HP Zbook 17 procjena

poruka: 17
|
čitano: 875
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
HP Zbook 17 procjena

Pozdrav ljudi.

Svidja mi se ovaj laptop baš baš.

Kupujem ga od lika kojeg poznajem.

Čitao sam recenziju sa dođe sa IPS panelom međutim sinoć kad sam ga upalio vidim TN panel koji prezirem jer boje izgledaju isprano.

Laptop je super očuvan nema packe na sebi, i oborio mi je cijenu na 400 bam (oko 200 eur).

Da li je to puno novca?

HP ZBook i7-4700MQ NVIDIA Quadro K610M Full HD (499 KM)
https://olx.ba/artikal/58633588

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 8:11 (Zelja).
13 godina
online
HP Zbook 17 procjena

nema packe? pa laptop je krš da ne može bit veći...

 

u 2024 uopće razmotriti intel procesor 4. generacija moraš biti spešl

15 godina
offline
Re: HP Zbook 17 procjena
Shaka111 kaže...

nema packe? pa laptop je krš da ne može bit veći...

 

u 2024 uopće razmotriti intel procesor 4. generacija moraš biti spešl

 Nemamo svi para kao ti...

Nisam naglasio da mi laptop treba za office, multimediju, browsing.

13 godina
online
HP Zbook 17 procjena

Gle, za 200€ budžet bilo koji laptop star do 5 godina s i3 procesorom je bolja opcija nego ovaj drlog koji je star, težak i vruć...

 

kakve veze to ima s mojim budžetom?

 

Vidim da si na forumu 15 godina i da svejedno razmatraš ovakvu početničku navinu kupnju mi samo govori da nisi dovoljno naučio na forumu

15 godina
offline
Re: HP Zbook 17 procjena
Shaka111 kaže...

Gle, za 200€ budžet bilo koji laptop star do 5 godina s i3 procesorom je bolja opcija nego ovaj drlog koji je star, težak i vruć...

 

kakve veze to ima s mojim budžetom?

 

Vidim da si na forumu 15 godina i da svejedno razmatraš ovakvu početničku navinu kupnju mi samo govori da nisi dovoljno naučio na forumu

 Ja takvih laptopa imam mislim jedno 12...htio sam baš takav masivan,težak kvalitetne izrade i vruć .;)

I pošto sam 15 godina na forumu, smatram da je ovaj laptop sigurno kvalitetnije odrađen od tih koje pominješ, počev od šarki, kućišta, zvuka vrvt i elektroničkih komponenti...

Samo da ti kažem da je kućište od metala.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 8:53 (Zelja).
13 godina
online
Re: HP Zbook 17 procjena
Zelja kaže...
Shaka111 kaže...

nema packe? pa laptop je krš da ne može bit veći...

 

u 2024 uopće razmotriti intel procesor 4. generacija moraš biti spešl

 Nemamo svi para kao ti...

Nisam naglasio da mi laptop treba za office, multimediju, browsing.

 Jel tebi treba laptop za ovo gore ili ti treba teška,vruća i kvalitetna plastika?

 

edit - sad kažeš da imaš takvih 12 laptopa a da nemaš novaca kao ja...svašta, a ja ni nemam laptop doma uopće

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 8:56 (Shaka111).
15 godina
offline
Re: HP Zbook 17 procjena
Shaka111 kaže...
Zelja kaže...
Shaka111 kaže...

nema packe? pa laptop je krš da ne može bit veći...

 

u 2024 uopće razmotriti intel procesor 4. generacija moraš biti spešl

 Nemamo svi para kao ti...

Nisam naglasio da mi laptop treba za office, multimediju, browsing.

 Jel tebi treba laptop za ovo gore ili ti treba teška,vruća i kvalitetna plastika?

 

edit - sad kažeš da imaš takvih 12 laptopa a da nemaš novaca kao ja...svašta, a ja ni nemam laptop doma uopće

 Treba mi da me neko kao tig ne zaje...va ovde na forumu.Pitao sam jel puno novca a ti si okrenuo na neku desetu priču...ako misliš da jed puno reci da je puno ili tipa za taj novac mozes kupiti to i to...ja ne vjerujem da za 200 eura mogu kupit neki tamo i5 i7 novije gen...

Za nešto što mi je prenosno imam ostale laptope Surface Book i Surface Pro.

15 godina
offline
HP Zbook 17 procjena

Stannje baterije...

SSD Dahua C800.

Nego ono što mi nije jasno je da sam u recenzijama pročitao da fullHD modeli dodju sa IPS ekranom a ovo je ipak TN....kako to?

A vidi se da ekran nje mjenjan.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 9:12 (Zelja).
13 godina
online
Re: HP Zbook 17 procjena
Zelja kaže...

 Treba mi da me neko kao tig ne zaje...va ovde na forumu.Pitao sam jel puno novca a ti si okrenuo na neku desetu priču...ako misliš da jed puno reci da je puno ili tipa za taj novac mozes kupiti to i to...ja ne vjerujem da za 200 eura mogu kupit neki tamo i5 i7 novije gen...

Za nešto što mi je prenosno imam ostale laptope Surface Book i Surface Pro.

 

Pa ti mene trolaš jbt...

 

dosta od mene, samo ti kupi ovaj drlog stari

16 godina
offline
HP Zbook 17 procjena

nhf ako ti ne treba nis prijenosno, kupi neki mini pc za 100-200 eura i imas jacu kantu od te cigle od laptopa, u mini formatu

10 godina
offline
HP Zbook 17 procjena

Taj laptop je poprilično star, termalnom izraubijan koliko god kvalitetna izrada bila. Taj laptop realno ne vrijedi centa više od 100e vrijeme ga progutalo. Pogledaj oglasnik i uzmi nešto mlađe i bit ćeš miran.

Lp!

Bero
15 godina
offline
Re: HP Zbook 17 procjena
Bero_ng95 kaže...

Taj laptop je poprilično star, termalnom izraubijan koliko god kvalitetna izrada bila. Taj laptop realno ne vrijedi centa više od 100e vrijeme ga progutalo. Pogledaj oglasnik i uzmi nešto mlađe i bit ćeš miran.

Lp!

 https://www.kupujemprodajem.com/pretraga?keywords=4700mq

https://www.olx.ba/pretraga?q=zbook&state=used

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 10:30 (Zelja).
10 godina
offline
Re: HP Zbook 17 procjena
@Zelja
Ako si vec gledao nesto u tom rangu, po meni je puno bolja kupnja macbook pro 15 2015 koji se moze naci za 200-250€.
Ja ga koristim svakodnevno, dosta dobra mašina.
15 godina
offline
Re: HP Zbook 17 procjena
Chico12 kaže...
@Zelja
Ako si vec gledao nesto u tom rangu, po meni je puno bolja kupnja macbook pro 15 2015 koji se moze naci za 200-250€.
Ja ga koristim svakodnevno, dosta dobra mašina.

 Imam taj laptop, ali ne koristim...tesko mi se naviknuti na MacOS.

Imam i Air i Pro 2015.

10 godina
offline
HP Zbook 17 procjena

Kada sve imaš i sve znaš, koja je fora doći ovdje na forumu i tražit procijenu?

Kao što sam i pretpostavio i kod vas su cijene u oglasnicima u nebesima. Kupujem što želiš, nemoj trolat. 

Bero
15 godina
offline
Re: HP Zbook 17 procjena
Bero_ng95 kaže...

Kada sve imaš i sve znaš, koja je fora doći ovdje na forumu i tražit procijenu?

Kao što sam i pretpostavio i kod vas su cijene u oglasnicima u nebesima. Kupujem što želiš, nemoj trolat. 

Ne trolam.

 Pa dobro, al realno brate, šta možeš kupiti za 200 eura polovno?

Prošlw godine cijene 4te gen su bile oko 400 eur.

Mooje mišljenje je da je 150 eura plafon za ovako nešto ali bome kao što vidiš u oglasnicima cijene idu dosta više, i ovo mi je "štela" na ovu cenu jer me lik poznaje.

Baterija ie izgleda zamjenjena i to stavljena nova, nov je i SSD mada samo kapacitet 120 GB ali to svakako planiram zamjeniti.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2024 8:41 (Zelja).
16 godina
offline
HP Zbook 17 procjena

gle zagrizao si za taj model, i sta god da ti ljudi kazu ti nece pasat, samo trazis opravdanje za kupnju

 

razumijem te, i sam sam tako par kupnji napravio. mozda sam mogao dobiti bolje za tu lovu, ali sam bio zadovoljan proizvodom

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice