Dell Monitor Screen Flickering - titranje 2 sec

poruka: 4
|
čitano: 1.712
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Dell Monitor Screen Flickering - titranje 2 sec

Pozdrav, 

 

nabavio sam novi DELL S2722QC monitor. 

 

Primijetio sam da u trenutku kad žena pegla u sobi, kad perilica iz hodnika krene centrifugu, odnosno kad se neki jači potrošač pokrene, monitor zatitra na 2 sekunde i ponovno se uključi. 

 

Znalo mi se to desili i nasumično nekad bez ovih drugih potrošača, situacija baš živcira. PC je HP Omen gotova konfiguracija, ubačeni su još 1 ssd nvme i 1 HDD. Do sada sam imao AOC 32" i nije bilo problema. 

 

Stavio sam drugi kabel i od napajanja i HDMI, promijenio utičnicu, problem je ostao. Također sam povukao nove drivere od grafike, unutra je RTX 3060. Refresh je 60Hz rezolucija  3840x2160. 

 

Ima li tko ideju što može biti?

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Dell Monitor Screen Flickering - titranje 2 se

Meni nestane slike na jednom (27'', 1440p) monitoru kad žena pali plin u kuhinji (pa baca onu iskru)... drugi FHD stari monitor ne reagira... monitori jedan do drugog. Pretpostavljam da je to jednostavno tako... osjetljiviji su.

3 godine
offline
Re: Dell Monitor Screen Flickering - titranje 2 se
DeeKay kaže...

Pozdrav, 

 

nabavio sam novi DELL S2722QC monitor. 

 

Primijetio sam da u trenutku kad žena pegla u sobi, kad perilica iz hodnika krene centrifugu, odnosno kad se neki jači potrošač pokrene, monitor zatitra na 2 sekunde i ponovno se uključi. 

 

Znalo mi se to desili i nasumično nekad bez ovih drugih potrošača, situacija baš živcira. PC je HP Omen gotova konfiguracija, ubačeni su još 1 ssd nvme i 1 HDD. Do sada sam imao AOC 32" i nije bilo problema. 

 

Stavio sam drugi kabel i od napajanja i HDMI, promijenio utičnicu, problem je ostao. Također sam povukao nove drivere od grafike, unutra je RTX 3060. Refresh je 60Hz rezolucija  3840x2160. 

 

Ima li tko ideju što može biti?

 

 

To je "normalno" za neke monitore jer su osjetljivi na nagle promjene napona, rekao bi losija napojna jedinica u samom monitoru, moze zahebavati i ako je previse toga na istoj fazi pa se to oscilira na napon!

9 godina
offline
Dell Monitor Screen Flickering - titranje 2 sec

Mislim da bi ti kvalitetan ups riješio taj problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice