5k mmr, markao mid, pickao tinkera i 30-60 kilova po gameu jer u tom bracketu pickovi su PA, JUGG, URSA, WK, LC, AM itd, naravno ništa support ili tako nešto.  Čisto iživljavanje. Eto što mi je postala zabava u doti. Tuga. 
Ne igram LOL, ali koliko sam skužio 5 godina su ispred Volva i njihovog matchmakinga sa svojim matchmakingom i divizijama. 

 Ti shvaćaš da na ljude kakve ćeš dobiti u svom gameu utječe tvoj behaviour score? Kao ako ti imaš užasan behaviour score, dobit ćeš i takve teammateove. Tako da ako dobivaš retarde i feedere i slično, sorry ali postoji velika šansa da si ti bar djelomično jedan od njih. Također uvedeno je povezivanje acc-a s brojem mobitela, ne možeš igrati ranked bez da ga povežeš tako da se donekle riješio i problem smurfanja. I ja sam upravo u tom bracketu (mid 4k) i queueam EUW i 90% teammateova su normalni ljudi, normalna komunikacija, sve se normalno odigra tako da ja bih rekao da problem nije u igri, nego u tebi.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
14 godina
offline
Re: Dota 2

Behavior score nema nikakve koristi, ja uvijek imam 9k+ behavior score i dobivam flamere isto kao i uvijek, jedino sam nedavno dobio bas intentional feedera koji bi nas bacao sa tinyem u protivnike :)

Igram dotu od Internationala 3 i nisam primjetio nikakvu razliku u ponasanju igraca.

Od 3k koliko sam kalibrirao kad je ranked dosao pa sve do 4.6k gdje sam sada sve je isto.

Kada gledas streamere u 7k gejmovima isto ima retarda, samo sto su ti retardi najcesce "semi pro" igraci.

 

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Marsel007 kaže...

Behavior score nema nikakve koristi, ja uvijek imam 9k+ behavior score i dobivam flamere isto kao i uvijek, jedino sam nedavno dobio bas intentional feedera koji bi nas bacao sa tinyem u protivnike :)

Igram dotu od Internationala 3 i nisam primjetio nikakvu razliku u ponasanju igraca.

Od 3k koliko sam kalibrirao kad je ranked dosao pa sve do 4.6k gdje sam sada sve je isto.

Kada gledas streamere u 7k gejmovima isto ima retarda, samo sto su ti retardi najcesce "semi pro" igraci.

 

 Ja imam ja mislim 9900 behaviour score i isto sam na 4.6k i zadnjih ne znam koliko gameova sam imao normalne ljude, intentional feedera pogotovo nisam imao vec dugo u solo queue. Zadnji put kad sam imao feedera i flameanje žešće je kad sam zaboravio promijeniti da mi queuea EUW, a ne kako je automatski EUE

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
14 godina
offline
Re: Dota 2

I ja dok sam imao win streak nisam imao flamera, no eto sada kad sam izgubio par gameova primjeti se vise flamera nego kada pobijedis to je standard.

Sve je pocelo kada je tiny feedao, od tada nisam imao normalan game.

Behavior score je isti, mislim da je to samo vrijeme od zadnjeg reporta, znaci ako te nitko ne reporta duze vrijeme imas veci behavior score, cim te neko reporta score padne.

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
rocker55555 kaže...
lithiumion kaže...
Par zadnjih gameova sam odigrao na cimerovom starom accountu cca 1.5k mmr, markao mid, pickao tinkera...

 Ne kuzim sliku, kazes da si 4-5k mmr, a pise normal skill match, sto znaci da je ispod 3k mmr-a? Smurf? Kakve to veze ima s postom?

Normalno da 4-5k mmr nije sto je bio prije 3-4 godine jer je to tada bilo sto je sada 7-8k, jer nebi vjerovao ljudi napreduju u 4 godine, dok se ti nisi ni pomaknuo i normalno tim je kriv za to, svi osim tebe su krivi, da da, tako to ide..

 Igranje na 4-5k mmr je postalo patnja.. zadnje što sam igrao dotu mi je bila zabava odigrati na starom cimerovom accountu od 1.5k mmr i iživljavat se na ljudima. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ratohnhake:ton kaže...
lithiumion kaže...
1.Lovac kaže...
Zar nitko ne igra dotu više? Šta je ovo??? :'(

 Zato što je dota postala teško smeće od igre, prestao sam ju igrati poslije ne znam koliko godina. Sve više djece i klinja se loži na dotu zahvaljujući visokim nagradama na turnirima i učestalim videima na yt. Matchmaking im je katastrofalan, a dota community je u takoj banani da je to strašno. 
Prije 3-4 godine na 4-5k mmr je bilo jako puno normalni ljudih, no uvijek je bilo izuzetaka da naletiš na neku panjčugu.. sad, 80% igrača koji igraju na 4-5k mmr imaju "firško" napravljene accounte s lvl 20 i meda ne mogu kad dođu ranked matchevi. Par zadnjih gameova sam odigrao na cimerovom starom accountu cca 1.5k mmr, markao mid, pickao tinkera i 30-60 kilova po gameu jer u tom bracketu pickovi su PA, JUGG, URSA, WK, LC, AM itd, naravno ništa support ili tako nešto.  Čisto iživljavanje. Eto što mi je postala zabava u doti. Tuga. 
Ne igram LOL, ali koliko sam skužio 5 godina su ispred Volva i njihovog matchmakinga sa svojim matchmakingom i divizijama i još se matchmaking vrši tako što svatko označi koji će lane igrati, npr označiš mid i traži ti 4 igrača koja će s tobom igrati a označili su ostale laneove

 Ti shvaćaš da na ljude kakve ćeš dobiti u svom gameu utječe tvoj behaviour score? Kao ako ti imaš užasan behaviour score, dobit ćeš i takve teammateove. Tako da ako dobivaš retarde i feedere i slično, sorry ali postoji velika šansa da si ti bar djelomično jedan od njih. Također uvedeno je povezivanje acc-a s brojem mobitela, ne možeš igrati ranked bez da ga povežeš tako da se donekle riješio i problem smurfanja. I ja sam upravo u tom bracketu (mid 4k) i queueam EUW i 90% teammateova su normalni ljudi, normalna komunikacija, sve se normalno odigra tako da ja bih rekao da problem nije u igri, nego u tebi.

 Nisam rekao da dobijam feedere i flamere u teamu stalno ili tako nešto, nego mi nije jasno da u 90% gamova dobijem ljude koji imaju nove accounte s lvlom od 20-25 dok sam ja npr lvl 93, a obično u enemy teamu svih 5 igrača budu lvl od 50-90/100. Taj dio matchmakinga mi nije jasan, zašto se i lvl igrača ne igra nikakvu ulogu u matchmakingu? Nije isto igrati s igračem koji ima novi account i igra s 3 heroja na razini 5k, a s ostalim herojima igra na razini 3k.
Behaviour score mi je odličan, ne reportam, ne reportaju me, ne flamam druge, nit mene drugi flamaju.. flaming u teamu se dešava između safelane carryja i supporta, nakon što ih enemy offlane razguzi lagano. U 90% gameova igram mid, a ostalih 10% supportam ili carryam na safelaneu. 

 

11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ne znam ja kad si ti zadnji put onda igrao Dotu, jer na ovih 4.6k je sasvim solidno. Također kao što sam rekao, to se više ne događa jer nema više toliko smurfova zbog tog novog matchmakinga pa moraš vezati broj mobitela za acc pa ljudi moraju odabrati jedan acc. Barem je tako otkako je došao novi matchmaking (prije koji tjedan), a imam osjećaj da ti nisi igrao već neko duže vrijeme (osim ko seljačina otišao na frendov acc u 1k i stompao sve, zamisli kako je to bilo zabavno iskustvo ljudima koji actually jesu 1k). 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Da, prije 6mj zadnji game, kao što se vidi na onom ss što sam priložio uz post. 
Pa Dotu sam prvenstveno igrao da bi se opustio i da bi meni bilo zabavno, a ne da bi drugima bilo zabavno. A možda patim od "dota sadizma" tko će ga znati. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
lithiumion kaže...

Da, prije 6mj zadnji game, kao što se vidi na onom ss što sam priložio uz post. 
Pa Dotu sam prvenstveno igrao da bi se opustio i da bi meni bilo zabavno, a ne da bi drugima bilo zabavno. A možda patim od "dota sadizma" tko će ga znati. 

Ne vidiš kako si ti dio problema? 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
UOG-Atlas kaže...
lithiumion kaže...

Da, prije 6mj zadnji game, kao što se vidi na onom ss što sam priložio uz post. 
Pa Dotu sam prvenstveno igrao da bi se opustio i da bi meni bilo zabavno, a ne da bi drugima bilo zabavno. A možda patim od "dota sadizma" tko će ga znati. 

Ne vidiš kako si ti dio problema

 

 Ne igram Dotu 6mj, tako da nisam dio problema

Ne vidim razlog zašto si me okarakterizirao kao "problem".  Pa u životu sam koristio svega 4-5 puta report jer znam da svatko može imati loš dan, probleme u obitelji, školi, poslu ili gdje drugo pa dođe da se iskali u doti jer nema gdje drugo. Nikad nisam flamao nekoga, nikad nisam reportao nekoga jer ima 0-10, nikad nisam reportao supporta. Da su se barem svi tako ponašali u dota communityju bilo bi puno bolje mjesto za opuštanje, a ne prosipali na forumu u Rvatistanu model moralne vertikale, kao ti npr. 


14 godina
offline
Dota 2

Probajte normal match, po meni puno bolja atmosfera i manje se živciram igrajući casual. Kod mene je problem što su pocele pauze i neaktivno igranje dote, nisam mogao držat tempo (5k) pa sam poceo padati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.5.2017 14:26 (zila).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Behavior score 9900, uvijek prekrasni ljudi i gameovi. Uvijek sam se pitao zasto mojim nekim prijateljima dolaze toksicni ljudi, ali to je samo zato jer su oni i sami toksicni, ali nisu svjesni toga. Behavior score od npr. 9000 je vec klasa blago toksicnih ljudi, jer da nisi toksican imao bi 9900 (mozda si nekad bio toksican pa sad polako ides prema 9000, slutim da vecina ljudi koji imaju 9000 score ce bit u ovakvoj situaciji).

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
lithiumion kaže...
UOG-Atlas kaže...
lithiumion kaže...

Da, prije 6mj zadnji game, kao što se vidi na onom ss što sam priložio uz post. 
Pa Dotu sam prvenstveno igrao da bi se opustio i da bi meni bilo zabavno, a ne da bi drugima bilo zabavno. A možda patim od "dota sadizma" tko će ga znati. 

Ne vidiš kako si ti dio problema

 

 Ne igram Dotu 6mj, tako da nisam dio problema

Ne vidim razlog zašto si me okarakterizirao kao "problem".  Pa u životu sam koristio svega 4-5 puta report jer znam da svatko može imati loš dan, probleme u obitelji, školi, poslu ili gdje drugo pa dođe da se iskali u doti jer nema gdje drugo. Nikad nisam flamao nekoga, nikad nisam reportao nekoga jer ima 0-10, nikad nisam reportao supporta. Da su se barem svi tako ponašali u dota communityju bilo bi puno bolje mjesto za opuštanje, a ne prosipali na forumu u Rvatistanu model moralne vertikale, kao ti npr. 


 On govori da si ti dio problema u smislu ti koji si 4-4 i pol k mmr si otišao u 1k mmr koji očito nije za tebe jer si očito bolji od tih igrača i onda uništavaš igru i zabavu drugoj devetorici kako bi se ti osjećao superioran i zabavio se i imao 60 killova na Tinkeru tako što si se iživio na drugoj devetorici koji su se osjećala da ne žele više igrati zbog tebe i takvih kao ti

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Behavior score 9900, uvijek prekrasni ljudi i gameovi. Uvijek sam se pitao zasto mojim nekim prijateljima dolaze toksicni ljudi, ali to je samo zato jer su oni i sami toksicni, ali nisu svjesni toga. Behavior score od npr. 9000 je vec klasa blago toksicnih ljudi, jer da nisi toksican imao bi 9900 (mozda si nekad bio toksican pa sad polako ides prema 9000, slutim da vecina ljudi koji imaju 9000 score ce bit u ovakvoj situaciji).

 behavior score nema nuzno veze s toksicnoscu,zadnjih par mjeseci vidin ljude koji reportaju za fascinantne razloge,tipa igra spectru support mu ode gankat mid ''help or report'',ljudi pickaju nesto sta nije bilo na majoru ''4 reports,enjoy lp'' i tako taj dir

14 godina
offline
Re: Dota 2

Kao sto sam rekao behavior score nema veze sa icime, imam 9981 score, zadnjih nekoliko gameova je kaos, tyni koji feeda, timber koji samo najednom pocne stavljat iteme na pod i malo kasnije abandona, a da ne pricam o flameanju i svadji tko ide mid.

Nikada nisam bio u low priorityju, nikada nisam mute imao.

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

nisam dobar igrac, pa ne mogu reci za vas koji imate 5k+ mmr kako vam je u vasim matchevima,

 

ali sve sto ja dam zakljuciti je, previse filozofiranja premalo igranja. 

 

ja sam isto govorio da su teammateovi problem i pronalazio xy razloga da je dota smece i da je starcraft jedina najbolja igra za pokazati skill

 

onda sam skuzio da kog boli ona stvar i poceo sam igrati zbog zabave,

 

dota mi nikad nije bila zabavnija ! #justsayin

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Dota 2

Jel ima neko problem sa packet lossom na euw u zadnje vrijeme?

Stalno osjetim sitni lagg zbog toga

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Marsel007 kaže...

Jel ima neko problem sa packet lossom na euw u zadnje vrijeme?

Stalno osjetim sitni lagg zbog toga

 Meni nije packet loss koliko zna biti FPS drop, onako mini dropovi se znaju dogoditi, na redditu se isto dosta ljudi žali na performans (iako meni nije definitivno tako kako oni često govore da je)

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Marsel007 kaže...

Jel ima neko problem sa packet lossom na euw u zadnje vrijeme?

Stalno osjetim sitni lagg zbog toga

 Da. Ja. U njemackoj sam trenutno i zadnjih 3 mjeseca imam oko 2 posto packet loss. Nekad bude 0, ali vecinom se krece od 2 do 6. I jako smara na trenutke i zivcira me. Pokuso sam sve i svasta ova 3 mjeseca i nisam uspio fixat. Cak sam isao i na dev forum i nisu mi pomogli.

14 godina
offline
Re: Dota 2
FarmWithMeee kaže...
Marsel007 kaže...

Jel ima neko problem sa packet lossom na euw u zadnje vrijeme?

Stalno osjetim sitni lagg zbog toga

 Da. Ja. U njemackoj sam trenutno i zadnjih 3 mjeseca imam oko 2 posto packet loss. Nekad bude 0, ali vecinom se krece od 2 do 6. I jako smara na trenutke i zivcira me. Pokuso sam sve i svasta ova 3 mjeseca i nisam uspio fixat. Cak sam isao i na dev forum i nisu mi pomogli.

 Da tako je i meni. 0-5 a nekada naraste i na 10 u velikim fajtovima.

Mislio sam da je do tcoma, ali izgleda da nije do toga

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

upravo san dozivio da nakon 10 min iman 10 0 na storma i lik koji feeda kaze gg report storm afk farming,toliko o behavior score 

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice