Epson DX serija

poruka: 7
|
čitano: 2.582
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Epson DX serija

Imam epson DX 4050 s orginal bojama radi normalno samo kad se jedna isprazni on uopce nece printat a zamjenske boje ne prepoznaje sad cuo sam za program  epson service utility ali problem je što taj program ne podržava DX seriju. Postoji li neki drugi način ili program da printer prihvati zamjenske boje i da printa ako je samo jedna boja prazna. Molim Pomoc !

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2009 16:00 (zeroname).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Epson DX serija

obrisano

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2010 18:47 (zeroname).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Epson DX serija

kako si rešio problem ja imam dx 3850 i imam isti problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Epson DX serija

Kaži kako si riješio problem pošto imam potpuno isti printer kao ti i upravo sam se našao u potpuno istoj situaciji.

www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Epson DX serija

Nažalos nisam rješio problem taman kad sam se ponadao da je proradilo ono otišlo .... probajte promjeniti čip sa orginala na zamjensku a za printanje kad je jedna boja prazna  koristite navedeni program stavite neku verziju printera koja je najsličnija dX seriji pa proglasite catrige punim al mislim da nece ni to uplati jer su ovi iz eppsona prepametni (sljedeći printer kupujem canon epson je shit)

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Epson DX serija

Imam Epson DX4450 i radi mi normalno sa zamjenskim tintama. A zamjenske tinte za Epsona su jedne od najjfetinih, 28,21 kn za moj model u Vemulju, a ni originali nisu toliko skupi prema Canonu i hp-u. Jedino je problem sa driverima za GNU/Linux, a to je razlog da će mi sljedeći printer biti hp.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2009 23:53 (the_tux).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Epson DX serija

zeroname i ostali sa sličnim problemom - koje zamjenske tinte koristite?

Silence! I Kill You...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice