Intel Skylake

poruka: 127
|
čitano: 17.041
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Intel Skylake
Nikacc kaže...

Ajmo dalje za iste pare. Novi BSOD . Dakle, kompjuter je bio upaljen i nije se odvijao nikakav proces niti je tko bio na njemu, znači zatekao sam ga u ovakvom stanju (slika) . Razmišljanja?

 Probaj malo guglati za tu grešku unexpected kernel mode trap i nvlddmkm.sys

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Intel Skylake

nvlddmkm.sys -> Nvidia, ali sumnjam da je do grafičke. Lako ju testiraš, 3DMark na loop, Furmark ili OCCT GPU Test ili nešto grafički zahtjevno.

 

Ja bih napravio "reseat" procesora, jer ne bi bilo prvi put da pinovi matične nisu dobro nasjeli na padove procesora, a uz to treba provjerit da li su svi pinovi na mjestu. Iako memtest prolazi, svejedno bih pogledao latencijei i napon rama, te napon memorijskog kontrolera.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2016 1:42 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Intel Skylake
Nikacc kaže...

Ajmo dalje za iste pare. Novi BSOD . Dakle, kompjuter je bio upaljen i nije se odvijao nikakav proces niti je tko bio na njemu, znači zatekao sam ga u ovakvom stanju (slika) . Razmišljanja?

 A onako pitam jesi radio clean install  win 10 ili koristis od prije stare postavke windowsa sa prijasnjih komponenti

10 godina
offline
Re: Intel Skylake
Nikacc kaže...

Ajmo dalje za iste pare. Novi BSOD . Dakle, kompjuter je bio upaljen i nije se odvijao nikakav proces niti je tko bio na njemu, znači zatekao sam ga u ovakvom stanju (slika) . Razmišljanja?

Sa DDU obrisi drivere te skini zadnje drivere

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
neaktivan
offline
Re: Intel Skylake
Hyperion kaže...

nvlddmkm.sys -> Nvidia, ali sumnjam da je do grafičke. Lako ju testiraš, 3DMark na loop, Furmark ili OCCT GPU Test ili nešto grafički zahtjevno.

 

Ja bih napravio "reseat" procesora, jer ne bi bilo prvi put da pinovi matične nisu dobro nasjeli na padove procesora, a uz to treba provjerit da li su svi pinovi na mjestu. Iako memtest prolazi, svejedno bih pogledao latencijei i napon rama, te napon memorijskog kontrolera.

Razmišljao sam o reseatu procesora svakako. Mislim da ovaj put nije do rama. Dali bi trebao možda i updejtati bios od GPU-a?

 

dreadmoore kaže...

 A onako pitam jesi radio clean install  win 10 ili koristis od prije stare postavke windowsa sa prijasnjih komponenti

Radio sam clean instal, full format sve iznova.

 

D3lBoy kaže...

Sa DDU obrisi drivere te skini zadnje drivere

Za cijeli hardver i software su povučeni najnoviji updejtovi prije 15. dana.

Pro audio equipment
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2016 0:40 (Nikacc).
14 godina
offline
Intel Skylake

Izašla je nova verzija GPU drivera. Ovaj ti se blesira, dakle: DDU u Safe Modeu i onda rokni najnovije.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Intel Skylake

Evo ga, napravio sve.  Hvala svima !

Pro audio equipment
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice