BitDefender internet security ili Eset smart secur

poruka: 33
|
čitano: 13.516
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

Dobio sam oba ova programa original.Sad bi me zanimalo koji bi bilo bolje instalirat.Do sada sam koristio Eset smart security.Kako se u zadnje vrijeme hvali Bitdefender pa  razmišljam koji instalirat.

15 godina
offline
RE: BitDefender internet security ili Eset smart s

ja imam Bit Defender i jako sam zadovoljan...

Gigabyte GA-8I945P-G, Intel Pentium 4 531 @ 3000 MHz, 3GB RAM, NVIDIA GeForce 7600 GT , 22T33-H-ES - 20 inches, Win XP SP3
15 godina
neaktivan
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

eset SS najbolji od svih

Pentium 100MHz @102 MHz, nvidia 1 4 mb , dram 8 mb , Windows 3.1 , 64 mb hdd,monitor u boji, ne radi mi GTA IV uskoro ču instalirat vistu tamo bi onda trebala radit !!!! ipak je komp predobar mogla bi onda i na high :)
15 godina
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

Ja koristim Eset smart security i nemam nikakvih problema. Koji god da instaliras, biti ces zadovoljan. Nemozes nista fulat.

15 godina
neaktivan
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

Da biram između ta dva, onda bih izabrao ESET definitivno!!!

Nijedno pravilo bez iznimke!!
16 godina
neaktivan
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

ESET defintitvno. Efikasniji, lakši na resursima, brži.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
15 godina
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

Po ovim brzim odgovorima  na kojima zahvaljujem prednost ću dati esetu.Hvala vam

15 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender internet security ili Eset smart s
oliol kaže...

Dobio sam oba ova programa original.Sad bi me zanimalo koji bi bilo bolje instalirat.Do sada sam koristio Eset smart security.Kako se u zadnje vrijeme hvali Bitdefender pa  razmišljam koji instalirat.

 Ni jedan. Neću sad obrazlagati svoje mišljenje o ta dva av-a. Postoje bolje alternative.
16 godina
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

Eset Smart Security ima firewall koji ne valja nista i to je ziva istina a ionako taj Nod koji je unutra vise nije najbolji antivirus, presisala ga Avira i Kaspersky a to su ujedino i dva danas najbolja antivirusa pa sad ti biraj kaj ces uzet tu su ti relevantne cinjenice!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender internet security ili Eset smart s
rambox kaže...

Eset Smart Security ima firewall koji ne valja nista i to je ziva istina a ionako taj Nod koji je unutra vise nije najbolji antivirus, presisala ga Avira i Kaspersky a to su ujedino i dva danas najbolja antivirusa pa sad ti biraj kaj ces uzet tu su ti relevantne cinjenice!!!Cool

 Nemožete svijet oko sebe ravnati prema sebi, vjerujem da se mnogi ne bi složili sa vama o prijedlogu zamjene dotičnog av-a sa ova dva. Kao prvo, Avira Free je jednako loša kao i Eset smart security, za razliku od njezine starije sestre, premium verzije koja je trenutno kod mene na testiranju. Eset NOD v3.xx ili nova v4.xx je nešto sasvim drugo od Eset Smart Security-ja. O mojim iskustvima sa Kaspersky-jem, bolje da ne pišem.
15 godina
protjeran
offline
RE: BitDefender internet security ili Eset smart s
rambox kaže...

Eset Smart Security ima firewall koji ne valja nista i to je ziva istina a ionako taj Nod koji je unutra vise nije najbolji antivirus, presisala ga Avira i Kaspersky a to su ujedino i dva danas najbolja antivirusa pa sad ti biraj kaj ces uzet tu su ti relevantne cinjenice!!!Cool

 rambox dobro kaže...!Cool Ima već dosta vremena da Nod i nije kako treba, ja sam ga koristio i siguran sam u što tvrdim... Lol, a Bit defender ima iste "mušice" kao i pred 5 godina kad je bio prvi na svijetu! Ja sam danas za neke alternative najačima nekad. pozz rambox
Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

Bili netko onda predložio antivirus i firewall .Zone alarm internet security je visoko plasiran na ljestvicama šta mislite o njemu?

15 godina
protjeran
offline
RE: BitDefender internet security ili Eset smart s

Ja mislim da je Comodo nekako najači firewall i usto free

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
neaktivan
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

BitDefender definitivno, Eset ima slabu detekciju i module za uklanjanje gamadi.

16 godina
offline
RE: BitDefender internet security ili Eset smart s
ja sam za eset porpilicno dugo sam ga koristio-predobar,evo sad preso na nortona(pricaju da je dobar pa reko da probam), em sporiji(ali malo) em mu sve virus,em treba svako malo restart
intel q6600@4.0GHz,500gb hard (7200.12, jedna ploca 500gb),4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w hx(modularno), 4870 1GB oc840/950(3800)
15 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender internet security ili Eset smart s
stoncin3 kaže...

Ja mislim da je Comodo nekako najači firewall i usto free

 Krivo misliš.
15 godina
neaktivan
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

Sve do prošle godine koristio sam sve moguće verzije antivirusa svi imaju svojih mana i prednosti, a najviše me razočarao razvikani NOD, propusti su nevjerojatni i nedopustivi. Bitdefenderom IS 2008 sam jako zadovoljan skoro da i nema nekih večih mana, kad mi istekne licenca definitivno idem na Kaspersky

15 godina
offline
RE: BitDefender internet security ili Eset smart s
Kalea kaže...
stoncin3 kaže...

Ja mislim da je Comodo nekako najači firewall i usto free

 Krivo misliš.
 ali je najbolji iz besplatne ponude

15 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender internet security ili Eset smart s
jurluk kaže...
Kalea kaže...
stoncin3 kaže...

Ja mislim da je Comodo nekako najači firewall i usto free

 Krivo misliš.
 ali je najbolji iz besplatne ponude

 Ni u ludilu, oprosti ali ti ovo ne mogu dati za pravo. Bolji je PC Tools Firewall Plus. Bit ću skroman pa ću reći bar za tri klase. Osim toga, Comodo sam prošao uzduž i poprijeko, i reći da je to kompletno smeće, za Comodo bi to bila zavidna ocjena. O njemu sam dosta pisao na drugim postovima. No, to ne mijenja tvoje mišljenje na koje imaš pravo.
15 godina
neaktivan
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

On topic: Kad si instalirao NOD32 zbunio te ekrn.??? Lutaš sa antivirusnim alatima i nikako da naletiš na ''onog pravog'' (da stvar bude gora NOD-u si prikrpio jedan Comodo firewall ???? To mi liči kao na novog Mercedesa koji je pun plastičnih (Comodo) žličica zakačenih za šoferšajbu, uz dodatak jednog CD-a koji visi sa retrovizora. No, imaš ti pravo na svoje mišljenje.

16 godina
neaktivan
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

OT starts:

Opanjkavati program o kojemu neznaš ništa i nije neka fora Kalea, Comodo Internet Security je izvrsno sigurnosno rješenje (AV komponenta mu nije na nivou ostalih djelova no konstantno se razvija), Comodo nije za početnike koji žele "out of the box" rješenje, zahtjeva učenje, fino podešavanje i nešto znanja o OSu...

OT ends

 

P.S. sorry for OT

mama ti je biljna uš
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2009 14:01 ((s)izgoreo).
15 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender internet security ili Eset smart s

Od onih prvih 2 Eset, a inače od besplatnih Avira i Comodo
Intel 486DX2/66 MHz Processor, 90MB Hard Drive - no OS, 8MB Memory,5.25" & 3.5" Floppy drives, 8 ISA Slots, Speakers, Keyboard and Mouse
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2009 13:53 (markbodin).
15 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender internet security ili Eset smart s
(s)izgoreo kaže...

OT starts:

Opanjkavati program o kojemu neznaš ništa i nije neka fora Kalea, Comodo Internet Security je izvrsno sigurnosno rješenje (AV komponenta mu nije na nivou ostalih djelova no konstantno se razvija), Comodo nije za početnike koji žele "out of the box" rješenje, zahtjeva učenje, fino podešavanje i nešto znanja o OSu...

OT ends

 

P.S. sorry for OT

 Prvo, predlažeš početniku neku jednostavniju kombinaciju firewalla koji bi filtrirao ''odlazni promet'' ???, da bi kasnije zaključio kako citiram : Comodo nije za početnike koji žele "out of the box" rješenje, zahtjeva učenje, fino podešavanje i nešto znanja o OSu...
Sad pitanje: bi li bilo arogantno od mene da te zamolim da se vratiš na Hall of Shame gdje ti je i mjesto?
16 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender internet security ili Eset smart s
Kalea kaže...
 Prvo, predlažeš početniku neku jednostavniju kombinaciju firewalla koji bi filtrirao ''odlazni promet'' ???, da bi kasnije zaključio kako citiram : Comodo nije za početnike koji žele "out of the box" rješenje, zahtjeva učenje, fino podešavanje i nešto znanja o OSu...
Sad pitanje: bi li bilo arogantno od mene da te zamolim da se vratiš na Hall of Shame gdje ti je i mjesto?
Kalea kaže...
...Comodo sam prošao uzduž i poprijeko, i reći ...
 

kojem početniku? gdje je početnik? "OT" - off topic (obraćam se tebi zato je off topic).

Odlazni ili outbound promet kojim potražuješ nešto od udaljenog servera...
na kraju Comodo ima tri djela AV, HIPS i packet filter... HIPS nije za početnike međutim može se ugasiti, tada nemaš "anti-leak" zaštitu...
mama ti je biljna uš
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2009 21:41 ((s)izgoreo).
15 godina
neaktivan
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

Koristim Bit Defender i vrlo sam zadovoljan, preodličan je...

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender internet security ili Eset smart s

Slažem se,inače radim u servisu računala i kod god mi ljudi donesu računalo na servis sa dijagnozom "neki virus mi je uletio", obavezno na njemu nađem nod(eset) ili bitdefender a ponekad zastarijeli AVG 7,5...to vam sve govori...

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender internet security ili Eset smart s

Elektrobit,

pitanje je koliko su azurni s bilo kojim od navedenih antivirusa?!

 

Mašta je važnija od znanja!
15 godina
neaktivan
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

Bitdefender Internet Sec. totalno koci masinu a Eset Smart S. lagan ne osjeti se.

Meni je bolji eset.

Don't be surprise when a crack in the ice appears under your feet
16 godina
neaktivan
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

Eset smart security nikad nisam koristio tako da nemogu reći ništa o tome. BitDefender sam koristio nekih 4 mjeseca i nije se pokazao dobar. Bilo je čak sasvim legitimnih internet stranica koje mi nije htio dati da uopće otvorim. Još jedna napomena : NIKADA ne koristi crackirani antivirusni program. Bolje ti je skinuti free verziju Avire, Avasta itd. nego sam sebe zavaravati kako crackirani program jednako dobro funkcionira kao onaj "čisti". Vjeruj mi, iz osobnog iskustva znam da je to daleko od istine, a crackirani programi već nakon 2 ili 3 mjeseca ažuriranja počnu sa sumnjivim ponašanjem, a nekada i prije. Ako ćeš kupovati antivirus kupi Aviru. Jedna je od jeftinijih a i pouzdanijih. AKo nećeš skini onda free verziju Avire + PC tools firewall + Spyware Terminator i miran si.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
16 godina
neaktivan
offline
BitDefender internet security ili Eset smart secur

Imam legalno kupljenu licencu Esset-a i evo godinu dana radi bez ikakvih problema. Svaka preporuka ...

Abit AB9 Pro|Chipset P965|Intel Core 2 Duo, E6700, 2733 MHz|Kingmax 4x1024MB|NVIDIA GeForce 8800 GTS, 320 MB|WD Raptor 150 GB + Seagate 400GB + Maxtor 300GB + Maxtor 120GB + Seagate 300GB|Coolermaster Cosmos 1000|Chieftec 550W|Samsung SyncMaster 20"|
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice