Cpu cooler error

poruka: 5
|
čitano: 1.038
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Cpu cooler error

E ovako ekipa, zamjenio sam stock hladnjak sa novim i sada mi prilikom pokretanja pc baci CPU cooler error , s time da je kada sam ga ukopao radio super i nakon jedno 2 tjedna poceo bacati tu grešku, probao sam staviti u BIOS-u da ignorira monitoring ali mislim da to nije rješenje. Što kažete vi ?

We are amidst strange beings, in a strange land.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cpu cooler error
Teran kaže...

E ovako ekipa, zamjenio sam stock hladnjak sa novim i sada mi prilikom pokretanja pc baci CPU cooler error , s time da je kada sam ga ukopao radio super i nakon jedno 2 tjedna poceo bacati tu grešku, probao sam staviti u BIOS-u da ignorira monitoring ali mislim da to nije rješenje.Što kažete vi ?

Najvjerovatnije ti je to rješenje. BIOS niže okretaje ventilatora od defaultnog minimuma registrira kao error.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Cpu cooler error
BlueMax kaže...
Teran kaže...

E ovako ekipa, zamjenio sam stock hladnjak sa novim i sada mi prilikom pokretanja pc baci CPU cooler error , s time da je kada sam ga ukopao radio super i nakon jedno 2 tjedna poceo bacati tu grešku, probao sam staviti u BIOS-u da ignorira monitoring ali mislim da to nije rješenje.Što kažete vi ?

Najvjerovatnije ti je to rješenje. BIOS niže okretaje ventilatora od defaultnog minimuma registrira kao error.

 Ali imam u BIOS-u da stavim 100 rpm i kad stavim  još uvijek to radi...

We are amidst strange beings, in a strange land.
16 godina
moderator
offline
Re: Cpu cooler error

Probaj odspojiti konektor pa ponovno spojiti.

 

Imaš garanciju na taj ventilator? Kažeš da inicijalno nije bilo nikakvih problema - ovo izgleda kao da ventilator ne šalje signal za brzinu vrtnje. Možda je ta žica negdje oštećena, odspojila se od pina u konektoru ili tako nešto.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Cpu cooler error
mbaksa kaže...

Probaj odspojiti konektor pa ponovno spojiti.

 

Imaš garanciju na taj ventilator? Kažeš da inicijalno nije bilo nikakvih problema - ovo izgleda kao da ventilator ne šalje signal za brzinu vrtnje. Možda je ta žica negdje oštećena, odspojila se od pina u konektoru ili tako nešto.

 Da imam garanciju, novi je , thx probat ću pogledati žice i odspojiti

We are amidst strange beings, in a strange land.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice