League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.464.637
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
7 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

Hvala skuzio sam :D

 

14 godina
offline
League of Legends

¯\_(ツ)_/¯

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
hari85 kaže...

¯\_(ツ)_/¯

 ?

 

French Car Mafia EST.2016
13 godina
online
Re: League of Legends
Ares88 kaže...
hari85 kaže...

¯\_(ツ)_/¯

 ?

 

 

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
12 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Još igrate?

 

HA - HA - HA - HA suckaaaa...Overwatch for lyfe!

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Ovaj EUNE je grozota,spušim 5 gameova zaredom i padnem s 91 LP na 0 

 

French Car Mafia EST.2016
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends
Ares88 kaže...

Ovaj EUNE je grozota,spušim 5 gameova zaredom i padnem s 91 LP na 0 

 

 Jer da, server utječe na LP loss.

Logic.

Fading memories of distant future
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Tkalle kaže...
Ares88 kaže...

Ovaj EUNE je grozota,spušim 5 gameova zaredom i padnem s 91 LP na 0 

 

 Jer da, server utječe na LP loss.

Logic.

 Dobro,oprosti ovaj LoL je grozota... 

French Car Mafia EST.2016
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

dobro jutro... lol je sranje odavno

13 godina
offline
League of Legends

Ja pred tjedan i pol krenuo opet igrati (nisam jedno 3 mjeseca igrao). Masu stvari se promijenilo... ide mi na živce što stalno mijenjaju stvari. Pusti makar pola godine da bude isto bogati  Npr. stavili sad par vrsta drakeova... ono wtf 

 

To je čudo kako padne skill kad ne igraš neko vrijeme. Prvih par gameova kao bronze skill i mindset totalno 

 

I da, ne znam ako se vama događa/lo, znači fino mi ide (u gold 1 trenutno), dobijem po 2-3 gamea zaredom i dođem do promoa za platinum i 0-3 završim  Već 2. puta tako. Već sam lud :)

Battlenet ID: Mogy#2560
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2016 7:09 (Baldurion).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
League of Legends

Finally 

Battlenet ID: Mogy#2560
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends
Baldurion kaže...

Finally 

 Dođi na east i pomozi meni :D

13 godina
offline
Re: League of Legends
maks0806 kaže...
Baldurion kaže...

Finally 

 Dođi na east i pomozi meni :D

 Znači ovako ti je išla priča. Primarno mi je acc kreiran na euw i tamo sam igrao i otišao sam na eune ako se sjećaš ako se ne varam pred 2 sezone kad je bio onaj free transfer. Došao na eune i ubrzo zažalio xD Ne bi se nikad više tamo vratio. Dosta mi je čitati "kto polak" ili "cyka blyat".  Po meni bolje na euw (jedino što mi je ping za jedno 10ms veći (35). Dođi ti na euw 

Battlenet ID: Mogy#2560
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2016 2:03 (Baldurion).
12 godina
offline
League of Legends

Ma ekipa na euw, a i navikne se čovjek na poljake :/

Ako bude free transfer, I'll give it a shot

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
League of Legends

iiii malo rejpanja 

 

 

Battlenet ID: Mogy#2560
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2016 19:58 (Baldurion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
League of Legends

6.12 patch notes 

 

/Remake

 

/Remake launches this patch, testing in NA for around a week before revolving around the world.

 

If you don’t remember, /remake lets you immediately resolve a 4v5 game at the three-minute mark without taking a loss. The missing player tanks responsibility through Leaver Buster for making everyone else requeue.Rules refresh:

 

MIAIf any player dc’s or is flagged afk for at least 90 seconds at the three minute mark, a /remake is available. Except in cases of the...

 

TILT EXCEPTIONA first blood against a player’s team before they leave/dc will prevent a remake vote

 

THAT’S WHY IT’S /REMAKEAt the three minute mark, all players on the shorthanded team receive a message to prompt the vote by typing /remake in chat

 

TIMEWINDERIf the vote passes all players in the game basically pretend the game never happened and experience no change in LP/IP/CM/XP, or W/L records

 

BOPPEDThe dc’d player takes the full LP loss (or drops a promo game), and is flagged by Leaver Buster

 

FOR DIAMOND ONLYTo prevent abuse of /Remake, Diamond V and above players will take a loss when the dc’d player is in their premade

 

Ovo mi upalo u oko! Nice!  Više nećete dobiti loss kada imate igrača koji je dc-an ili afk duže od 3min  Samo pokrenete taj /remake kada bude dostupan. Prvo tjedan dana testing na Na serverima pa onda implementacija na ostale servere 
Battlenet ID: Mogy#2560
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2016 6:29 (Baldurion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Baldurion kaže...

6.12 patch notes 

 

/Remake

 

/Remake launches this patch, testing in NA for around a week before revolving around the world.

 

If you don’t remember, /remake lets you immediately resolve a 4v5 game at the three-minute mark without taking a loss. The missing player tanks responsibility through Leaver Buster for making everyone else requeue.Rules refresh:

 

MIAIf any player dc’s or is flagged afk for at least 90 seconds at the three minute mark, a /remake is available. Except in cases of the...

 

TILT EXCEPTIONA first blood against a player’s team before they leave/dc will prevent a remake vote

 

THAT’S WHY IT’S /REMAKEAt the three minute mark, all players on the shorthanded team receive a message to prompt the vote by typing /remake in chat

 

TIMEWINDERIf the vote passes all players in the game basically pretend the game never happened and experience no change in LP/IP/CM/XP, or W/L records

 

BOPPEDThe dc’d player takes the full LP loss (or drops a promo game), and is flagged by Leaver Buster

 

FOR DIAMOND ONLYTo prevent abuse of /Remake, Diamond V and above players will take a loss when the dc’d player is in their premade

 

Ovo mi upalo u oko! Nice!  Više nećete dobiti loss kada imate igrača koji je dc-an ili afk duže od 3min  Samo pokrenete taj /remake kada bude dostupan. Prvo tjedan dana testing na Na serverima pa onda implementacija na ostale servere 

 Ma sumnjam da će to nešto pomoći. Neg se više pobrinu za ove feedere i trollere, jer i da nas je 5, nijedan remake ne pomaže kada on ima score0/10

French Car Mafia EST.2016
13 godina
offline
Re: League of Legends
Ares88 kaže...

 Ma sumnjam da će to nešto pomoći. Neg se više pobrinu za ove feedere i trollere, jer i da nas je 5, nijedan remake ne pomaže kada on ima score0/10

 Kako ne? Pa draže mi je da mi se ne broji to kao loss nego da se broji kada imaš nekog ko je afk ili dc  A ovo za trollere neće nikad moć rješiti realno nažalost :)

Battlenet ID: Mogy#2560
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2016 0:04 (Baldurion).
12 godina
offline
League of Legends

Ovo je tako dobro! U mid goldu nemam previše problema sa tim, ali kad igram sa frendom u bronzi, onda nema gamea kad netko ne ragequita :P

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2016 12:02 (maks0806).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
maks0806 kaže...

Ovo je tako dobro! U mid goldu nemam previše problema sa tim, ali kad igram sa frendom u bronzi, onda nema gamea kad netko ne ragequita :P

 Bronca je puna desetogodišnjih toxica koji samo instalockaju,ragequitaju i feedaju te pokraj toga optužuju tebe da si loš. Ako nemaš nekog ko te može boostat naj... si 

French Car Mafia EST.2016
13 godina
online
League of Legends

Ljudi su i dalje bronca u 2016 

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
League of Legends

ma nema ništa zabavnije od bronze, bio sam u svakoj ligi, osim u challengeru, ali u bronzi mi je bilo najsladje igrat, trolaš, svi ti hebu mater, onda ih izownaš sve redom, svi se ispričavaju i onda leavaš, pa ti svi opet hebu mater, vratiš se za 10 min i winaš gejm 

Ako znaš igrat, u bronzi možeš radit doslovno šta te volja i nećeš izgubit

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Pošto je tema zamrla, da vidimo što se događa.

 

U posljednjih mjesec dana odigrao/la sam...

13 1 ili manje match
6 2-5 matcheva
2 6-15 matcheva
2 16-30 matcheva
15 30+ matcheva
EUNE: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2016 15:39 (Ferritin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends
This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Ferritin kaže...

Pošto je tema zamrla, da vidimo što se događa.

 

U posljednjih mjesec dana odigrao/la sam...

 Eo u 2 dana sam se popeo iz bronce 3 u 1,mislim da sam odigro preko 25 gameova sve skoro winowi yaaay 

French Car Mafia EST.2016
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Pozdrav igraci, nije me dugo bilo, al to ne znaci da sam prestal biti nolajfer, dapace.  

 

Nego ovak, desperate times call for desperate measures. Svi znamo da je steam sale, pa ak treba nekoga izboostati za neki steam gift javite mi se na PM.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
GamerX9 kaže...

Pozdrav igraci, nije me dugo bilo, al to ne znaci da sam prestal biti nolajfer, dapace.  

 

Nego ovak, desperate times call for desperate measures. Svi znamo da je steam sale, pa ak treba nekoga izboostati za neki steam gift javite mi se na PM.

 Hoćeš za Saint Row III i možda još neke ne-AAA naslove?

French Car Mafia EST.2016
13 godina
offline
Re: League of Legends
Ares88 kaže...

 Hoćeš za Saint Row III i možda još neke ne-AAA naslove?

 Nemoj to raditi jer ako nisi još na razini npr golda, opet ćeš se vratiti u diviziju u kojoj si sad jer su uglavnom bolji igrači od tebe. Npr, ja sam sada platinum V i da me netko boosta u diamond V ja bih se brzo vratio u plat V jer sam trenutno na toj razini skilla/mindseta. Ja ti ne bi preporučio da boostaš acc jer ćeš vrlo vjerojatno feedat i još će ti ljudi srat i nakraju te reportat. Naravno to je dobronamjeran savjet, a ti radi što želiš  Ja bih se rađe sam svojim "znojem i krvlju" potrudio nešto postići nego da netko umjesto mene digne account. A i isto tako imaš masu ljudi koji kradu accountove koji će te sjebati, a jako je teško vratiti account, pogotovo ako ne znaš podatke i ako nisi npr. kupovao rp-e pa možeš to i dokazati da je to tvoj account.

Battlenet ID: Mogy#2560
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 22:41 (Baldurion).
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Baldurion kaže...
Ares88 kaže...

 Hoćeš za Saint Row III i možda još neke ne-AAA naslove?

 Nemoj to raditi jer ako nisi još na razini npr golda, opet ćeš se vratiti u diviziju u kojoj si sad jer su uglavnom bolji igrači od tebe. Npr, ja sam sada platinum V i da me netko boosta u diamond V ja bih se brzo vratio u plat V jer sam trenutno na toj razini skilla/mindseta.

 Ne bi jer je D5 shit divizija, just sayin'. 

 

EDIT: Salu na stranu, divizije se lako padaju, lige ne. Kad jednom dodjes u visu ligu trebas zgubiti 20-30 gejmova zaredom da padnes iz diamonda u plat npr. To da bude pal sljedece sezone nakon placementa drzi vodu, al onda su tu nagrade itd. koje su pravi razlog boostanja zapravo.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 22:45 (GamerX9).
14 godina
offline
League of Legends

Gubis ti gejmove, ali i MMR.

 

Kada budes igrao sa Goldima, a pise ti da si u D5 0LP svi znaju o cemu je rijec.

EUNE: Ferritin
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice