Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 383.070
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Naravno da jesam i prijavio i objasnio zasto,zamolio i druge da ga prijave,snimao nisam to mi je vec previse posla :P i da avoid opciju imate u recently played sa desnim klikom na ime igraca.

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Jučer je pao skoro pa cjelodnevni session, dobra zabava sa 4 do 5 frendova stalno.

Nekoliko levela je palo, puno useless dropova i prvi put sam naletio na lika koji preopako igra McCree-a i u tom trenitlu shvatiš zašto taj heroj treba nerfove.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Fora je tu tome što svatko može igrat Mecree-ja i radit dobre rezultate. Zato on treba nerf. Ja ga ne igram iako sam prekjučer dobio legendary za njega (nažalost). 

 

 

Nego dajte SS da vidimo koje heroje igrate najviše, a koje najmanje. Dali ste vi ona osoba koja nikad ne picka support ili tenka ? 

 

 

 

Najviše Najviše
Najmanje Najmanje
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2016 11:39 (AmonZero).
13 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

evo i mojeg skromnog ekrana

 

 

max max
min min
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Haha Amon vidim da ti je Tjobjorn playtime kao i meni nula,realno jedini heroj da su zakazali,dosadan je i kao lik,i nacin na koji se igra,ne kazem da je beskoristan ali potpuno promasen i dosadan dizajn i nacin igranja.
Kad ga usporedis sa ostalim likovima ne znam kako su njega pustili u igru uopste.

 
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

ne znam o cemu vi pricate ali torbjorn je bog, pa lik je najveći troll sa svojim turretom ako ga na dobro mjesto postavis mozes d*kat krc cijeli meč i smao ga popravljat, a još mu ni primary nije loš te može porokat cijelu ekipu u roku keks sa primary+turretom

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Del_Boy97 kaže...

ne znam o cemu vi pricate ali torbjorn je bog, pa lik je najveći troll sa svojim turretom ako ga na dobro mjesto postavis mozes d*kat krc cijeli meč i smao ga popravljat, a još mu ni primary nije loš te može porokat cijelu ekipu u roku keks sa primary+turretom

 Meni je baš zato hero loš...

 

Nema nikakve interakcije s njim, samo turrert nekaj radi.

15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Ne koristiš ga kako treba :P

 

Staviš turret za area denial, i onda idi okolo malo pew pew malo armor za team i biti ćeš 3 puta korisniji nego da sjediš i čekićaš turret.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2016 14:33 (Dr. Zoidberg).
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

hanamura mapa u obrani, sve kaj ti treba su 2 torbjorna i reinhardt, postave 2 turreta na lvl 2 i reinhardt ispred njih sa shieldom i drze onaj chokepoint na ulazu bez problema. Još imaš 5 heroja koji rokaju po protivničkom timu

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Del_Boy97 kaže...

ne znam o cemu vi pricate ali torbjorn je bog, pa lik je najveći troll sa svojim turretom ako ga na dobro mjesto postavis mozes d*kat krc cijeli meč i smao ga popravljat, a još mu ni primary nije loš te može porokat cijelu ekipu u roku keks sa primary+turretom

 
Toliko je zanimljiv dizajn ja bi ga smislio daj dwarfa sa cekicem da torrete pravi ljudi koji za blizzard rade trebaju biti mastovitiji od mene i tebe a vidim da je tebi super,mozes zadacu uraditi i potg dobiti.
A ako slucajno flenkas tjobjorna i ubijes turret tu je good old Q me out of shit situacije ulty.

10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Wack kaže...
Del_Boy97 kaže...

ne znam o cemu vi pricate ali torbjorn je bog, pa lik je najveći troll sa svojim turretom ako ga na dobro mjesto postavis mozes d*kat krc cijeli meč i smao ga popravljat, a još mu ni primary nije loš te može porokat cijelu ekipu u roku keks sa primary+turretom

 
Toliko je zanimljiv dizajn ja bi ga smislio daj dwarfa sa cekicem da torrete pravi ljudi koji za blizzard rade trebaju biti mastovitiji od mene i tebe a vidim da je tebi super,mozes zadacu uraditi i potg dobiti.
A ako slucajno flenkas tjobjorna i ubijes turret tu je good old Q me out of shit situacije ulty.

 pa cak niti to, desni klik je opak na blizini

10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ne zelim reci da je heroj OP ni da ti govorim sta ces igrati,ali da mu je dizajn dosadan i naporan nasprem ostalih heroja koji su zabavni manje vise svi ako ti uzivas igrajuci njega go for it.

 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Ultimate tips 'n tricks 2:

 

Top Plays ep. 6:

 

Easter Eggs:

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Eo i mojih najigranijih i malo manje igranih   Inače "mainam" Hanza i solidan sam sa njim.

 

 

 

Najviše Najviše
Najmanje Najmanje
Battlenet ID: Mogy#2560
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2016 20:21 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
ZeNGe_CRO-mt kaže...
Tonči kaže...

Pa, budimo iskreni, Mcreeu right click jest malo jači nego bi smio biti. 1-shota baš svakog heroja i to nije ok. :)

ali ne one shota u tome je stvar, one shota jedino mercy, farrah ,genjija, soldiera ,junkarta..... u biti sve heroje  koji imaju health 200 ili 250, sve ove iznad ne.

i to moraš baš pogodit sa svih 6 metaka metu ,onda ih razvaljuje ,isto tako ako si imalo udaljen od mete sami metci lete fakat na sve strane i nejdu ravno, mislim zato i je heroj za bliske borbe i to mi ima smisla.

baš me zanima šta će blizzard napraviti po tom pitanju.

 

One shotati mozes vecinu ali two shootati mozes sve tankove skoro , flash>fan>roll>fan i eto ti 600 dmga pre smijesno je to neka stave da treba sa flashom barem nekoga pogoditi , a ne da bacis flash doslovno 3 metra od nekoga i stuna ga to bi mogli barem promjeniti ako nista drugo.

 

 

moj drugi game sa mecreeom.. moj drugi game sa mecreeom..
twice the pride double the fall
10 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

kupio sam Overwatch sinu jer si je zaželio za rođendan. igra je ok, ali nema to neke budućnosti. nije to ni blizu COD-u. može se malo odigrati partija, ali igrivost -2 ocjena. wtf je nekima?

f o dell
 
0 8 hvala 0
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

igrivost -2 ocjena 

 

Jel se smije znati zašto se uspoređuje s COD-om?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
FiUM4N kaže...

Pozdrav svima! Ukoliko je netko zainteresiran...

 

GIVEAWAY! Ekipa, iza nas je lijepih par mjeseci: Facebook broji gotovo 850 lajkova, Youtube skoro na 100 pretplatnika, Twitch na 300... Uz sve tu je i epic podrška koju pruža Gamer.hr! Stoga došao je trenutak da se opet malo častimo! Navratite večeras na stream od 20h jer dijelimo jedan key za Overwatch! Također pozivam sve koji igru već posjeduju da mi se pridruže u kojoj partiji, a u međuvremenu sve informacije vezane za najnoviju Blizzardovu igru potražite Overwatch Adria putem vašeg Facebook profila! Vidimo se na streamu! http://www.twitch.tv/fiumanwow

 

poklanjaš igru nekome?

f o dell
10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
rooswelt1991 kaže...

igrivost -2 ocjena 

 

Jel se smije znati zašto se uspoređuje s COD-om?

 

 

misliš igrivost je 1? :)

 

s kim bi trebao usporediti?

f o dell
10 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

igrivosti ni nema. osim kaj je brza i to je pohvalno ali su pretjerali. sve se svodi na zaljetavanje jedne ekipe na drugu. npr ideš dođeš protivnicima s leđa, ne vide te. ne stigneš se ni prišuljati s leđa ili nešto već se 2x promijene i mrtvi i živi. taktike nikve nema, osim mase poteza i neki bezveznih oružja. daleko daleko od vrhunske igre. ne velim da se neće igrati ali neće dugo.

f o dell
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2016 20:39 (nn100).
 
0 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
nn100 kaže...

igrivosti ni nema. osim kaj je brza i to je pohvalno ali su pretjerali. sve se svodi na zaljetavanje jedne ekipe na drugu. npr ideš dođeš protivnicima s leđa, ne vide te. ne stigneš se ni prišuljati s leđa ili nešto već se 2x promijene i mrtvi i živi. taktike nikve nema, osim mase poteza i neki bezveznih oružja. daleko daleko od vrhunske igre. ne velim da se neće igrati ali neće dugo.

 možda nemoj igrat u pugovima...

 

 

16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
nn100 kaže...

igrivosti ni nema. osim kaj je brza i to je pohvalno ali su pretjerali. sve se svodi na zaljetavanje jedne ekipe na drugu. npr ideš dođeš protivnicima s leđa, ne vide te. ne stigneš se ni prišuljati s leđa ili nešto već se 2x promijene i mrtvi i živi. taktike nikve nema, osim mase poteza i neki bezveznih oružja. daleko daleko od vrhunske igre. ne velim da se neće igrati ali neće dugo.

 Ovdje stvarno ide samo jedno: git gud.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
udarnik60 kaže...
nn100 kaže...

igrivosti ni nema. osim kaj je brza i to je pohvalno ali su pretjerali. sve se svodi na zaljetavanje jedne ekipe na drugu. npr ideš dođeš protivnicima s leđa, ne vide te. ne stigneš se ni prišuljati s leđa ili nešto već se 2x promijene i mrtvi i živi. taktike nikve nema, osim mase poteza i neki bezveznih oružja. daleko daleko od vrhunske igre. ne velim da se neće igrati ali neće dugo.

 možda nemoj igrat u pugovima...

 

 

 bio PUG ili ne igra ostaje ista.  Bolje je s ekipom koju poznaš naravno ali i dalje igra ostaje ista, nedostaje igrivosti, taktike, i zabave. Samo jedni na druge i brza izmjena mrtvih i živih. naravno svima puno zabave želim.

 

lijep pozdrav

f o dell
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Nema to veze s PUG-ovima. Ja praktički i igram samo s njima, i nije uopće tako loše.

Istina da je igra brza, pogtovo za one koji je prvi put probaju, ali ako prođeš tutorijale, i pogledaš par edukacijski videa na YT, pohvataš konce vrlo brzo.

 

Nije to COD, da možeš solirati cijelo vrijeme, da možeete svi odigrati istu partiju s istim oružjem i sl.

Ovdje je prilagodba sve. I pri tome ne mislim samo da moraš prilagođavati heroje, nego ono važnije, samo svoju igru.

Nekad je uredu zaletjeti se negdje, pa pokušati na silu, a nekad treba malo stati i razmislit "kud-ko-kako".

 

Dogodi se svima par lošijih partija, i par dobrih partija, i nekad sitnice određuju tko će pobjediti. Fora je u tome što skoro svi heroji mogu ubiti 4-5 ljudi odjednom ako imaju sreće, i to može odjednom izgubljenu bitku potpuno prebacit na drugu stranu.

 

COD je klasična pucačina, ovdje moraš razmišljati, i naravno da će ti se nekad netko prišuljati s leđa. A nekad ti se zna dogoditi da zbog Widowmakerice (njego sighta), tog heroja koji se pokušava došuljati, dočeka čista smrt.

A i to šuljanje te može skupo stajati ako tvoj tim zbog tvoje odsutnosti pokupi 3-4 smrti...

 

Uglavnom, igra nije za svakoga, ne mogu svi mislit 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
HAL kaže...
nn100 kaže...

igrivosti ni nema. osim kaj je brza i to je pohvalno ali su pretjerali. sve se svodi na zaljetavanje jedne ekipe na drugu. npr ideš dođeš protivnicima s leđa, ne vide te. ne stigneš se ni prišuljati s leđa ili nešto već se 2x promijene i mrtvi i živi. taktike nikve nema, osim mase poteza i neki bezveznih oružja. daleko daleko od vrhunske igre. ne velim da se neće igrati ali neće dugo.

 Ovdje stvarno ide samo jedno: git gud.

 

 

jbg ga ali tako je.

f o dell
10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
rooswelt1991 kaže...

Nema to veze s PUG-ovima. Ja praktički i igram samo s njima, i nije uopće tako loše.

Istina da je igra brza, pogtovo za one koji je prvi put probaju, ali ako prođeš tutorijale, i pogledaš par edukacijski videa na YT, pohvataš konce vrlo brzo.

 

Nije to COD, da možeš solirati cijelo vrijeme, da možeete svi odigrati istu partiju s istim oružjem i sl.

Ovdje je prilagodba sve. I pri tome ne mislim samo da moraš prilagođavati heroje, nego ono važnije, samo svoju igru.

Nekad je uredu zaletjeti se negdje, pa pokušati na silu, a nekad treba malo stati i razmislit "kud-ko-kako".

 

Dogodi se svima par lošijih partija, i par dobrih partija, i nekad sitnice određuju tko će pobjediti. Fora je u tome što skoro svi heroji mogu ubiti 4-5 ljudi odjednom ako imaju sreće, i to može odjednom izgubljenu bitku potpuno prebacit na drugu stranu.

 

COD je klasična pucačina, ovdje moraš razmišljati, i naravno da će ti se nekad netko prišuljati s leđa. A nekad ti se zna dogoditi da zbog Widowmakerice (njego sighta), tog heroja koji se pokušava došuljati, dočeka čista smrt.

A i to šuljanje te može skupo stajati ako tvoj tim zbog tvoje odsutnosti pokupi 3-4 smrti...

 

Uglavnom, igra nije za svakoga, ne mogu svi mislit 

 

igra nema veze s razmišljanjem. nego se sve se svodi na zalijetanje ekipe ne ekipu. kakve taktike :D  izmjena mrtvih i živih i to je to...

uostalom i ovdje jedan solo igrač rasturi igru protivničkoj, ali onda opet ide izmjena oni umru on umre i to je...a ne stigneš 10s naganjati nekog već je mrtav dok ga stigneš...

 

igra će se igrati, ali neće biti tako popularna kako se najavljivalo. kupiti će ljudi, igrati ali neće igrati godinama nego nakon početnog očekivanja, ide igra u zastaru

f o dell
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2016 21:13 (nn100).
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
nn100 kaže...
HAL kaže...
nn100 kaže...

igrivosti ni nema. osim kaj je brza i to je pohvalno ali su pretjerali. sve se svodi na zaljetavanje jedne ekipe na drugu. npr ideš dođeš protivnicima s leđa, ne vide te. ne stigneš se ni prišuljati s leđa ili nešto već se 2x promijene i mrtvi i živi. taktike nikve nema, osim mase poteza i neki bezveznih oružja. daleko daleko od vrhunske igre. ne velim da se neće igrati ali neće dugo.

 Ovdje stvarno ide samo jedno: git gud.

 

 

jbg ga ali tako je.

 Ne nije u krivu si 100%, ali mi se neda objašnjavat.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
HAL kaže...
nn100 kaže...
HAL kaže...
nn100 kaže...

igrivosti ni nema. osim kaj je brza i to je pohvalno ali su pretjerali. sve se svodi na zaljetavanje jedne ekipe na drugu. npr ideš dođeš protivnicima s leđa, ne vide te. ne stigneš se ni prišuljati s leđa ili nešto već se 2x promijene i mrtvi i živi. taktike nikve nema, osim mase poteza i neki bezveznih oružja. daleko daleko od vrhunske igre. ne velim da se neće igrati ali neće dugo.

 Ovdje stvarno ide samo jedno: git gud.

 

 

jbg ga ali tako je.

 Ne nije u krivu si 100%, ali mi se neda objašnjavat.

 

tvoje mišljanje. ja sam siguran u to kaj sam napisao a vrijeme će pokazati da je tako. sad je igra in ali prosječno vrijeme zainteresiranosti igrača je cca 2 tjedna ništa više. nakon toga igra postaje baš ono dosadna i zamorna, neigriva.

f o dell
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
nn100 kaže...
HAL kaže...
nn100 kaže...
HAL kaže...
nn100 kaže...

igrivosti ni nema. osim kaj je brza i to je pohvalno ali su pretjerali. sve se svodi na zaljetavanje jedne ekipe na drugu. npr ideš dođeš protivnicima s leđa, ne vide te. ne stigneš se ni prišuljati s leđa ili nešto već se 2x promijene i mrtvi i živi. taktike nikve nema, osim mase poteza i neki bezveznih oružja. daleko daleko od vrhunske igre. ne velim da se neće igrati ali neće dugo.

 Ovdje stvarno ide samo jedno: git gud.

 

 

jbg ga ali tako je.

 Ne nije u krivu si 100%, ali mi se neda objašnjavat.

 

tvoje mišljanje. ja sam siguran u to kaj sam napisao a vrijeme će pokazati da je tako. sad je igra in ali prosječno vrijeme zainteresiranosti igrača je cca 2 tjedna ništa više. nakon toga igra postaje baš ono dosadna i zamorna, neigriva.

 Nema veze sa mišljenje ovo, dakle ima taktike i strategije, te counteranja sa herojima, a i heroja koji rade/ne rade dobro na odrešenim mapama. Koliko god da igra preživi ovo je objektivno i činjeice, dok je tvoje mišljenje koje je izvučeno iz guzice doslovno. 

13 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
HAL kaže...

 Nema veze sa mišljenje ovo, dakle ima taktike i strategije, te counteranja sa herojima, a i heroja koji rade/ne rade dobro na odrešenim mapama. Koliko god da igra preživi ovo je objektivno i činjeice, dok je tvoje mišljenje koje je izvučeno iz guzice doslovno. 

 Ne raspravljaj se sa likom koji nema pojma o čemu priča   Da cod i overwatch  Bolje da si zurio u zid tu 1min nego da si uzaludno pisao ;)

Battlenet ID: Mogy#2560
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2016 21:30 (Baldurion).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice