Upis u tehnicku sk

poruka: 9
|
čitano: 1.673
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Upis u tehnicku sk

Dobar dan molim vas pomozitemi sad sam 8 razz imam 47 bodova a za racunalnog tehnicara se trazi 44boda,jeli moguce da budem predzadnji i jeli mogu upasti molim vas odgovorite mi

11 godina
offline
Upis u tehnicku sk

Gdje ces upisat školu tj. u kojem gradu ? Kojeg računalnog tehničara za strojarstvo ili u strojarstvu ??? 

10 godina
protjeran
offline
Re: Upis u tehnicku sk

Požega,smej je tehnicar za storjarstvo

 

11 godina
offline
Upis u tehnicku sk

Ja sam prošle godine za računalnog tehničara za strojarstvo u Osijeku upo sa 42 boda ,a trebalo je 40 , a također je bio jedan lik koji je upisao sa 39 bodova . Ove godine su svi primljeni zato što je interes bio jako mali . Ako si sada tek 8. razred , sjedi i uči da skupiš još koji , a ako ti se neda učit nemoj ni upisivat računalnog tehničara zato što ćeš 100 % past :) 

10 godina
protjeran
offline
Re: Upis u tehnicku sk

Koliko vas je bilo u razredu i koji si bio?

11 godina
offline
Upis u tehnicku sk

Nije bilo ljestvice zato što mo svi bili primljeni . U 1. razredu nas je bilo 28. , a sada u 2. nas je 23 zato što je palo 4 učenika , a jedan se ispiso zato sto mu je bilo pretesko . 

10 godina
protjeran
offline
Re: Upis u tehnicku sk

Ajd necu biti naporan samo bi ako znas ovo bilo od pomoci,koji bi bio na ljestvici odp,ima samo jedan razred od 29 ucenika,trazi se 44 a ja imam 47 ovo mi je stvarno jako bitno

11 godina
offline
Upis u tehnicku sk

Ako se ne budu upisivali odlikaši mogao mi biti oko sredine . Kažem ti probaj navuć još koju ocjenu sada iz nekih predmeta što nisu teški ( hrvatski , fizika , tehnički , engleski i upast ćeš bez po muke ) :) 

p.s. javi se u inbox ako te jos sta zanima :) 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 18:25 (Rucipe).
9 godina
neaktivan
offline
Upis u tehnicku sk

jel pretezak arhitekt? 

Ushak
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice