Nova maticna ploca kako podesiti?

poruka: 44
|
čitano: 8.962
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova maticna ploca kako podesiti?

Da u pravu si tvoj post se nije odnosio direkrno na mene ali se i tice mene. 

 

Sto se tice mene i moga znanja oko kompjutera to si u pravu ja san totalni noob sta se tice toga,i vec sam rwkao da bih komp najradje da na servis ali nisannu mogucnosti...

 

I nisam se nasao u eijedenim nego sam samo htio reci kada vec iznosis kritiku a vidim da se razumijes u takve stvari onda napisi nesto sto ce mi pomoci u vezi mog problema!

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
10 godina
offline
Nova maticna ploca kako podesiti?

Mislim da su ti kolege rekle par savjeta, svi su dobri i primjenjvi. Problem je što se ti u to ne razumiješ pa bi u procesu mogao nastati problem tj. ostao bi bez podataka. 

 

Ili šalji računalo na servis ili neka netko tko se razumije dođe do tebe i napravi ovo što je ovdje preporučeno.

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova maticna ploca kako podesiti?
ante5656 kaže...

I nisam se nasao u eijedenim nego sam samo htio reci kada vec iznosis kritiku a vidim da se razumijes u takve stvari onda napisi nesto sto ce mi pomoci u vezi mog problema!

Ako ne znaš raditi sa Linuxom ,pitaj prijatelja ,susjeda da ti ''posudi'' PC na par sati - sve ,više manje ,možeš napraviti i kod njega:

Priključi disk na drugi PC ,kopiraj sve bitno na drugi disk. Obriši disk ,ili ,dovoljno je da obrišeš samo boot i sistemsku particiju.

To se najbrže napravi u Disk Managementu.

 

Vrati disk u originalni PC i instaliraj Windowse nanovo.

Nakon toga ,vrati podatke. Gotovo.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 17:15 (kizo2703).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova maticna ploca kako podesiti?

Nakon nekoliko izmjenjenih poruka sa  kolegom kizo očito san malo čovijeka umorio ..msm nije da se hvalim ali nemam baš puno načina za pomoč oko ovoga .. znači odlučio sam se za ovu metodu pomoču linuxa ..malo sam si googleo i raspitivao se i skuzio neke stvari ..al sada mi je problem što mi nece boota cd ... a kada stavim na usb stick o na piše ''isolinux.bin missing or corrupt'' ...

itko ikakav savjet ?

 

 

Između redaka hti obih se ispricati ako sam dosadan i uporan ali takvi sam kakvi sam i nadam se vasoj pomoci !

ljep pozdrav ... 

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nova maticna ploca kako podesiti?

Sa čime si ga stavio na USB? Probaj sa unetbootinom.

My name is Legion... For we are many!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova maticna ploca kako podesiti?

Stavio sam ga uz pomoć image writera... evo sada cu pokusati sa tim programom pa javim razultate

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova maticna ploca kako podesiti?

Pozdrav svima...

Evo da ne bi tema ostala nerješena odlicio sam napisati sljedece:

uz pomoc kolege sum of all  fears

na kompjuter sam instalirao linux i  došao  do svih podataka sa oba diska i sve je u redu .... višak(datoteke od starog windowsa i starih programa) sam izbrisao i ostavio samo ono sto mi je potrebno(slike,muziku....) 

 

Zasada sam odlucio da ostavim linux jer mi se sviđa a i da se malo ucim na njemu .... zasada necu instalirat windows..ali ako bude potrebe razmislit cu oko toga ...

 

Eto toliko od mene, jos se zelim ovim putem svima zahvaliti na pomoci i izdvojenom vremenu i trudu da bi ste meni pomogli...

 

Ljep pozdrav, Ante!

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.9.2014 13:28 (ante5656).
10 godina
neaktivan
offline
Nova maticna ploca kako podesiti?

Pozdrav ljudi imam jedan problem u racunaru pa ako bi mogli da mi odgovoriti bio bi vam zahvalan.imam problem sa grijanjem napajanja,moja konfiguracija je: 8gb ddr2 rama CPU phenomII x4 955 grafika HD 6950 2 gb 256bit napajanje sam kupio novo prije otprilike dva mjeseca Cooler master 600 wat.Bas se puno grije napajanje kad opteretim racunar u igrama.

slaven
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nova maticna ploca kako podesiti?

Koliko je to puno? Radi li ventilator na napajanju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nova maticna ploca kako podesiti?

Radi ventilator,znas kad je vrelo ne znam tacno gdje mogu da provjerim temperaturu napajanja ali je vrelo kad ga pipnem pa ne znam do cega bi to moglo biti da nemaju neka podesavalja ili nesto slicno.Ovako nece bas dugo raditi.

slaven
14 godina
offline
Nova maticna ploca kako podesiti?

Kakvi su naponi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nova maticna ploca kako podesiti?

koji naponi?

slaven
14 godina
offline
Nova maticna ploca kako podesiti?

Nađi ti frenda koji se malo bolje razumije u računala da ti to pregleda pa javite šta ste uradili. Možda je najbolje ipak da ti vratiš napojnu tamo gdje si je kupio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nova maticna ploca kako podesiti?

Vraticu ja napajanje izgleda da je nesto do njega,jer su mi ostale temperature bas dobre CPU ne prelazi 53 stepena GPU 69 maticna 42 stepena  a napajanje vrelo.javicu kad zamijenim napajanje sta ce da bude.Pozdrav

slaven
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice