T-com prodaje slomljene routere

poruka: 8
|
čitano: 4.441
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
T-com uvaljuje polomljene routere!!!

Zanima me koliko se još ljudi susrelo s novom T-com ponudom "Adsl+WLAN modem "Thomson ST780iWL" samo za 0,50 kn"* ?
*Modem je polomljen, kutija vidno otvarana, oprema rabljena...

Činjenica je da T-com ima višak polomljene, rabljene robe, koju šalje novim pretplatnicima. Naime, danas mi je stigao router, kutija je vidno oštećena, antena je polomljena, kabeli su nestručno složeni, a to upućuje da je oprema već korištena. Nakon 2 godine pretplate (240x24) iskeširat ću 5 i pol soma kuna T-comu, a za uzvrat dobijem rabljenu i polomljenu opremu!!!
Tko je tu lud?


Cilj mi je potvrditi tu hipotezu, pa molim sve sa sličnim problemom da se jave.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: T-com uvaljuje polomljene routere!!!
Hal 9000 kaže...


Tko je tu lud?

 ti, ca potpisujes ugovor na dvi godine za sugavi moden, mislin, znan dosta ljudi ca su tako potpisali ugovore i uzeli novi moden a stari in sasvin dovro radi, pa koji ceti djava onda novi, ima vejrles, a nes ti velike stvari

ca se tice polomljenog modema lipo odi u najblizi centar i saasuj in taj moden u salter uz popratni orkestar progodnih slanja u 3 picke matere, novi moden u svakon slucaju MORAS dobit

ilin jos bolje zovi HRT i nek snime i stave sve u onu emisiju potrosacki kod
nu, glamac, djava ga odnija
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: T-com uvaljuje polomljene routere!!!

Nemam slican problem ali mogu malo da komentiram

 

1.Ako migriras sa jednog paket na drugi a mora da nabavis modem koji   je njihova sopstvenost a ti za to ne placas ali te obavezuju da ga vratis nakon isteka dogovora onda nije u redu.

 

2.Ako (opet) moras da ga platis pa ostaje za tebe onda svakako nije u redu.

 

3.Ako je dzaba i niko te na nista ne obavezuje onda uzmi :)

 

 

Osim...ako ovo ne uzimas na probni period pa..

 

 

Dvije reci:

 

Vrati nazad

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=gBWPf1BWtkw
15 godina
protjeran
offline
RE: T-com uvaljuje polomljene routere!!!
Hal 9000 kaže...

Zanima me koliko se još ljudi susrelo s novom T-com ponudom "Adsl+WLAN modem "Thomson ST780iWL" samo za 0,50 kn"* ?
*Modem je polomljen, kutija vidno otvarana, oprema rabljena...

Činjenica je da T-com ima višak polomljene, rabljene robe, koju šalje novim pretplatnicima. Naime, danas mi je stigao router, kutija je vidno oštećena, antena je polomljena, kabeli su nestručno složeni, a to upućuje da je oprema već korištena. Nakon 2 godine pretplate (240x24) iskeširat ću 5 i pol soma kuna T-comu, a za uzvrat dobijem rabljenu i polomljenu opremu!!!
Tko je tu lud?


Cilj mi je potvrditi tu hipotezu, pa molim sve sa sličnim problemom da se jave.

 lipo ti nazovi decke iz potrosackog koda i sve neka ide na tv, jer bilo kako bilo ako ti to odneses u t-com oni ce se izvlaciti na sve moguce nacine i na kraju neces nista dobiti osim izgubiti zivce, a i to je logicki da netko dobije koristene zbog toga ako se nekome pokravi dobije novi a stari ide na popravak i na kraju novom vlasniku, neka me netko ispari ako grijesim
Sva pitanja u vezi steam-a obratite se meni na pp... :D, ovo je sukladno pravilima ;) da se locka nespavalice i birc 90% spamera bi bilo u depresiji, a ako si medu onih 10% stavi ovo u potpis!
15 godina
neaktivan
offline
T-com prodaje slomljene routere

Oni su dužni poslati modem koji radi, a ne nekorišteni modem. Sve modeme koje zamjene nekome, daju drugome, ako ide ide, ako ne ne. Sa vulgaris korisnicima koji to ne gledaju uopče prolazi.

 

Žali se pa će ti vjerojatno dati novi (ili pak drugi manje oštečen).

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: T-com prodaje slomljene routere
Logaros kaže...

Oni su dužni poslati modem koji radi, a ne nekorišteni modem. Sve modeme koje zamjene nekome, daju drugome, ako ide ide, ako ne ne. Sa vulgaris korisnicima koji to ne gledaju uopče prolazi.

 

Žali se pa će ti vjerojatno dati novi (ili pak drugi manje oštečen).

 

 

 Smijeh, dobar si, ja mislim da bi daju poslije sve opet koristeni ne znam sta bi bilo, Viče
Sva pitanja u vezi steam-a obratite se meni na pp... :D, ovo je sukladno pravilima ;) da se locka nespavalice i birc 90% spamera bi bilo u depresiji, a ako si medu onih 10% stavi ovo u potpis!
16 godina
offline
T-com prodaje slomljene routere

Ovo je tako čudno da sam mislio da zezaš, ona akcija s polomljenim routerom, lol, ali ako misliš ozbiljno onda se javi društvu za zaštitu potrošača.

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com prodaje slomljene routere
Lovac kaže...

Ovo je tako čudno da sam mislio da zezaš, ona akcija s polomljenim routerom, lol, ali ako misliš ozbiljno onda se javi društvu za zaštitu potrošača.

 A svi ste se napalili na tu udrugu za zaštitu potrošača da je to strašno... Na 3 broja sam uzimao adsl od t-coma, i uvjek doša nov i ispravan ruter, ovaj Zyxelov w-ruter mi spalio grom, došao lik iz servisa i zamijenio ga novim. Ja sam očekivao da će mi to masno naplatiti, al ništa, ostao sam paf kad je to prošlo pod garanciju (inače za svaki uređaj je striktno naglašeno da kvar uzrokovan udarom groma ne pokriva jamstvo).

Fino ti njih nazovi i objasni situaciju, tko zna, mozda ti fino pošalju novi i sve riješiš bez problema, možda i ne, ali vrijedi probati...
Matična ploča 26 °C (79 °F) CPU 41 °C (106 °F) 1. CPU / 1. jezgra 37 °C (99 °F) 1. CPU / 2. jezgra 37 °C (99 °F) GPU dioda 43 °C (109 °F) ExcelStor Technology J360 29 °C (84 °F) WDC WD1600AAJS-00B4A0 23 °C (73 °F)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice