Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.718
|
čitano: 13.079.496
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Evo ljudi akcija je u ADM.a 2 laptopa i čini mi se da su super za igru, tj. da ću sve normalno moć igrat pa mi recite jel su li ok ili ne??

Imam na raspolaganju 5500 kn i ne mogu se odlučit nikako!

 

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=8947

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=8948

 

Koji je bolji i zašto?

I može li se za te pare složit neka puno puno bolja gamerska konf. i ako može jel možete reč koja bi to bila?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
po meni u svim segmentima asus je bolji....pocevsi od samo izrade i kvalitete proizvoda asus dere acera debelo,ima jaci cpu,grafu novije generacije,jedino mu fali 1g rama,sto i neces osjetit...jeste da mu je cjena malo skuplja,al jbga nemoze sve bit savrseno :D hehehe...


za te pare imas po meni puno boljeg hp g62-a10m kojeg i sam planiram uzet za par dana...
dca5d64c-cf47-4003-8280-1b55f377056b
1.03.01
dca5d64c-cf47-4003-8280-1b55f377056b
1.03.01
14 godina
protjeran
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

HP pavilioni i serija G62 i G72 su znatno napredovali u kvaliteti izrade...cijene im polako postaju prihvatljive s obzirom na performanse i konkurenciju(ako se to ikako može reći)...HP pavilion je daleko u kvaliteti izrade ispred i asusa i acera..

15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2010 19:06 (Šef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

osobno preferiram stabilnost,kvalitetu i pouzdanost iznad minornio jačih performansi...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

I duzinu garancije kao i dostupnost servsa.

:)
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
eeee jel mozda netko zna st se tice CPu koji je mocniji(prvenstveno u igrama)

Intel Core i3 330M ili AMD Phenom II X3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
logic kaže...

I duzinu garancije kao i dostupnost servsa.

slažem se isto kao i kvalitetu servisa...

14 godina
protjeran
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Breksi kaže...
eeee jel mozda netko zna st se tice CPu koji je mocniji(prvenstveno u igrama)

Intel Core i3 330M ili AMD Phenom II X3

eeeee..ovo je topic za lapove...Namigiva

13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
eee ovo se i tice lapa :D :D :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Breksi kaže...
eeee jel mozda netko zna st se tice CPu koji je mocniji(prvenstveno u igrama)

Intel Core i3 330M ili AMD Phenom II X3

Definisi mocniji.

:)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
pa od ta 2 navedena modela,od kojeg se dobijaju bolje performanse u igrama ,koji se vise grije,itd...opcenito koji je best buy u kombinaciji sa hd5650 grafom ??? valja tako?
14 godina
protjeran
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

eeeeeee...intel je hladniji procesor,amd se dobrano grije..u kombinaciji kada je u lapu,amd nije najsretnije rješenje...iskreno rečeno,ako nabavljaš nešto za igre,radije složi kofiguraciju,nego uzimati lap..uz to..grijanjem,naročito izrazitim,drastično skraćuješ vijek trajanja lapa,a kad grafička ode(npr.),pa ju eventualno zamjeniš,skupo ćeš vražije proći...

ne mogu ti preporučiti ,ili iskreno ne želim da snosim odgovornost,ali lap-ovi nisu baš za igre...dovoljno jesu snažni,ali im forcanje ostavlja duboke ožiljke...eeeeee..svako dobro tebi bilo...Namigiva

13 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
eee jbga rado bi uzeo neki komp za 5.500 za gejmanje,ali nisam u mogucnosti posto se selim svako malo,dosta putujem itd itd
...ugl jbga nemrem.!! hehehe...a nasa sam finoga lapa toshiba satalite l650-11r...ili lenovo ideapad y560...pa cemo jos malo pricekat sta bugovci kazu na ta 2 lapa i onda ode u nabavu!!!eeee svako dobro i tebi :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Breksi kaže...
eee jbga rado bi uzeo neki komp za 5.500 za gejmanje,ali nisam u mogucnosti posto se selim svako malo,dosta putujem itd itd
...ugl jbga nemrem.!! hehehe...a nasa sam finoga lapa toshiba satalite l650-11r...ili lenovo ideapad y560...pa cemo jos malo pricekat sta bugovci kazu na ta 2 lapa i onda ode u nabavu!!!eeee svako dobro i tebi :D

  Evo iznad imaš par laptopa što sam za Lovca našao. Njemu je isto limit 5500kn

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
14 godina
protjeran
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

moze mi neko preporucit laptop za gledanje full hd filmova preko tv-a

ljepo li je hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Toni93 kaže...

moze mi neko preporucit laptop za gledanje full hd filmova preko tv-a

  Ne može...

 

 

Cijena? Posebni neki zahtjevi?

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
14 godina
protjeran
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Šef kaže...

Cijena? Posebni neki zahtjevi?

cijena sta niza a zahtjev da moze 1080.bez igranja igara samo za net i filmove

ljepo li je hrvat biti,majko hvala ti
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Šef kaže...
Toni93 kaže...

moze mi neko preporucit laptop za gledanje full hd filmova preko tv-a

  Ne može...

 

 

Cijena? Posebni neki zahtjevi?

Hehehehe

Pa reci mu da to moze svaki koji ima tv izlaz ;)

:)
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Na kraju sam se odlučila za ovaj 17.3''

 

https://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c02241695&tmp_task=prodinfoCategory&lc=en&dlc=en&cc=emea_africa&product=4226861&lang=en

 

5200kn u Eurotrade-u. Dosta više nego što sam planirala.. valjda neću požaliti. Šta mislite o tom modelu?

 

I produljenje garancije je dosta skupo (319 kn s 1 na 2g i 645 sa 1 na 3) pa sada i tu imam dilemu - uzeti ili ne.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Racunaj da nista ne mozes na njemu popraviti za 650 kn.

:)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
logic kaže...

Racunaj da nista ne mozes na njemu popraviti za 650 kn.

 

Znam. Al računam da će ako nešto rikne riknut odmah :D  A i kad rikne, pitanje je da li bi priznali garanciju. To mi je nekako puno novaca za "možda", pogotovo zato što ću ga držati doma i paziti na njega.

 

Nitko mi ništa ne govori za model, još se stignem predomisliti do ponedjeljka!

14 godina
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

tu ti je jos jeftinije... ako mislis narucivati online: http://www.vixus.hr/shop2/search.php?search_query=WU888EA

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2010 18:34 (sina-k).
14 godina
protjeran
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
glam kaže...
logic kaže...

Racunaj da nista ne mozes na njemu popraviti za 650 kn.

 

Znam. Al računam da će ako nešto rikne riknut odmah :D  A i kad rikne, pitanje je da li bi priznali garanciju. To mi je nekako puno novaca za "možda", pogotovo zato što ću ga držati doma i paziti na njega.

 

Nitko mi ništa ne govori za model, još se stignem predomisliti do ponedjeljka!

na netbukčeku je G 62 i G72 dobio dosta dobre ocijene p opitanju kvalitete izrade..u klasi je otpilike DELL inspiriona...nema velike mogućnosti proširivanja,više je u stilu houm lapa,za houm juzere....podosta hvale i pavilione dv6 i dv7...kvalitetno su posloženi...

13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Mislim da je G72 serija dobila 70%, ne znam koliko je to dobro. A Fujitsu LIFEBOOK A530 o kojem sam razmišljala je dobio preko 80%, a kome god sam ga spomenula se hvatao za glavu pa ne znam što misliti. Ja sam od njega odustala zbog grafičke.

Znam da se ovaj moj u Zagrebu može kupiti za 4900, ali čula sam da te konkretne prodavaonice treba izbjegavati (Protis, Telebit i Aquisitum Magnum, ili tako nekako).

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
glam kaže...

Mislim da je G72 serija dobila 70%, ne znam koliko je to dobro. A Fujitsu LIFEBOOK A530 o kojem sam razmišljala je dobio preko 80%, a kome god sam ga spomenula se hvatao za glavu pa ne znam što misliti. Ja sam od njega odustala zbog grafičke.

Znam da se ovaj moj u Zagrebu može kupiti za 4900, ali čula sam da te konkretne prodavaonice treba izbjegavati (Protis, Telebit i Aquisitum Magnum, ili tako nekako).

po pitanju lap-ova,mikronis ima ok reputaciju a servis im je savršen..dečki profesionalni i pristojni...a evo ima i Info-gama,koji imaju renew program,koji je do 40% jeftiniji...gledam svako malo pavilione tamo..prodaju ih kao alvu..donedavno su imali dv6 i3 proc i 15,6" display za 5200kn..ej puklo je samo tako...ostale im dvije...uhhh ništa im nije ostalo...jedino pavilion dv8 sa 18,4" display-om..zaboravi...pogledaj u mikronis...

14 godina
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
glam kaže...

Mislim da je G72 serija dobila 70%, ne znam koliko je to dobro. A Fujitsu LIFEBOOK A530 o kojem sam razmišljala je dobio preko 80%, a kome god sam ga spomenula se hvatao za glavu pa ne znam što misliti. Ja sam od njega odustala zbog grafičke.

Znam da se ovaj moj u Zagrebu može kupiti za 4900, ali čula sam da te konkretne prodavaonice treba izbjegavati (Protis, Telebit i Aquisitum Magnum, ili tako nekako).

 Ne bih komentirao navedene ali ovo sto sam ti preporucio... to je provjereno dobra trgovina.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

pozdrav svima!

 

s obzirom da sam prilično jedan veliki tudum što se tiče tehnologije molila bih vas ako biste mi mogli preporučiti 17'' laptop do 8000 kn. potrebe su uglavnom za faks (upotreba statističkih programa), internet, glazba, filmovi itd...

 

i zanima me još jedna stvar (pošto su mi u jednom razgovoru rekli da ja najbolje uzeti HP laptop) da li uistinu postoji razlika u kvaliteti računala ili se uglavnom plača ime?

 

zahvaljujem!

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice