Dijelovi za Samsung laptop

poruka: 3
|
čitano: 3.436
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Dijelovi za Samsung laptop

Pozdrav,

 

gdje mogu nabaviti dijelove za Samsung laptop (u Hrvatskoj)?

npr. treba mi punjač i micro vga na vga (ili HDMI) za laptop Samsung NP900XD3-A03HR.

 

Probao sam sa EuropaTrade, ali od navedenih mailova na web stranici 2 im ne rade (info i prodaja), a na jedan ne odgovaraju (prodaja1). Kontaktirao sam ih i preko forme za kontakt gdje su se javili sa univerzalnim punjačem koji nije za taj laptop i sa običnim VGA kablom koji nemam gdje uštekat u taj laptop .. naravno dalje opet ništa ne odgovaraju.

Slao sam upit za ponudu i na 'web@sancta-domenica.hr', također nema odgovora.

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dijelovi za Samsung laptop
Darko1983 kaže...

Pozdrav,

 

gdje mogu nabaviti dijelove za Samsung laptop (u Hrvatskoj)?

npr. treba mi punjač i micro vga na vga (ili HDMI) za laptop Samsung NP900XD3-A03HR.

 

Probao sam sa EuropaTrade, ali od navedenih mailova na web stranici 2 im ne rade (info i prodaja), a na jedan ne odgovaraju (prodaja1). Kontaktirao sam ih i preko forme za kontakt gdje su se javili sa univerzalnim punjačem koji nije za taj laptop i sa običnim VGA kablom koji nemam gdje uštekat u taj laptop .. naravno dalje opet ništa ne odgovaraju.

Slao sam upit za ponudu i na 'web@sancta-domenica.hr', također nema odgovora.

 

hvala

 

 

Vidim sad poruku ovdje na forumu da se Europatrade zatvara ... Dijelove i dalje nisam uspio nabaviti. Zna netko koji dućan bi to mogao nabaviti?

13 godina
offline
Dijelovi za Samsung laptop

Riješio sam sve preko Zel-Cos firme...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice