Lifebook AH 530

poruka: 1
|
čitano: 227
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Lifebook AH 530 & BSOD

Poštovanje,,,

Pošto vidim da ovdje ekipa ''zna svoj posao'' po pitanju raznoraznih problema s lap.,možda i meni netko bude pomogao:

Imam Fujitsu Lifebook ah530 (500 GB hdd Western digital blue, 4 GB RAM,i5 procesr ubačen prije 6 mjeseci i promijenjena pasta,grafička nznm na pamet koja je ali najjača u toj seriji,ima svoje hlađenje ili kako se to već zove,,sustaw WIndows 7 ultimate x64)

Uglavnom,prije nekoliko dana je počeo jaaako usporavati,trebalo je 2-3 min da otvori obični fajl,učita Google i sl (nevezano za internet),kada otvorim bilo kakav video-da li na internetu ili neki kojeg imam na lap..zvuk videa ide,ali se slika zaglavi na prvoj sekudi i skroz kao prebacuje taj prvi kadar,,,nznm kako da opišem :D,ali jednostavno nije htio vrtiti video (od 5 pokušaja otvaranja,jedan otvori normalno a 4 tako štekaju),,,trebao sam npr. konkretno Movie maker iz paketa Windows Essential koji je ''kao'' instaliran ali ga nema uopće nigdje kada ga zelim otvoriti ili raditi nešto u njemu,pokušam reinstalirali cijeli paket i ponovno instalirati,javlja da je taj program već instaliran :/,,,

Zatim sam skinuo nekekav antivirus Kaspersky (ako se dobro sječam imena) i on je svoje odradio,očistio valjda što ne valja,naravio scan,i nakon toga se ugasio. Sutra dan sam htio upalit lap. i počnu se učitavat Win. kad ono piše nekekav update ili tako nešto se odvija i da ne gasim lap.,nakon čega se samo pojavi BSOD na kom piše DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL,i nema teorije da se pokrene više,svaki puta tako počne učitavati i pojavi se BSOD...

Jučer sam stavio hard (Također Western digital blue) iz starog lap. (kupljen novi i korišten možda par mjeseci samo u Toshibi Satelite ) na kom su također Win. 7  i laptop se sada upali i radi,ali je i dalje spor?? Temperatura je super,napravio stres test.....sve se čini normalno,driveri su ok (bar tako piše),hard nema bad sectory-a,ali je i dalje spor k'o komodorac :( 

Pomagajte :)

Hvala,,,,,Živjeli

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2016 9:24 (fokus).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice