[Prodaja] Rx 6650 XT zaključana tema

poruka: 20
|
čitano: 2.783
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
[Prodaja] Rx 6650 XT Asus Dual 8GB

Prodajem grafičku karticu Asus RX 6650XT Dual 8GB jer sam nabavio jaču. Kupljena 07.07.2023. i od tad tece jamstvo. Ne mogu je vratiti u Futuru pošto je unutar sklopljene konfiguracije ("računalo kupljeno kao cjeloviti artikl, s jedinstvenom cijenom") te je stoga prodajem ovim putem.

 

Cijena: 270€, najniza cijena trenutno na nabavi je 285. NIJE FIKSNA.

 

EDIT: 250€

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.7.2023 22:35 (perix231).
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Rx 6650 XT
Stvarno misliš da će netko radi 15€ razlike ići "riskirati" i kupovati polovnu?
9 godina
offline
[Prodaja] Rx 6650 XT

Zaboravio sam napisati da nije fiksna, a i ne vidim nikakav "rizik" kod graficke stare 8 dana s punim i legitimnim jamstvom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.7.2023 13:35 (perix231).
8 godina
offline
Re: [Prodaja] Rx 6650 XT
Jamstvo je odvojena stavka na racunu ili je samo navedeno "konfiguracija"?
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
9 godina
offline
[Prodaja] Rx 6650 XT
Damir22 kaže...
Jamstvo je odvojena stavka na racunu ili je samo navedeno "konfiguracija"?

Ne znam na što točno misliš, ali sam ih prvo pitao za povrat pa su mi napisali da nije moguće jer "računalo je prodano kao cjeloviti artikl, s jedinstvenom cijenom." a ako nekome prodam, ta osoba će najnormalnije uz sken računa moći iskoristiti jamstvo u slučaju problema.

 

EDIT: popis od 8 artikala, kod graficke stoji 36mj.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.7.2023 13:57 (perix231).
8 godina
offline
Re: [Prodaja] Rx 6650 XT
Provjeri dali u slucaju reklamiranja kartice (ili bilo koje komponente) mozes reklamirati samo nju ili "cjelovito s jedinstvenom cijenom".

Jer u pravilu takve prebuildt konfiguracije reklamiras u kompletu - ne radi racunalo - pa onda oni utvrdjuju sto je, ponegdje jednostavno ne mozes reklamirati iskljucivo jednu komponentu.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.7.2023 13:58 (Damir22).
9 godina
offline
[Prodaja] Rx 6650 XT

Napisali su mi da mogu jer je "jamstvo po komponentama".

 

EDIT: Nije bila prebuilt nego sam im naveo koje komponente bih htio te da mi to sastave i dostave.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.7.2023 14:00 (perix231).
8 godina
offline
Re: [Prodaja] Rx 6650 XT
Onda super, znam da se zna desiti problem ukoliko na racunu ne pise - komponenta, kolicina, cijena.

Odnosno ako na racunu pise "racunalo kom 1" a onda samo popisane komponente.

Sretno s prodajom u svakom slucaju.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
15 godina
online
[Prodaja] Rx 6650 XT

Bilo bi zgodno da napišeš i koji je model grafičke.

 

Tigar Krezumica
9 godina
offline
[Prodaja] Rx 6650 XT

Tenks, ažurirano.

9 godina
offline
[Prodaja] Rx 6650 XT

BUMP: 250€

8 godina
offline
Re: [Prodaja] Rx 6650 XT
perix231 kaže...

BUMP: 250€

 Dobra cijena je to za ovu grafu. nadam se da je tiha kao moja Sapphire, za 1080p rezu, a moze tjerat i 1440p dobra grafa.

Taraba WoW
3 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Rx 6650 XT
Taraba kaže...
perix231 kaže...

BUMP: 250€

 Dobra cijena je to za ovu grafu. nadam se da je tiha kao moja Sapphire, za 1080p rezu, a moze tjerat i 1440p dobra grafa.

 Kako dobra? Vec mjesecima ide ispod 250 u europi, a u americi da ne govorim.

 

Evo 260€ s dostavom na vrata

 

cemu rizik i sve to

9 godina
offline
[Prodaja] Rx 6650 XT

Ja i dalje ne vidim rizik, al' ok. I najbolje da po cijele dane trazim najnizu cijenu na svim mogucim mjestima i da je onda spustim dodatno. Mozda najbolje za 150? Lol

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.7.2023 9:57 (perix231).
8 godina
offline
Re: [Prodaja] Rx 6650 XT
Casablancas kaže...
Taraba kaže...
perix231 kaže...

BUMP: 250€

 Dobra cijena je to za ovu grafu. nadam se da je tiha kao moja Sapphire, za 1080p rezu, a moze tjerat i 1440p dobra grafa.

 Kako dobra? Vec mjesecima ide ispod 250 u europi, a u americi da ne govorim.

 

Evo 260€ s dostavom na vrata

 

cemu rizik i sve to

 Da ti kupim jedni iz Amerike, biraj južna ili sjeverna, ti plati porez? 

Taraba WoW
4 godine
offline
Re: [Prodaja] Rx 6650 XT

Ne vidiš apsolutno nikakav rizik kupovanja grafičke od random osobe s interneta? Ili lažeš, ili si jebeno naivan. Naravno da će svatko s imalo mozga tko te ne poznaje uzeti novu grafičku sa amazona, nego od tebe. 

 

Skini 50 eura pa ćeš prodat. Ili stavi na njuškalo, već će ti se netko upecat kroz koji mjesec, dva.

9 godina
offline
[Prodaja] Rx 6650 XT

Ne vidim rizik ako se dođe osobno, isproba, a graficka ima legitimnu garanciju. Nisam jednom kupovao polovno, a upravo je rezervirana za jednog kupca sutra.

12 godina
offline
[Prodaja] Rx 6650 XT

novo je NOVO i tu prica prestaje.

 

btw, netrebas spustati cijenu graficke jer tko kupuje na njuskalu sigurno nezna za ovu sa amazona.

3 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Rx 6650 XT
perix231 kaže...

Ja i dalje ne vidim rizik, al' ok. I najbolje da po cijele dane trazim najnizu cijenu na svim mogucim mjestima i da je onda spustim dodatno. Mozda najbolje za 150? Lol

 Rizik je tu bez brige, samo je manji naravno ako imaš papire i sve. Čak je rizično kupovati i u nekim našim dućanima, pa većina plati više da si osiguraju lakoću povrata/zamjene/garancije, jer neki dućani su kritični po tom pitanju ako ti uopće odgovore na mail.

 

Ne trebaš ništa tražiti, samo kad ti se ovako pokaže da provjeren dućan ima nov proizvod za istu cijenu, onda spustiš svoju, a ne ideš tražiti izlike itd.

 

Ako nisi otvoren tome uvijek postoji njuškalo gdje su cijene za rabljene/razbijene/prljave proizvode iste kao i cijene novih kartica iz nekog razloga.

 

 

9 godina
offline
[Prodaja] Rx 6650 XT

Upravo prodano za 240. :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice