FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.727
|
čitano: 5.378.329
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Journalist: "What's the difference between you and Messi?"

Zlatan: "Actually, there's no difference. We'll both watch the Champions League final on TV."

 

Kralj!!!

Eye In The Sky
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

MOĆ

 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Današnja igra podsjeća na legendarnu Tiki Taku. Barem prvih 20 min.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ovaj digne me svojom pojavom jako zivcira
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ousmane se posrao po hejterima
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Da li ja uvijek moram braniti i hvaliti vječno podcjenjenog i ruganog igrača kao što je Rakitić. Znam da nije lako zamijeniti ni Xavija ni Busquetsa, ali većina ni ne vide tvoju ulogu i požrtvovnost u ekipi. Majstore, svaka čast na ovom potezu, mene si osvojio još kada si u Sevilli prodao 'sombrero' Pepeu.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Još da je imao prave pripreme sa Barcom. 20+ golova te 15+ asista bi imao sigurno. U totalno nebitnoj utakmici su ok odigrali. Niz se nastavlja...43....

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Dante05 kaže...

Da li ja uvijek moram braniti i hvaliti vječno podcjenjenog i ruganog igrača kao što je Rakitić. Znam da nije lako zamijeniti ni Xavija ni Busquetsa, ali većina ni ne vide tvoju ulogu i požrtvovnost u ekipi. Majstore, svaka čast na ovom potezu, mene si osvojio još kada si u Sevilli prodao 'sombrero' Pepeu.

 Ako misliš na naše kvazi znalce koji seru po svakom igraču, ne se zamarati sa tim. Vidi se tko igra svaku tekmu, on i Messi.

All truly great thoughts are conceived by walking.
6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Modric u realu, raketa u barceloni, mandza bio u bayernu....toliko sam nacuo jer samo povrsno pratim nogomet uopce, ali ono, usudio bih se reci cak i jaca ekipa od chirine iz 98-e...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2018 1:19 (Gorstak79).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Dalic je banana od izbornika, kod svakog zadnjeg izbornika osim kod bilica, igra je bila nesto u smislu daj im loptu pa nesto stvorite u 4-4-2.

Ona prijateljska protiv Perua je stvarno bila losa. Znam da se ne gledaju prijateljske, ali tako je i Stimac igrao...

Jednostavno mi Dalic ne ulijeva nikakvo povjerenje. Zanima me da li ce Rakitic bit na popisu.


Nema nikakve strukture niti plana niti akcija u napadu i obrani
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Dante05 kaže...

Da li ja uvijek moram braniti i hvaliti vječno podcjenjenog i ruganog igrača kao što je Rakitić. Znam da nije lako zamijeniti ni Xavija ni Busquetsa, ali većina ni ne vide tvoju ulogu i požrtvovnost u ekipi. Majstore, svaka čast na ovom potezu, mene si osvojio još kada si u Sevilli prodao 'sombrero' Pepeu.

 Ako misliš na naše kvazi znalce koji seru po svakom igraču, ne se zamarati sa tim. Vidi se tko igra svaku tekmu, on i Messi.

 Rakitić je odavno medju 5 stubova barce, nezamjenjivi prvotimac, u zadnjih 4 sezone uz messija igrac sa najvise idugranih minuta. samo glup i zlonamjeran covjek moze dovodit u pitanje raketu

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2018 0:36 (Barcelonista).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Imamo dobar tim, treba nam izbornik koji zna sta oce i kako da to izvuce iz igraca, i usadit im nekako pobjednicki mentalitet, i mozemo daleko dogurat. Nama se vec godinama desava jedno te isto sranje, sa favoritima i jacim timovima igramo dobro ili cak ih dobimo, a onda štekamo protiv timova iste jacine ili slabijih.

Origin ID: ReaLazio
6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

vrag zna u chemu je problem...ali valjalo bi kopirati najuspjesnije, pa mozda i pokushati nadmashiti...

Brajanov život
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Katastrofa, na ovakvoj utakmici prekinuti niz i upisati prvi poraz u sezoni... No Messi, no party

10 godina
online
FC Barcelona

sramotno, bez messija smo 0 a momčad vrijedi stotine milijuna

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Malo su se raspali. Levante sa novim trenerom, rastura.

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pique bolji napadač od Suareza, lik je očajan 

6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

raketa bi moro zabit koji...i dembele moozda...bilo bi bolje da je igrao 4411

Life's a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 21:32 (Gorstak79).
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ako ovo barca izgubi veceras, a ne mislim da hoce, ali ako izgubi treneru se treba zahvaliti na svemu sto je uradio i sutnut ga, jednostavno bi ovim porazom zaljepio sebi natpis luzer na celu.

Eye In The Sky
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

mina je izgubljen u vremenu i prostoru.

6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ovo je bila taktika Davida Moyesa, koja je drzala Everton u gornjoj polovici premiershipa jako jako dugo.... 

 

S njom golove zabijaju desni centralni vezni i desno krilo (najcesce)

 

Usput je i taktika koju sam u fm-u najvise upotrebljavao jer ne zahtijeva roaming igrace, a na pola puta je izmedju flat formacije (defensive) 442 i cistog countera (4231)...nekakav best buy za mene...

Life's a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 21:45 (Gorstak79).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ahahhah pique i mina su kao glup i gluplji

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Majko moja, pa jel moguće da nas Levante trpa ovako, a tek 50ta minuta...

14 godina
offline
FC Barcelona

STA SE DOGADA?! WTF

Ne mogu vjerovat :O

6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Fernandez ha? Iduca sezona bude zanimljiva...svi ce igrati 442 ili 433

Life's a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma treba odjebat ovog Valverdea, lik sramoti Barcelonu cijelu sezonu sa svojom taktikom, pa onda Roma, sad Levante, katastrofa trener, odnos prema pojedinim igračima isto, Mina mu cijelo vrijeme sjedi na klupi i onda mu sad na kraju da šansu, a vidi se da dečko nema kontinuitet i nije se naviknuo na igru.

Dabogda im dali još 4 pa nek znaju zašto su izgubili.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

pa jebo ga bog, tko dovodi igrace poput gomesa, mine, mathieua, alcacera, pa sramota. mina je kriv za 3 ili 4 gola......

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kada ovo gledam da nema komentatora gledajuci dresove reako bih da je Levanter Barca kako igraju. Najpametnija stvar koju moze da napravi uprava barce je da odmah poslije tekme potpise ovog Paca, pogledao sam sada njegov razvojni put i ovo je pravi skolovani trener koji je prosao sve ono sto jedan trener treba da prodje.

 

Kako god VALVERDE JE GOTOV AKO IMA I TRUN MORALA MORA DA IDE NEOPOZIVA OSTAVKA NAKON OVOG!!!

 

 

P.S.

Dok uspijem napisati komentar barca primi 2 gola, kada sam je se ja ovako nasekirao mogu misliti kako je navijacima barce...

Eye In The Sky
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 21:59 (Evil Access).
15 godina
offline
FC Barcelona

Smijesno, ovo je pravi pokazatelj Barce.

 

Kod Valverdea se igra samo koliko toliko za rezultat i nista vise od toga. Trofej je tu i prestali igrat, nikakav zar, motivacija, zelja za dokazivanjem.

 

Hebote Vermaelen Mina i Dembele nisu nista pokazali ove sezone i onda jos u jedinoj tekmi gdje startaju kiksaju zesce.

 

Barca nece osvojit LP sve dok se ne pocne igrat s jacom zeljom. A naprijed bez Messija opet nema nista.

6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

neki levanat zapuva :)

Life's a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice