Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 883.472
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Horned Reaer kaže...
Mobitel je totalno ne otporan na padove cak i sa maskicom dolazi do pucanja ekrana. Steta inace imam sve pohvale za njega ali ovo me uzasno razocaralo. Dok sam koristio iphone godinama nikad nisam imao takvih losih iskustava. Preporucam da ga ne kupujete jer kad tad ce vam ispasti na pod a onda sjedi i placi

 Samsung nije kriv što si ti smotan. Ti bi sjekiru strgao.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Apropos Samsunga "U mojim rukama", imam i ja nešto za kazati 

Svojedobno, dok sam imao Note II, jednom prilikom nakon odrađenog WC-a, mobilni gadget sam držao u "onom džepu od hoodi-a", kada sam išao oprati ruke! 

Perem ja tako ruke, i iznenada moj gadget "izleti iskoči" iz džepa i padne kao palačinka na pločice display-em dolje 

U trenutku se raspao na sastavne djelove, a meni mrak na oči obzirom ZNAM ŠTO MOGU OČEKIVATI! 

 

Smognem ja snage uzeti djelove pokupiti, uvjeren da sam popušio lom samo tako, lagano ga sklopim i okrenem prema sebi, kad ono NITI JEDNE OGREBOTINE, ma koji vidiš pod kutem svjetlosti! 

 

Ponekad vjerujem u sreću da imaš sreće pa se ne razbije gadget, ali da se glupost prouzročena nečijim nemarom treba, može bilo kako pozititivno pokušavati okarakterizirati, , samo to ću "kazati"!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
R36 kaže...
Horned Reaer kaže...
Mobitel je totalno ne otporan na padove cak i sa maskicom dolazi do pucanja ekrana. Steta inace imam sve pohvale za njega ali ovo me uzasno razocaralo. Dok sam koristio iphone godinama nikad nisam imao takvih losih iskustava. Preporucam da ga ne kupujete jer kad tad ce vam ispasti na pod a onda sjedi i placi

 Samsung nije kriv što si ti smotan. Ti bi sjekiru strgao.

To je stvar i sreće i kuta pod kojim pada i raznih faktora. Meni je iPhone 6, star 2 dana pao direkt na ekran. Sjedio sam na barskoj stolici i išao ga staviti u džep ali sam promašio. Udarac je bio jako glasan. Gledam u njega reko dal da ga dižem uopće. Već sav u klincu saginjem se, podižem i apsolutno ništa. Ni ogrebotine, oštećenja, ničega. Kao da je pao na jastuk. Dok sam viđao padove kod frendova na iPhoneu 6 koji su s manje visine "nezgodno" pali pa je i ekran fasovao, kućište se izgrebalo i tako dalje. Dakle stvar je sreće.

8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Sad sam isao u radnu pogledati S8 i to je klizavo ko sapun.... Razmisljam izmedju njega i pixel telefona.  Kakvu zastitu koristite da ne klizi iz ruke? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ja imam UAG Monarch i Whitestone Dome kaljeno staklo. Roknuo mi je neki dan s oko 1.8 m visine na asfalt i ništa.
Niti ogrebotine ni na Monarchu niti bilo što na staklu.
Da nije bilo toga vjerojatno bi mob bio pokojni, u najboljem slucaju ekran i/ili straznja strana...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

to je jos koliko 80 do 100 eur? A i kuciste mi poptuno unistava dozivljaj s8. Ali hvala na info....

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tako nekako. Ja sam to uzeo jer mi treba zbog prirode posla...
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Torent kaže...

to je jos koliko 80 do 100 eur? A i kuciste mi poptuno unistava dozivljaj s8. Ali hvala na info....

ako uzimas preko pretplate u telekomima, provjeri si da li nude osiguranje mobitela

 

bilo je 15kn mjesecno, prije godinu dana kada sam produzivao svoju pretplatu, i kreten nisam to uzeo, a vec sam potrosio odavno vise love, na stakla i maskice, nego sto bi me izaslo to osiguranje u 2 godine.

 

 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Osiguranje za S8+ je oko 80 kn mjesečno sto je bolesno...
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Osiguranje za S8+ je oko 80 kn mjesečno sto je bolesno...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
X3M kaže...
Torent kaže...

to je jos koliko 80 do 100 eur? A i kuciste mi poptuno unistava dozivljaj s8. Ali hvala na info....

ako uzimas preko pretplate u telekomima, provjeri si da li nude osiguranje mobitela

 

bilo je 15kn mjesecno, prije godinu dana kada sam produzivao svoju pretplatu, i kreten nisam to uzeo, a vec sam potrosio odavno vise love, na stakla i maskice, nego sto bi me izaslo to osiguranje u 2 godine.

 

 

 Pa nov u oglasima vec mogu naci ispod 500 EUR a vjerovatno i za 450 eur a u mojoj tarifi bez osiguranja je 700 EUR ;) Tako da ako necu slupati ekran 2x za godinu dana ne isplati se... Moj telekom inace daje urnebesne ponude ;)

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Torent kaže...
X3M kaže...
Torent kaže...

to je jos koliko 80 do 100 eur? A i kuciste mi poptuno unistava dozivljaj s8. Ali hvala na info....

ako uzimas preko pretplate u telekomima, provjeri si da li nude osiguranje mobitela

 

bilo je 15kn mjesecno, prije godinu dana kada sam produzivao svoju pretplatu, i kreten nisam to uzeo, a vec sam potrosio odavno vise love, na stakla i maskice, nego sto bi me izaslo to osiguranje u 2 godine.

 

 

 Pa nov u oglasima vec mogu naci ispod 500 EUR a vjerovatno i za 450 eur a u mojoj tarifi bez osiguranja je 700 EUR ;) Tako da ako necu slupati ekran 2x za godinu dana ne isplati se... Moj telekom inace daje urnebesne ponude ;)

 to da, slazem se. 

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Kako saznati dali je uređaj otključan na sve mreže ili je vezan za operatera preko kojeg sam kupio mob uz pretplatu i ugovornu obvezu bez umetanja SIM kartice drugog operatera?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...

Kako saznati dali je uređaj otključan na sve mreže ili je vezan za operatera preko kojeg sam kupio mob uz pretplatu i ugovornu obvezu bez umetanja SIM kartice drugog operatera?

 U HR je svaki mob otključan na sve mreže.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
R36 kaže...
RobotTitan kaže...

Kako saznati dali je uređaj otključan na sve mreže ili je vezan za operatera preko kojeg sam kupio mob uz pretplatu i ugovornu obvezu bez umetanja SIM kartice drugog operatera?

 U HR je svaki mob otključan na sve mreže.

 To je onda nešto novo jer kad sam prije 2 tjedna dao svoju Xperiu Z3 (staru 3 god. i kupljenu preko HT-a) kćerki koja je na VIP-u mob je tražio kod za otključavanje kad je umetnula svoju SIM karticu. Kod za otključavanje sam već imao ali da bi ga dobio morao sam ga tražiti od HT-a uz predočenje računa i.t.d.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Prije tri godine jos nije bila obaveza svakog operatera da prodaje otkljucane mobitele.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...
R36 kaže...
RobotTitan kaže...

Kako saznati dali je uređaj otključan na sve mreže ili je vezan za operatera preko kojeg sam kupio mob uz pretplatu i ugovornu obvezu bez umetanja SIM kartice drugog operatera?

 U HR je svaki mob otključan na sve mreže.

 To je onda nešto novo jer kad sam prije 2 tjedna dao svoju Xperiu Z3 (staru 3 god. i kupljenu preko HT-a) kćerki koja je na VIP-u mob je tražio kod za otključavanje kad je umetnula svoju SIM karticu. Kod za otključavanje sam već imao ali da bi ga dobio morao sam ga tražiti od HT-a uz predočenje računa i.t.d.

U kojem periodu se je počelo sa "takvom politikom" kod operatera baš nisam siguran, no kada sam ja 2012 godine uzeo na produženje ugovora novi gadget, a njega sam platio u startu solarno cash na sunce, već su tada imali "obvezu" osloboditi gadget od zatvaranja. 

U periodu od nekih tjedan dana sam dobio kod koji sam ukucao u mobitel i stvar je bila momentalno rješena. 

Uslijed novih mjera i normi poslovanja unutar EU, svi teleoperateri su dužni prodavati free gadgete, no nije mi baš čisto jasno, zašto još uvijek postoje gadgeti sa "njihovim" smećarskim aplikacijama bez obzira na sve?! 

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
ATJLučko kaže...
RobotTitan kaže...
R36 kaže...
RobotTitan kaže...

Kako saznati dali je uređaj otključan na sve mreže ili je vezan za operatera preko kojeg sam kupio mob uz pretplatu i ugovornu obvezu bez umetanja SIM kartice drugog operatera?

 U HR je svaki mob otključan na sve mreže.

 To je onda nešto novo jer kad sam prije 2 tjedna dao svoju Xperiu Z3 (staru 3 god. i kupljenu preko HT-a) kćerki koja je na VIP-u mob je tražio kod za otključavanje kad je umetnula svoju SIM karticu. Kod za otključavanje sam već imao ali da bi ga dobio morao sam ga tražiti od HT-a uz predočenje računa i.t.d.

U kojem periodu se je počelo sa "takvom politikom" kod operatera baš nisam siguran, no kada sam ja 2012 godine uzeo na produženje ugovora novi gadget, a njega sam platio u startu solarno cash na sunce, već su tada imali "obvezu" osloboditi gadget od zatvaranja. 

U periodu od nekih tjedan dana sam dobio kod koji sam ukucao u mobitel i stvar je bila momentalno rješena. 

Uslijed novih mjera i normi poslovanja unutar EU, svi teleoperateri su dužni prodavati free gadgete, no nije mi baš čisto jasno, zašto još uvijek postoje gadgeti sa "njihovim" smećarskim aplikacijama bez obzira na sve?! 

Otključavanje mobitela je počelo 01.05.2015. god 

 

Svi mobiteli kupljeni nakon toga su otključani na sve mreže.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2017 12:05 (R36).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mislim da je operater duzan nakon dvije godine otlkjucat uredaj ako odete u ducan.

Disclaimer:
Nemoj me drzat za rijec lol
9 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ako slucajno i nije otkljucan na sve mreze, tj kupljen je prije tog datuma sto r36 navodi, onda se nazove sluzba za korisnike i trazi se kod za otkljucavanje kojeg moraju dati besplatno u roku 7 dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
ATJLučko kaže...
Uslijed novih mjera i normi poslovanja unutar EU, svi teleoperateri su dužni prodavati free gadgete, no nije mi baš čisto jasno, zašto još uvijek postoje gadgeti sa "njihovim" smećarskim aplikacijama bez obzira na sve?! 

 Upravo sam zato i pitao jer čim sam prvi puta pokrenuo Samsungov preglednik već je imao u sebi upisanu kao početnu stranicu HTelekom.

16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Mislim da se to dogodi (pojma nemam koji je proces iza toga) kada staviš SIM u mob.

 

Ja svojeg kupio otključanog, tj. ne u nekoj telekom kombinaciji i čim stavio SIM su homepagevi postali neki Vipnet junk sa dizajnom iz '99. 

 

Promjenio ručno bez problema.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Stigla mi maska i kaljeno staklo, ali staklo uopce ne sjeda kako treba, sa lijeve i desne strane se primjeti sivo kao da ima zraka.

Jel tako i kod vas ili je to problem do zaobljenog ekrana?

Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ne sjeda jer je jako tesko napraviti staklo tako da ima isti kut kao staklo na mobu. Par stranica ranije sam napisao da jedino staklo koje 100% odgovara edge zaslonu jest Whitestone Dome. Savrseno sjeda i lijepi se po cijeloj površini UV lampom uz koju stiže. Sva sruga stakla lijepe se samo po rubovima i zato ne sjedaju kako treba te zaslon gubi osjetljivost radi toga. Imam to staklo na S8+ i savrseno je. Medutim kosta 45 eur. No to je cijena za tako nesto...
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Na mom S+ piše Made in Vietnam. Nije bitno jer je perfektno složen ali nekako bi mi draže bilo da piše Made in Korea. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ništa čudno jer se u Vijetnamu proizvodi oko 50% telefona. U J. Koreji cca. 10%...
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

haha moguće je jednom sam i sjekiru strgao! Ali Iphone nisam uspio :)

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...

Na mom S+ piše Made in Vietnam. Nije bitno jer je perfektno složen ali nekako bi mi draže bilo da piše Made in Korea. 

 

 

Osim Vietnam pise i UK iako ne znam kakve konkretno veze S8+ ima sa Velikom Britanijom.

 

Mislim da je to nebitan podatak jer mob je vrhunski sastavljen, kao da je iz jednog komada.

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Gale92 kaže...

ponovno ponvljam pitanje 
dali je moguće na S8+ snimati zaslon kako se nešto radi te to onda poslati dalje nekome ili spremiti u galeriju

 

u edge panels uključi smart select i tamo imaš mogućnost snimanja ekran u gif formatu 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 9:50 (Platyp).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Može netko podijeliti iskustvo s dbrand skinovima? Eventualno preporuka koji skin izabrati?
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice