Komp se zamrzne sam od sebe

poruka: 75
|
čitano: 40.749
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Komp se zamrzne sam od sebe
MandaTDI kaže...

 

No sve ti to pada u vodu ako imas piratske Win,jer znam 100% da ovaj VIP-ov USB,nece

da radi normalno sa piratskim OS-om!

 

Instalirao asm ga na par prijenosnika i stolnih računala i sve radi bez greške iako se radi o piratskom OS-u

Prvi put čujem za ovako nešta

14 godina
neaktivan
offline
RE: Komp se zamrzne sam od sebe
simeparanoja kaže...

Instalirao asm ga na par prijenosnika i stolnih računala i sve radi bez greške iako se radi o piratskom OS-u

Prvi put čujem za ovako nešta

U pravu si!

Ali znas i sam da na netu ima svakakvih OS-ova i tko to garantira,da on ima šund a ti "pravu stvar" od pirata

(iako je svaki šund,od pirata mislim).....naravno ako koristi šund!Smijeh

15 godina
offline
RE: Komp se zamrzne sam od sebe
MandaTDI kaže...
simeparanoja kaže...

Instalirao asm ga na par prijenosnika i stolnih računala i sve radi bez greške iako se radi o piratskom OS-u

Prvi put čujem za ovako nešta

U pravu si!

Ali znas i sam da na netu ima svakakvih OS-ova i tko to garantira,da on ima šund a ti "pravu stvar" od pirata

(iako je svaki šund,od pirata mislim).....naravno ako koristi šund!Smijeh

pa ako je tako onda on ima problema sa OS-om i to malo većih Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
Komp se zamrzne sam od sebe

Probaj srušit Windowse i opet ih meni se sam od sebe resetiravo i srušio windowse i digo radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Komp se zamrzne sam od sebe
simeparanoja kaže...

pa ako je tako onda on ima problema sa OS-om i to malo većih Smijeh

Pa kuzis,malo citam cijelu temu,sve mu je OK,ali i dalje ima problem,no mislim da sam cak procitala da je nasao jedan viruscic,pa kako ako ima svjeze instalirani OS?

Ok,mozda mu se kopirao u USB stick,jer ti VIP-ovi imaju karticu od 2 GB,pa je moguce da mu preskace,ali namece se pitanje odakle mu taj viruscic?Jedino upravo iz

toga XP-a,ili grijesim,ne znam,ali to je samo logika!

Itekako ima XP-ova piratskih koji su cisti SUND,downloadas ga fino u paketu sa 5-6 trojana,I TO FREE!!!!Smijeh

On radi ko zmaj,ali u pozadini dela svoj PRAVI posao!

 

No ponavljam,ne tvrdim 100% da kolega koristi pirata,no to je jedna od opcija koja stvarno zna zagorcati normalan rad na kompu!

 

DAKLE:SAFE MOD+FORMAT te 2GB kartice sa sticka!

Ili ponovo novi OS,no ovaj puta bez ustekavanja Sticka-pa javi!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Komp se zamrzne sam od sebe
MandaTDI kaže...

Pa kuzis,malo citam cijelu temu,sve mu je OK,ali i dalje ima problem,no mislim da sam cak procitala da je nasao jedan viruscic,pa kako ako ima svjeze instalirani OS?

Ok,mozda mu se kopirao u USB stick,jer ti VIP-ovi imaju karticu od 2 GB,pa je moguce da mu preskace,ali namece se pitanje odakle mu taj viruscic?Jedino upravo iz

toga XP-a,ili grijesim,ne znam,ali to je samo logika!

Itekako ima XP-ova piratskih koji su cisti SUND,downloadas ga fino u paketu sa 5-6 trojana,I TO FREE!!!!Smijeh

On radi ko zmaj,ali u pozadini dela svoj PRAVI posao!

 

No ponavljam,ne tvrdim 100% da kolega koristi pirata,no to je jedna od opcija koja stvarno zna zagorcati normalan rad na kompu!

 

DAKLE:SAFE MOD+FORMAT te 2GB kartice sa sticka!

Ili ponovo novi OS,no ovaj puta bez ustekavanja Sticka-pa javi!

Kod Vip usb sticka najčeće napada upravo tom usb sticku, prvo ako osoba nema instalirani antivirusni program, u poćetku na net ide brzo ali se primjeti kako sporo kreče i tu baš da je naselio virus bez znanja vlasnika Usb. Kada je išao instalirati Malwarebytes i Aviru i oboje je našla 6 virus i uspješno detektira. Zato kod usb vrlo lako zarazi virus, bilo koji usb stick,usb memory isto može zarazi ako se sprema podatke s neta. Najbolja je kad reinstalira windows i nakon završetka obavezno stavi antivirusni program Aviru i Malwarebytes i zaštita zaljamčena. Eto odgovora. Osmijeh

Nenad
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 20:37 (Nello).
16 godina
neaktivan
offline
Komp se zamrzne sam od sebe

A napajanje?

Everybody lies...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Komp se zamrzne sam od sebe
Nello kaže...
Pozdrav, jučer mi komp smrznuo bez razloga, svježe instaliran Win XP i prije toga isto se smrznuo, dakle nije do softwera, komp se ne zagrijava jako, normalna tempertura 36 stupnjeva i neigram nikakvu igru kod smrzavanja rijeko događa nekad 1 dan i nekad dva tjedna. Radim obično, surfam pokoji tami i ovdje, HW monitor sam testirao, temperature su OK. Matična ploča je SOLTEK SL-85DRV5-C. radi na S478, CPU Intel Pentium P4 2,4ghz, Ram 1gb ( 2 keksa id 512 ddr GOODRAM), Hdd Western digital WD600 60 gb i Maxtor 40gb, zvučna integrirana, na PCI je USB, Lan i Modem.  E sad zanima me koji program mogu testirati da vidim što zapravo uzrokuje smrzavanje kompa?

Kod Vip usb sticka najčeće napada upravo tom usb sticku, prvo ako osoba nema instalirani antivirusni program, u poćetku na net ide brzo ali se primjeti kako sporo kreče i tu baš da je naselio virus bez znanja vlasnika Usb. Kada je išao instalirati Malwarebytes i Aviru i oboje je našla 6 virus i uspješno detektira. Zato kod usb vrlo lako zarazi virus, bilo koji usb stick,usb memory isto može zarazi ako se sprema podatke s neta. Najbolja je kad reinstalira windows i nakon završetka obavezno stavi antivirusni program Aviru i Malwarebytes i zaštita zaljamčena. Eto odgovora. Osmijeh

Nello sada sam zbunjena,mislila sam da ti imas problem sa zatrzavanjem(citat prvi),a sada nudis odgovor???????

Ne kontam,mora da sam glupa?!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Komp se zamrzne sam od sebe
MandaTDI kaže...

Nello sada sam zbunjena,mislila sam da ti imas problem sa zatrzavanjem(citat prvi),a sada nudis odgovor???????

Ne kontam,mora da sam glupa?!

 nisi, nego on ponekad ima problema s objašnjavanjem i opisivanjem Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: Komp se zamrzne sam od sebe
robisierra92 kaže...

 nisi, nego on ponekad ima problema s objašnjavanjem i opisivanjem Namigiva

Imam samo problem kod gramatični pogrešaka jer se događa samo gluhima. A to sam ja. Nisi glupa,samo si zbunjena, ako hočeš da ti iskreno objasnim rado ću ti pomoći. Namigiva

Nenad
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 20:35 (Nello).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komp se zamrzne sam od sebe

nije problem nelo u gramatici, nego što ponekad u svojim postevima ideš zbrda-zdola. znam kakvih imaš problem, i žao mi je zbog toga, ali prije nego postaš, pročitaj si post i pogledaj kako to zvuči, jer te je ponekad doista teško shvatiti što želiš reći.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Komp se zamrzne sam od sebe
robisierra92 kaže...

nije problem nelo u gramatici, nego što ponekad u svojim postevima ideš zbrda-zdola. znam kakvih imaš problem, i žao mi je zbog toga, ali prije nego postaš, pročitaj si post i pogledaj kako to zvuči, jer te je ponekad doista teško shvatiti što želiš reći.

Upravo sam to htijela reci!

Nikada ne bih te isprdavala zbog invaliditeta,jer imam majku koja je gluha!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Komp se zamrzne sam od sebe
MandaTDI kaže...

Pa kuzis,malo citam cijelu temu,sve mu je OK,ali i dalje ima problem,no mislim da sam cak procitala da je nasao jedan viruscic,pa kako ako ima svjeze instalirani OS?

Ok,mozda mu se kopirao u USB stick,jer ti VIP-ovi imaju karticu od 2 GB,pa je moguce da mu preskace,ali namece se pitanje odakle mu taj viruscic?Jedino upravo iz

toga XP-a,ili grijesim,ne znam,ali to je samo logika!

Itekako ima XP-ova piratskih koji su cisti SUND,downloadas ga fino u paketu sa 5-6 trojana,I TO FREE!!!!Smijeh

On radi ko zmaj,ali u pozadini dela svoj PRAVI posao!

 

No ponavljam,ne tvrdim 100% da kolega koristi pirata,no to je jedna od opcija koja stvarno zna zagorcati normalan rad na kompu!

 

DAKLE:SAFE MOD+FORMAT te 2GB kartice sa sticka!

Ili ponovo novi OS,no ovaj puta bez ustekavanja Sticka-pa javi!

Kao prvo na prvom kompu ja ga rušim, instaliram sve načisto, dakle bez usb sticka i stavljam potrebni programe te stavljam antivirusne programe i skeniram sve i nema virusa, i nakraju instaliram Usb stick i naštelam paket, i nakraju avirine update. I sad surfam na netu i jedanput smrzava ali ne često. Kolega daemon mi je pomogao upisivanje komnade tj naredbu i više nije pravio kod smrzvanja. Kao što tvrdila da ja imam virus na kompu pa sam još jedno skenirao i nije našla. Imam drugi komp i testirao sam tjedan dana bez antivirusne zaštite koji sam imao vezu net sa istim usb sticku, i nakon što sam instalirao Aviru i Malwatrebytes na drugom kompu i kod skeniranja našla 6 virusa. Sad nameče pitanje kao usb nije sigurno koristiti bez antivirusne zašite i sve je jasno zašto virus naseli preko usb sticka. A korisnik nezna da je naselio virus ali se da primjeti da internet nešto usporilo razlog  je predugo učitavanje. Eto sad sam  lijepo i iskreno objasnio. CoolOsmijeh.  Kod safe mod meni normalno funkcionira. Ako što nije jasno slobodno me pitaj. Osmijeh

Nenad
14 godina
neaktivan
offline
RE: Komp se zamrzne sam od sebe
Nello kaže...

A budem vidio jel se iopet znenada smrzava. Možda je problem u USB sticku, tko će ga znat.  USB stick ću testirat na drugi komp pa da vidimo kako se ponaša i čak ako smrzava onda je sigurno kriv. Nevinašce

Nakon 14 dana testiranja na usb stick i ne pravi problem smrzavanja na drugom kompu, čak se bolje učitava i brže nego na prvom kompu. Zaključak da nije kriv USB stick od Vipa.

Kod prvog kompa jedino možda problem leži u intergrirani Usb na matičnoj ploči iako je usb stick spojen s odostraga ali nisam probao kako se ponaša na prednjoj strani usb. Za par dana javit ču rezultate. Cool

Nenad
9 godina
neaktivan
offline
Komp se zamrzne sam od sebe

Događa se skoro svaki dan... Skidam neki film i igricu na torrentu i odem van npr. i kad se vratim komp zamrznut i nista nemogu osim restarta, ocistio sam ga i od prasine i sveg i ne pomaže. Valjda je problem u graphic driverima koje sam skinuo, ali neznam jer nisam siguran... To mi se dogada i kad igram npr. GTA San Andreas i nista nemogu i svaki dan restartam jer mi se svaki dan zamrzne i bojim se da mi ne padne windows... svaka pomoc bi bila dobrodošla. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice