Comodo firewall defense +, i AVG Free 8.0

poruka: 8
|
čitano: 3.767
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Comodo firewall defense +, i AVG Free 8.0

  instalirao sam taj comodo internet security- znaci bez antivirusa! jer imam avg free 8.237.   e sad taj comodo firewall ima dodatak defense + kao protiv malwera i ostalog malicioznog smeča,ali stavio sam disabled jer mi avg ima integrirani antispyware!! pa sad me zanima jeli mogu ja uključiti taj defense + nece biti nikakvih konflkata sa avg-om??     ili mi je bolje to uključiti i maknuti avg pa staviti aviru free, inace probao sam sve vrste zaštite, ali imam malo slabiji komp,sempron 2.0. 896 mb rama, hvala na odgovorima

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 18:03 (Tux Slave).
15 godina
neaktivan
offline
Comodo firewall defense +, i AVG Free 8.0

Ipak mislim da ti je najbolje stavit aviru jer ima bolju detekciju od avg-a. Ostavi comodo i daj defense ukljuci ako nije antivirus u tome (ako je samo antispyware) i preporucam ti da skines jos malawarebytes' anti-malaware kao dodatnu zastitu protiv trojana backdoorova spywarea i sl.

Je, je, aha!
15 godina
neaktivan
offline
Comodo firewall defense +, i AVG Free 8.0

Taj defense + je naporan previse , ja ga drzim iskljucenim , + avira free  (ja jucer dobija 3 miseca djabe premium verziju) .

Povremeno (svako 10 -dana ) skeniram komp sa Malwarebytes-om i superAntispyware  

Avg je vrlo los   slaba detekcija ,guta memoriju + spor ,makni ga ...........

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 14:56 (insomniac_cro).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo firewall defense +, i AVG Free 8.0

stavio sam aviru, imao sam je prije već, da slažem se za avg previše guta memoriju, nekad i update zafrkava, dugo vrimena sam koristio ESS, sviđa mi se njegov firewall nije nista dosadan  Smijeh , i maloprije mi se izblesirao komp u kombinaciji comodo + avg ne trpe mi se nikako!, dok sa zone alarmom free avg mi je radio normalno e da i koristim operu, ne ono smeče propusno od internet explorera  Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 15:17 (prison_break007).
15 godina
neaktivan
offline
Comodo firewall defense +, i AVG Free 8.0

Ok, drago da smo pomogli,javi ako budes ima neke probleme ili pitanja,ekipa sa bug foruma je najbolja! Namigiva

Je, je, aha!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 15:30 (Fowix).
15 godina
neaktivan
offline
Comodo firewall defense +, i AVG Free 8.0

evo linkovi za promociju avire premium

3 miseca djabe

  https://license.avira.com/en/promotion-6dl7vtc3unbw2mzefr1b
https://license.avira.com/en/promotion-cj0ptfb6eh8cmw6a101r

linkove san nasa u nekoj temi na ovom forumu prije koji dan..

radi provjereno!

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 17:51 (insomniac_cro).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo firewall defense +, i AVG Free 8.0

stavio sam kompletan Comodo Internet Security, da isprobam kad je besplatno već Cool ne moram se zafrkavati sa keyevima krakovima, i comodov antivirus mi je odma našao trojanca u setup-u od krakiranog eseta smart securitya, krekirane avire premium..... e sad kad gledam youtube svaki video novi mi izleti comodo antivirus i piše unclassified malware!! wtf? i mogu remove, ignore i npr stavim remove i otvorim drugi video i opet evo ga na! Plač, i to mi se nalazi u temporary internet files/content ti malweri, hmm, ajme kako me to pocelo izludivati, nemogu na miru gledati youtube, stavio sam safe apllication i opet nakon svakog videa izleti, ma jeli to stvarno more biti malware? hmm pa ako netko koristi comodo security da mi pomogne kako to riješit s youtube-om

15 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo firewall defense +, i AVG Free 8.0
prison_break007 kaže...

stavio sam kompletan Comodo Internet Security, da isprobam kad je besplatno već Cool  ne moram se zafrkavati sa keyevima krakovima, i comodov antivirus mi je  odma našao trojanca u setup-u od krakiranog eseta smart securitya, krekirane avire premium..... e sad kad gledam youtube svaki video novi mi izleti comodo antivirus i piše unclassified malware!! wtf? i mogu remove, ignore i npr stavim remove i otvorim drugi video i opet evo ga na! Plač, i to mi se nalazi u temporary internet files/content ti malweri, hmm, ajme kako me to pocelo izludivati, nemogu na miru gledati youtube, stavio sam safe apllication i opet nakon svakog videa izleti, ma jeli to stvarno more biti malware? hmm pa ako netko koristi comodo security da mi pomogne kako to riješit s youtube-om

  to sta ti ti je nasa trojane u crackovima mozda je FP posto dosta programa tretira crackove kao trojane...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice