Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.149.265
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uzeo sam si DiRT Rally na Instant Gamingu jer su fini popusti pa usput sam pogledao kako stoji ETS2 i dodaci. Dobre cijene po meni pa rekoh da linkam ovdje, možda nekom sfalilo cesta

 

https://www.instant-gaming.com/en/search/?q=euro+truck

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 20:07 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mene jedino zanima šta je onaj Cargo Collection DLC koji navode da izlazi 3.2 pošto SCS nije nigdje naveo da uskoro dolazi novi DLC. Fino Instant Gaming zarađuje na stvarima koje još nigdje nisu ni najavljene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Šteta što doublove ne mogu vozit po cijeloj EU već samo po Skandinaviji

https://imgur.com/a/SIHHv

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kuha se, kuha, samo ne za ETS već za ATS. Već sam pisao u ATS temi da se vrlo vjerojatno radi o Oregonu. Vidjet ćemo uskoro, neće dugo trebati da se pojave nove informacije. :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Koji vi mod za doublese preporučavate?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mi za ETS 2 čekamo Balkan

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vozi se "malo jači" teret po Italiji

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Stigla nova igračka 

 
12 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Može više info o tome? Gdje si nabavio, cijena i slično. :D :D Imao sam i ja u planu nešto slično, pa me zanima.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Www.pphalmar.pl

 

Sam mjenjac kosta negdje oko 650kn (ima i jeftiniji model) sto nije tako strasno ali je zato postarina oko 300kn. Razmisljao sam i o CSIO skrs mjenjacu ali sam procitao na netu da ljudi znaju cekati i po nekoliko mjeseci da im posiljka stigne dok je meni ovaj stigao za desetak dana. 

Ovaj tjedan mi je ludnica na poslu tako da sam ga tek danas montirao ali nisam jos isprobao iako sumnjam da ce biti losih strana. Jedino sto je za sad lose je sto trosak nisam prijavio ministarstvu financija pa je ministrica malo ljuta na mene ali ja imam mjenjac, a ona nema pa me nije briga 

I za razliku od CSIO mjenjaca, decki iz almara koriste prave mjenjace. Ovaj moj je iz scanie, a MAN-ov je nesto i jeftiniji cini mi se. 

Nadam se da cu sutra stici odvozit koju rutu pa javim dojmove  

8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo, nakon nekoliko voznji mogu reci da sam jako zadovoljan s mjenjacem i preporucio bih ga svakome tko si to moze priustiti. Imam osjecaj kao da sam pravi kamiondžija :D

Jedino sto bih volio da je usb kabel malo duži. Ali dobro, to je problem meni jer mi je kuciste na lijevoj strani pa sam morao jos kupiti i onaj usb produzni kabel. Ovi s kucistem na desnoj strani nece imati taj problem.

 

Uglavnom, moze se igrati i bez ovoga ali ovako je osjecaj svakako nekoliko puta bolji 

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Koji su trenutno najaktualniji ili najzanimljiviji modovi za mape? 

 

Primjerice što je nekad bila mapa Mađarska i slično. Promods?

Tempus fugit
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2018 12:37 (robisierra92).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Meni osobno Promods + Rusmap zajedno.. predobro je 

 

edit: i naravno ubacit jazzycatove prikolice i traffic mod

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2018 14:16 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo jos jedan DIY uradak. Nisam imao dovoljno veliko svrdlo pa sam s manjim morao siriti rupe pa mi botuni nisu bas u ravnini, ali nema veze. Triba jos oznacit botune i montirati na neko zgodno mjesto i to je to. Nisam uspio testirati u igri ali botuni funkcioniraju, samo se nadam da ce ovaj s kukicom radit dobro (kad je u poziciji ON rucna je podignuta, a kad je OFF rucna je spustena). 

 

 
12 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Oho, još netko sa DIY button boxom. Kad se navikneš na to odlično je. Ja sam trenutno na tipkovnici privremeno opet, ali čim se volan osposobi kutija ide u akciju opet. :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Planiram jednom u životu izvalit interijer iz auta i napravit kokpit za kamion

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igra neko mp ? Možemo nekad konvoj napravit
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...

Planiram jednom u životu izvalit interijer iz auta i napravit kokpit za kamion

 

E to bi i ja volio, cak mozda nekako doci i do interijera kamiona. Al onda trebam nagovorit ovu svoju da odustane od ideje da jedna soba bude njen ured i da to bude moj man cave  

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

da malo "osvježimo" temu s nekoliko fotkica

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Prvo nas SCS teasa sa Oregonom za ATS, a nakon toga stiže i teaser za novi DLC u ETS2. Izgleda da se ide prema istok. Jedan od hinteva koji bi to dao naslutit je UAZ na jednoj od slika. Sad dal je u pitanju Baltik, Rusija, Bjelorusija ili nešto drugo... Saznat ćemo za par dana.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Prvo nas SCS teasa sa Oregonom za ATS, a nakon toga stiže i teaser za novi DLC u ETS2. Izgleda da se ide prema istok. Jedan od hinteva koji bi to dao naslutit je UAZ na jednoj od slika. Sad dal je u pitanju Baltik, Rusija, Bjelorusija ili nešto drugo... Saznat ćemo za par dana.

 Znači istog tek možemo očekivati u ljeti

16 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Prvo nas SCS teasa sa Oregonom za ATS, a nakon toga stiže i teaser za novi DLC u ETS2. Izgleda da se ide prema istok. Jedan od hinteva koji bi to dao naslutit je UAZ na jednoj od slika. Sad dal je u pitanju Baltik, Rusija, Bjelorusija ili nešto drugo... Saznat ćemo za par dana.

 kaliningrad, estonija i finska :D i latvija i litva 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Eh, bas sam se nadao balkanu. Ali ne mozes uvijek dobiti ono sto hoces 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

SCS radi punom parom. Stiži nam i Krone prikolice, a najzanimljiviji dio je zadnja rečenica ''Together with our programmers and designers, they are working on some really cool stuff related to trailers in gameplay. ;-) '' što da naslutiti da se ne radi samo licenciranom nazivu i skinu već i više od toga.

 

Ako se malo bolje pogleda GIF može se vidjeti tandemka. 

 

Tko zna, možda to sve polako vodi do mogućnosti kupnje vlastitih prikolica.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Poštivanje prometnih propisa u Velikoj Britaniji na zavidnoj razini....

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 

neznam je li netko stavio, ali, možda pomogne budućim graditeljima..

Moj PC  
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

O ovome sam i ja razmisljao ali onda sam odlucio da je bolje potrosit 10 puta vise novaca 

Samo sto bi ja ove prekidace stavio u rucicu mjenjaca (ima ih jeftinih), a ne ovako kao on. Mozda ipak i napravim to, samo treba paziti da prekidaci budu ON/ON, a ne ON/OFF. 

Ovakvu ja imam:

https://www.ebay.com/p/Universal-Leather-Red-Stitched-Automatic-Drive-Car-Gear-Shift-Leather-Knob-I5/930467398?iid=182369282843&rt=nc

 

Mislim da bi stala oba prekidaca u nju bez problema

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 17:42 (Prte).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I konačno je palo 100.000 na Volvu. Trebalo je to biti i puno ranije, ali dosta se vozilo i drugih kamiona, pa se odužilo. Slijedeći cilj je 200.000. Ne dam ja svog Volva tako lako. :D

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

I konačno je palo 100.000 na Volvu. Trebalo je to biti i puno ranije, ali dosta se vozilo i drugih kamiona, pa se odužilo. Slijedeći cilj je 200.000. Ne dam ja svog Volva tako lako. :D

 ...imao pauzu malo dužu(1 godinu)...ali nastavljamo,vozimo dalje...trenutno 597.380 - Scania.....

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice