Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.149.182
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...

Stanje Bug firme na VTC 

 

 

kako se pridruziti firmi

Gaming 4ever.
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...

Stanje Bug firme na VTC 

 

 

 

Mogu li se priključiti? I kako? :D

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

podaci poslani obojici na PM

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo nocne voznje {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Vcrs cu ovdje napisati ajmo reci "tutorial" za grafiku, pa isprobajte dali vam se sviđa.

 

PS: Samo za Nvidia korisnike, posto ce trebati skidati "Nvidia inspector"

Moj PC  
4 3 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Koji je najnoviji patch ? Imam {#} igru, ako je bitno.

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
 
0 7 hvala 0
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Vcrs cu ovdje napisati ajmo reci "tutorial" za grafiku, pa isprobajte dali vam se sviđa.

 

PS: Samo za Nvidia korisnike, posto ce trebati skidati "Nvidia inspector"

Nisi li već postao taj tutorial? Ili imaš nešto novije? Inače ovo grafički jako podigne igru.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...
Kiki287 kaže...

Vcrs cu ovdje napisati ajmo reci "tutorial" za grafiku, pa isprobajte dali vam se sviđa.

 

PS: Samo za Nvidia korisnike, posto ce trebati skidati "Nvidia inspector"

Nisi li već postao taj tutorial? Ili imaš nešto novije? Inače ovo grafički jako podigne igru.

Jesam , ali za ekipicu da ne trazi ponovo, napisati cu novo, a i preporuciti par dobrih modova koji ce jos poboljsati gameplay.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...
I jedno poprilično glupo pitanje od mene, ali nisam baš u tim stvarima, pa ne kužim. Može mi netko u kratkim crtama objasniti što je točno to skaliranje i čemu služi? Hvala! {#}

Ovo (i par ispod) nije dovoljno (link) ...

dennocro kaže...

Stanje Bug firme na VTC 

Eh, ma vec vidim kako si nas uspjesno potpalio (lansirao na cestu) ... {#}

--------------------------
Mala poslastica za ljubitelje mecke (i ne samo za njih) "Mercedes Antos 1840" (version game 1.12) -

...
Download: - (link)

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

nisam odavno vozio i skinem novi patch pa krenem kad nudi neki dlc (pprikolice i tereti) i radostan krenem kupit kad šipak, samo za steam....

platio sam igru 39.90$ a proizvođač nudi samo ekipi koja igru kupi za ~5€....

ranije sam kupio 18 WOS, ETS, GTS...i ovo je zadnja kupnja, dalje idem {#}

 

kako sam ljevoruk komande na mišu i ostalo mi je "naopako" pa sam tražio podršku za kontra tipke miša (par e-mail poruka) a nisam dobio ni automatski odgovor da je poruka zaprimljena a kamoli obećanje...fala SCS

 

vjerojatno će dječica lupat minuse ali svejedno mi je, morao sam napisat

Moj PC  
2 6 hvala 0
13 godina
online
Euro Truck Simulator 2

I u čemu je problem sa Steamom? Bilo gdje da kupiš igru možeš ju tamo aktivirati, tako sam i ja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

I u čemu je problem sa Steamom? Bilo gdje da kupiš igru možeš ju tamo aktivirati, tako sam i ja.

Hah, alergican je na Steam daleeko vise nego ja i ti ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 16:11 (suMaper).
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
vrinho kaže...

I u čemu je problem sa Steamom? Bilo gdje da kupiš igru možeš ju tamo aktivirati, tako sam i ja.

Hah, alergican je na Steam daleeko vise nego ja i ti ... {#}

 

Ne vidim razloga za to. Osim ako nekome smeta jedan proces više koji radi na kompu?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
bivsi branitelj kaže...

kako sam ljevoruk komande na mišu i ostalo mi je "naopako" pa sam tražio podršku za kontra tipke miša (par e-mail poruka) a nisam dobio ni automatski odgovor da je poruka zaprimljena a kamoli obećanje...fala SCS

 

 

 

 

sta ti je naopako?

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 16:17 (krokodil).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

vidim da se BUG vtc napravio, pa ako može tko poslat kako se priključiti u PM?
hvala 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...
bivsi branitelj kaže...

kako sam ljevoruk komande na mišu i ostalo mi je "naopako" pa sam tražio podršku za kontra tipke miša (par e-mail poruka) a nisam dobio ni automatski odgovor da je poruka zaprimljena a kamoli obećanje...fala SCS

 

 

 

 

sta ti je naopako?

ono što je kod tebe primarna tipka miša (lijeva) kod mene je sekundarna jer miša kontroliram lijevom rukom (kažiprst je glavni), a i na tipkovnici radim desnom rukom (ne koristim WASD) ako razumiješ svijet ljevorukih

 

steam ne želim na kompu, želim standalone aplikaciju...npr. ostanem bez interneta (iz bilo kojeg razloga) i onemogućen sam u igranju!?

 

MP mi nije napet, barem dok ne zaživi stabilna verzija bez previše kretena

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
bivsi branitelj kaže...
krokodil kaže...
bivsi branitelj kaže...

kako sam ljevoruk komande na mišu i ostalo mi je "naopako" pa sam tražio podršku za kontra tipke miša (par e-mail poruka) a nisam dobio ni automatski odgovor da je poruka zaprimljena a kamoli obećanje...fala SCS

 

 

 

 

sta ti je naopako?

ono što je kod tebe primarna tipka miša (lijeva) kod mene je sekundarna jer miša kontroliram lijevom rukom (kažiprst je glavni), a i na tipkovnici radim desnom rukom (ne koristim WASD) ako razumiješ svijet ljevorukih

 

steam ne želim na kompu, želim standalone aplikaciju...npr. ostanem bez interneta (iz bilo kojeg razloga) i onemogućen sam u igranju!?

 

MP mi nije napet, barem dok ne zaživi stabilna verzija bez previše kretena

 

ja sam ljevoruk i igram normalno,cak mi je mis ergonomski za desnjake i "G" tipke na misu su za desnjake... i tipkovnicu radim desnom rukom,bas sve tipke koje su u igri omogucene koristim bez ikakvih problema!

pa igras offline ako ostanes bez interneta 

 

nije ni meni vise napet najvise zbog lagga!

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
bivsi branitelj kaže...

ono što je kod tebe primarna tipka miša (lijeva) kod mene je sekundarna jer miša kontroliram lijevom rukom (kažiprst je glavni), a i na tipkovnici radim desnom rukom (ne koristim WASD) ako razumiješ svijet ljevorukih

 

steam ne želim na kompu, želim standalone aplikaciju...npr. ostanem bez interneta (iz bilo kojeg razloga) i onemogućen sam u igranju!?

 

MP mi nije napet, barem dok ne zaživi stabilna verzija bez previše kretena

Pa pokrenes steam u offline mode i ETS 2 normalno radi. Upravo isprobao. MP otkad su uveli limitator nema vise idiota koji te spucaju preko 90km/h iako sam vozio MP i prije limitatora i nisam nailazio na ludake koji jedva cekaju da se sudare s tobom. Ovo me je nasmijalo sa misem i ljevom rukom. Inace sam ljevoruk pa normalno koristim mis i tipkovnicu kao i desnoruki. Probao sam zamjeniti tipke na misu i bilo je previse cudno.
EDIT:
kolega me je prestigao.

Pravi balkanci ne čitaju upute da saznaju na početku kako nešto radi ili kako nešto osposobiti, već da vide gdje su zajebali
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 17:04 (zagi55).
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
TheAnswer023 kaže...

vidim da se BUG vtc napravio, pa ako može tko poslat kako se priključiti u PM?
hvala 

posalji pm dennocro i dobices id i pass ...

 

EDIT: vidim da sam zakasnio, ali trebace drugima ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 17:19 (suMaper).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

kad upisujete podatke u VTC samo stavite tocku kad upisujete potrosnju...

 

 

kad upisujete novce stavite npr 25798 ne 25.798

 

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

hoce bit ceveras iza 22 sata neki konvoj

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...

hoce bit ceveras iza 22 sata neki konvoj

Ako ga organiziras {#}

Pravi balkanci ne čitaju upute da saznaju na početku kako nešto radi ili kako nešto osposobiti, već da vide gdje su zajebali
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Dakle ovako, evo moje postavke:

 

U programu "Nvidia inspector":

Antialiasing compatibility ---  0x000010C5

Antialiasing - Setting ---  4x [4x Multisampling]

Antialiasing - Transparency Supersampling -- 8x Sparse Grid Supersampling

Texture filtering - LOD Bias (DX) ---  -0.1250

 

U ETS2 :

Vegetation detail - Low (vegetacija je nepotrebna, mislim po meni, ona najvise jede FPS)

Grass Density - Low

Pedestrians - Off

HDR - ovisi dali vam se sviđa on/off

DOF i Blur - Off

Secndary vehicles lights - On ili offf, zavisi dali vam se sviđa (Ja iman On)

 

Od modova:

Improved Weather reload:
http://ets2.lt/en/improved-weather-reload-v-3-0/

http://ets2.lt/en/improved-weather-reload-2-0-r3-fix-map-update-r3-5/

 

Lautus Graphic MOD - Dobar, ali stara verzija neradi na najnovijem patchu, ima glitcheva, tako da ne preporucam sad, ali kad je patchiraju, onda svakako ;)

 

Sweet FX (v1.4 za korisnike WIN 7 ili verzija 1.5 za korisnike WIN 8)

 

Eto to je to ;)

 

EDIT:
Najvaznije sam zaboravio, stvarno sam u k....

Scaling 100% ako zelite napraviti perfektnu sliku, za gameplay, 150-200% , odlucite sami !!

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 20:22 (Kiki287).
Moj PC  
6 2 hvala 4
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Npr kod mene upoce vegetacija ne utjece na FPS dok kvaliteta i udaljenost ogledala daju +/-20 FPS ovisi koje su postavke i kvaliteta sjene. Kad stavim sjene na LOW onda mi FPS u gradu bude od 10 do 30 FPS a kad su na MEDIUM onda od 20 do 40 FPS. Isto sa HDR ako mi je to iskljuceno prakticki nemogu igrati jel bio u gradu ili izvan grada imam 15 FPS. U biti živi šou za podesiti grafiku a da ne šteka dok se vozis po gradu u MP.

Pravi balkanci ne čitaju upute da saznaju na početku kako nešto radi ili kako nešto osposobiti, već da vide gdje su zajebali
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Dopremili berač krumpira u Linköping te smo tamo pokupili već ranije dogovorenu pošiljku graška za Lublin(PL).

Nakon vožnje trajektom koju smo platili 1050 €( {#} ) kruzali smo do Lublina gdje smo trebali dovesti grašak.
Odmarali smo u nekom napuštenom SCANIA centru u Södertälje-u, izgleda sve preselili u Njemačku {#}
Nakon kratkog švrljanja gradom opet smo prihvatili jednu specijalnu ponudu koju vozimo u  istočnu Francusku tj. u Metz.
Izgleda da je bila dobra berba pa moraju nove bačve raditi, ali sumnjam da budu od baobaba {#}

Uzimamo grašak i jurimo Uzimamo grašak i jurimo
Spavanje u Södertälje  Spavanje u Södertälje
Buđenje i gas :D Buđenje i gas :D
Omanje deblo Omanje deblo
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 21:28 (KiXiE).
Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Bravo, svidja mi se tekst mislim da nam ovo bas nedostaje ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
zagi55 kaže...
bivsi branitelj kaže...

ono što je kod tebe primarna tipka miša (lijeva) kod mene je sekundarna jer miša kontroliram lijevom rukom (kažiprst je glavni), a i na tipkovnici radim desnom rukom (ne koristim WASD) ako razumiješ svijet ljevorukih

 

steam ne želim na kompu, želim standalone aplikaciju...npr. ostanem bez interneta (iz bilo kojeg razloga) i onemogućen sam u igranju!?

 

MP mi nije napet, barem dok ne zaživi stabilna verzija bez previše kretena

Pa pokrenes steam u offline mode i ETS 2 normalno radi. Upravo isprobao. MP otkad su uveli limitator nema vise idiota koji te spucaju preko 90km/h iako sam vozio MP i prije limitatora i nisam nailazio na ludake koji jedva cekaju da se sudare s tobom. Ovo me je nasmijalo sa misem i ljevom rukom. Inace sam ljevoruk pa normalno koristim mis i tipkovnicu kao i desnoruki. Probao sam zamjeniti tipke na misu i bilo je previse cudno.
EDIT:
kolega me je prestigao.

ono što je tebi čudno meni je normalno, ali ima nas svakakvih a najviše različitih..

kako sam i napiso dječica su se razjarila i lupaju minuse ali neka....

 

kako vam se sviđa design AI auta? koji je najprepoznatljiviji? meni passat CC..

koliko uopće ima različitih modela AI?

 

ima li još netko problema sa prolaskom širokih tereta iz poljske k zapadu? muči me naplata cestarine jer neki tereti ne prolaze, a može biti i do modova!?

{#}

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Napravio kako je Kiki287 napisao.Evo par slika prije i poslije.Nisam stavio Sweet FX ali ja sam super zadovoljan..Hvala Kiki {#}

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Skoro sam dobil herc kada nakon pređenih 1000km do Amsterdama igrica mi se  zaledi  i onda crasha.{#} Sva sreca na autosaveu. Loadiram i krenem u grad prvi zavoj opet se slika zaledi. Treci put idem u grad ali ovaj put vozim kamion preko vanjske kamere i uspjesno iskrcam teren.{#} Ubuduće izbjegavam taj dio mape.

Pravi balkanci ne čitaju upute da saznaju na početku kako nešto radi ili kako nešto osposobiti, već da vide gdje su zajebali
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

eee pozzz imam problem kad igram ets 2 i dignem kredit i odem na sp kupim kamion vratim se u mp i kad hoc uda izaberem onu snimku gdje je sacuvan kamion a njoj mi ima crveni uzvicnik i fali mi neki dlc . hvala unapred

Ibro
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice