Joystick igre

poruka: 7
|
čitano: 7.937
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Joystick igre

Kupio sam Logitech Chillstream, i sad kad je dan i kad je vruće volim igrati igre u vodoravnom položaju. Ima samo jedan problem, želio bih saznati koje su sve igre napravljene za njega i koje bi na njemu dobro radile. Najviše bih volio neke igre tipa Prince of Persia i GTA.

Ovo su igre koje sam već igrao sa njim:

-Ninja Blade (igrica specijalno napravljena za Xbox360, a budući da je moj skoro potpuno isti kao on sve radi super)

-Assassins Creed 1 i 2

-Svi Prince of Persia

Ako vam treba pozivnica za Lockerz javite mi se na pm, ili na e-mail
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Joystick igre

Mislim da sve Games for windows live podržavaju taj xbox kontroler.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Joystick igre
Zvonimir Zubić kaže...

Kupio sam Logitech Chillstream, i sad kad je dan i kad je vruće volim igrati igre u vodoravnom položaju. Ima samo jedan problem, želio bih saznati koje su sve igre napravljene za njega i koje bi na njemu dobro radile. Najviše bih volio neke igre tipa Prince of Persia i GTA.

Ovo su igre koje sam već igrao sa njim:

-Ninja Blade (igrica specijalno napravljena za Xbox360, a budući da je moj skoro potpuno isti kao on sve radi super)

-Assassins Creed 1 i 2

-Svi Prince of Persia

Jedna od najboljih igrica za igrati sa njim ti je PES 6, a uz njih dolaze RESIDENT EVIL & NFS:CARBON....pogledaj si na ovoj stranici o njemu..

Logitech Chillstream 

pozzz. od mene...:D

Špionjak Filip
15 godina
offline
Joystick igre

Hawx, Dirt 2, NFS Shift, COD, wings of prey, star wars the force unleashed...

 

I meni dođe se naslonim u svoju udobnu stolicu i igram na plazmi, ali uvijek, ali baš uvijek ima neka sitnica koju treba riješit mišem i tipkovnicom pa se moram stalno dogurivat do stola.

 

To mi tako ide na živce.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion | Downloading High Definiton Content
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Joystick igre

I meni to smeta :D

Zato ja gurnem stol k sebi

Zanima me ima li ikoja akcija kao npr. Devil May Cry 4, ili neka pucačina iz trećeg lica, a da ima automatsko nišanjenje :)

Ako vam treba pozivnica za Lockerz javite mi se na pm, ili na e-mail
14 godina
neaktivan
offline
RE: Joystick igre
Zvonimir Zubić kaže...

I meni to smeta :D

Zato ja gurnem stol k sebi

Zanima me ima li ikoja akcija kao npr. Devil May Cry 4, ili neka pucačina iz trećeg lica, a da ima automatsko nišanjenje :)

Nabavi aimbot ko u call of duty pa nek ti automatski nišani xD.

14 godina
offline
RE: Joystick igre

Hahaha.....čini mi se da mi jedino preostaje čekati Darksiders, izlazi za oko 15 dana za PC

Ako vam treba pozivnica za Lockerz javite mi se na pm, ili na e-mail
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice