T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.404
|
čitano: 6.346.819
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
antimadridista kaže...
Ček ne razumijem baš najbolje što bi to značilo. Znači ja trenutno na ADSL-u mogu imati 10 mbit maksimalno, nemam mogućnosti VDSL-a. Taj hibrid bi mi omogućio veće brzine od tih 10 mbita koje dobivam na ADSL-u?

 pod uvjetom da imaš raspoloživ 4g na većoj brzini

nemam za potpis
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Znaci ti stalno koristiš ADLS do 10Mbit, ali kad modem skuzi da ti treba preko 10Mbit onda pusta dodatno 4G od 10 Mbit koje već imas do 40Mbit. 10 koristiš od ADSL-a, a 30 od 4G. Dok ti treba brzina do 10 4G se uopće ne uključuje. Da, preduvjet je da imas 4G kod sebe doma.
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
MarkoZg11 kaže...
Ne znam jeste li znali ali HT uskoro (trebalo bi za najviše 10 dana) kreće sa novom uslugom hibrida gdje će se za 10 Kn više svima koji to žele nadoknađivati brzina koju nemaju putem ADSL-a ili VDSL-a sa 4G mrežom. Za to će postojati novi ruteri. Njemački DT to već ima tri godine, a Crnogorski telekom (inače u vlasništvu HT-a). Koliko sam shvatio nadoknađivati će do 40 Mbit.

 bilo bi super jer sam upravo o tome pricao neki dan sa tehnicarom dok su mi slagali doma internet. Da li postoji mogucnost rutera koji ako mi je maksimala 19 a  pusten profil od nznm 30mbps kojeg placam..da uz ruter kao i npr moj mob sta ima boost ima od USB sticka koji ce vuc 4G  te dodatno "dopuniti" brzinu razlike  ili barem nadodati maksimalno koliko moze..znacio konstantan 15mbps kucna linija plus 4G stik ili štogod koji bi nadodavao još na to  pa je rekao da nema toga nigdje...Ako dodje takvo što odmah zovem i zelim takvu opciju 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
15 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Modem izgleda kao da su uzeli onaj pokućni od tele 2 :D
U svakom slučaju, veselim se ponudi. 

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Taj hibridni internet Crnogorci već imaju: https://telekom.me/hibrid.nspx

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
crankshaft kaže...

Taj hibridni internet Crnogorci već imaju: https://telekom.me/hibrid.nspx

 

Da, samo treba pročitati da nema flat i da su brzine do 20/10 Mbps:

 

"Šta nakon što se potroši hibridni internet? 
Nakon potrošenih 40 GB, 4G internet se gasi i koristi se ADSL internet (20 GB kod mobilne konekcije se troši u situacijama kada su potrebne veće brzine za veće fajlove, kao podrška ADSL konekciji)."

Plehani vikleri
13 godina
offline
T-Com Internet

Ultra debilana.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Hibrid krece vec mjesec dana a nikako da krene... 😂
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Internet

bas ultra debilana

 

Dostupna je korisnicima paketa Magenta 1 L i Magenta 1 XL koji imaju servise bazirane na bakru (ADSL) i žive u zoni 4G pokrivenosti, a žele da imaju brzi internet.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

Stavio sam splitter na liniju router-telefon i dobio 3-4 Mbps u max attainable download rate i skoro 1 Mbps više u upload rate.

Variralo je restartom routera pa sam stavio još jedan splitter na liniju linija-router i sada je stabilno. Šta se tu događa?!

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Kreće zbog pokućnog jer je nadmašio sva očekivanja, čak i Tele2...
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Zvao sam i pitao u vezi toga zena mi je rekla da to rade vec za nadoknadu do 7 megabita i to je to. Dakle ako imas 4 a zelis povecanje, s tim imas 7.
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Zvao sam i pitao u vezi toga zena mi je rekla da to rade vec za nadoknadu do 7 megabita i to je to. Dakle ako imas 4 a zelis povecanje, s tim imas 7.
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
jpantalon kaže...
Zvao sam i pitao u vezi toga zena mi je rekla da to rade vec za nadoknadu do 7 megabita i to je to. Dakle ako imas 4 a zelis povecanje, s tim imas 7.

Haah, a nevjerujem koliko je velikodušan taj TKonj. Čak cijela 3 Megabita ti daju. 

Red tuge, red bijesa
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ne, to nije to... to je max net mini.. sasvim nesto drugo
16 godina
offline
T-Com Internet

Koliki vam je Bufferbloat na T-com liniji koju imate?

Odite na www.dslreports.com/speedtest i provjerite.

 

Meni je očajan, no uspio sam pronači "rješenje" za normalizaciju bufferbloata koje koristim za gaming (ograničenje brzine NetLimiterom na 6/3 Mbps).

Iglavnom, otkako sam "popravio" bufferbloat više mi se skoro pa i ne događaju čudni hitreg problemi u Battlefieldu.

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.7.2017 23:05 (191x7).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
191x7 kaže...

Koliki vam je Bufferbloat na T-com liniji koju imate?

Odite na www.dslreports.com/speedtest i provjerite.

 

Meni je očajan, no uspio sam pronači "rješenje" za normalizaciju bufferbloata koje koristim za gaming (ograničenje brzine NetLimiterom na 6/3 Mbps).

Iglavnom, otkako sam "popravio" bufferbloat više mi se skoro pa i ne događaju čudni hitreg problemi u Battlefieldu.

 

meni A+

 

http://www.dslreports.com/speedtest/19363505

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
vacs kaže...
191x7 kaže...

Koliki vam je Bufferbloat na T-com liniji koju imate?

Odite na www.dslreports.com/speedtest i provjerite.

 

Meni je očajan, no uspio sam pronači "rješenje" za normalizaciju bufferbloata koje koristim za gaming (ograničenje brzine NetLimiterom na 6/3 Mbps).

Iglavnom, otkako sam "popravio" bufferbloat više mi se skoro pa i ne događaju čudni hitreg problemi u Battlefieldu.

 

meni A+

 

http://www.dslreports.com/speedtest/19363505

 A+

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
16 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Opet meni problemi s T-Comom :) Dakle, nakon sto sam raskinuo uslugu s njima, obavijestili su me u poslovnici da ce kroz 10ak dana netko od njih doci po opremu. To se nije dogodilo, te su mi nakon 20 dana iz Poste poslali poruku da donesem opremu kod njih. Kako mi se nije dalo natezati, odlucio sam istu i ponijeti u postanski ured. Tamo su me odbili, da moram ponijet kutije/ambalazu, da oni nisu ista firma (toga sam svjestan), te da oni ne znaju di to onda treba vratit. 
Uglavnom, sad vas frustriran pitam kako da prisilim T-Com da dodje po svoju opremu. Pokusao sam je odnijeti, nije proslo. Oni nisu obavili niti svoju obavezu da jednom pokusaju doci po nju. Postoji li sansa da mi naplate penale, mada realno nisam nista kriv..?

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
9 godina
online
T-Com Internet

Odnijet u t-com centar ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
T-Com Internet

Neznam kako točno, ide tko je tu dužan kome i šta, al najednostavnije onda sve stavit u kutiju odnjet u omiljenu kurirsku ili poštu, te poslat t comu uz to da kad preuzmu moraju potpisat potvrdnicu da je preuzeto, koju onda  sačuvate da imate da ste vi to njima vratili...

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

 

Blade Runner31 kaže...

 A+

 

Kakvu vezu i koje routere imate?

Twitter: @191x7
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
191x7 kaže...

 

Blade Runner31 kaže...

 A+

 

Kakvu vezu i koje routere imate?

 

vdsl 50mbit, zte u bridge i asus ac55u 

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
191x7 kaže...

 

Blade Runner31 kaže...

 A+

 

Kakvu vezu i koje routere imate?

 Ja sam optiku dobio neki dan,100/20 ruter je onaj ZTE.Imao sam prije VDSL 40/5 na istom ruteru i to je A+ bilo prije kad sam to probao,davno,ne sjecam se kada,mozda pred godinu dana

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.7.2017 22:35 (Blade Runner31).
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
vacs kaže...

 

vdsl 50mbit, zte u bridge i asus ac55u 

Kako ti u bridge načinu funkcionira telefon? Imaš možda dd-rwt ili open-rwt na tom Asusu? 

 

Blade Runner31 kaže...

 Ja sam optiku dobio neki dan,100/20 ruter je onaj ZTE.Imao sam prije VDSL 40/5 na istom ruteru i to je A+ bilo prije kad sam to probao,davno,ne sjecam se kada,mozda pred godinu dana

 Moj 40Mbps VDSL ima upload od 7 Mbps; da mi nije možda nešto krivo na profilu pušteno?

Twitter: @191x7
12 godina
online
Re: T-Com Internet

Ja imam Iskon u bridgeu. Samo se jedan port koristi za spajanje na internet (prema routeru) dok njihov modem još uvijek služi za telefoniju (i dalje su u njega uštekani telefoni)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
CyberDemonVZ kaže...

Ja imam Iskon u bridgeu. Samo se jedan port koristi za spajanje na internet (prema routeru) dok njihov modem još uvijek služi za telefoniju (i dalje su u njega uštekani telefoni)

 Kakav je tvoj bufferbloat?

Twitter: @191x7
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
191x7 kaže...
vacs kaže...

 

vdsl 50mbit, zte u bridge i asus ac55u 

Kako ti u bridge načinu funkcionira telefon? Imaš možda dd-rwt ili open-rwt na tom Asusu? 

 

 

isto kao i u router modu, telefon ustekan u zte, internet ide preko asusa...nemam nikakav custom fw na njemu jer ga prije nije bilo, sad vec dugo nisam gledao ali cini mi se da su rekli da se nece raditi za ovaj router jer ima premalo memorije

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.7.2017 23:26 (vacs).
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
191x7 kaže...

Koliki vam je Bufferbloat na T-com liniji koju imate?

Odite na www.dslreports.com/speedtest i provjerite.

 

Meni je očajan, no uspio sam pronači "rješenje" za normalizaciju bufferbloata koje koristim za gaming (ograničenje brzine NetLimiterom na 6/3 Mbps).

Iglavnom, otkako sam "popravio" bufferbloat više mi se skoro pa i ne događaju čudni hitreg problemi u Battlefieldu.

 

C ili D, varira

http://www.dslreports.com/speedtest/19425801

 

VDSL 35 Mbps dl i 6 Mbps upload

 

Trebam li biti zabrinut?

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2017 1:39 (Avensac).
9 godina
online
Re: T-Com Internet
Avensac kaže...
Trebam li biti zabrinut?

 Ne.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice