Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.379
|
čitano: 14.182.578
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav, imate li kakve preporuke za 50" TV? Ne bih volio dati vise od 7000 kuna, po mogucnosti manje, ali ako ima neki best buy ili nesto za 7000 razmotrit cu.
Hvala unaprijed :)
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav, molim savjet kod kupnje televizora. Ovako, kupio sam ovaj televizor : http://www.samsung.com/hr/consumer/tv-av/tv/full-hd/UE40J5202AKXXH

bio je na akciji 2700 kn. E sad kad sam ga donio doma shvatim a bi veći, 43'' i ovaj je još izložbeni primjerak bio. Kontaktirao sam dućan gdje sam ga kupio i javili su mi da ga mogu vratiti. Sad sam gledao neke modele pa molim savjet koji bi vi uzeli:

http://www.philips.hr/c-p/43PUS6101_12/6000-series-izuzetno-tanki-4k-smart-led-tv-s-tehnologijom-pixel-plus-ultra-hd Ovaj je 3500 kn

http://www.lg.com/hr/televizori/lg-43LH590V-1 Ovaj je 3500 kn

Ili malo otvorit kesu pa ići na nešto skuplje pa kupiti:

http://www.samsung.com/hr/consumer/tv-av/tv/uhd/UE43KU6402UXXH Ovaj je 4200

Ili ovaj koji već uvelike komentiran
http://www.philips.hr/c-p/43PUS6501_12/6000-series-izuzetno-tanki-4k-televizor-sa-sustavom-android-tvtm-s-tehnologijama-ambilight-s-2-strane-i-pixel-precise-ultra-hd On je 4700 !!

Dakle imam par dilema. Ovaj prvi koji sam već kupio je stvarno ok TV, mislim da ćete se složiti. Sad dal ići na dodatnih 2000 kn za drugi ili ;)
Kako vam se čine ova dva modela od 3500 kn ?

Molim par savjeta i komentar, ovo me baš muči. Tnx !!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Sarma13 kaže...
Pozdrav, molim savjet kod kupnje televizora. Ovako, kupio sam ovaj televizor : http://www.samsung.com/hr/consumer/tv-av/tv/full-hd/UE40J5202AKXXH

bio je na akciji 2700 kn. E sad kad sam ga donio doma shvatim a bi veći, 43'' i ovaj je još izložbeni primjerak bio. Kontaktirao sam dućan gdje sam ga kupio i javili su mi da ga mogu vratiti. Sad sam gledao neke modele pa molim savjet koji bi vi uzeli:

http://www.philips.hr/c-p/43PUS6101_12/6000-series-izuzetno-tanki-4k-smart-led-tv-s-tehnologijom-pixel-plus-ultra-hd Ovaj je 3500 kn

http://www.lg.com/hr/televizori/lg-43LH590V-1 Ovaj je 3500 kn

Ili malo otvorit kesu pa ići na nešto skuplje pa kupiti:

http://www.samsung.com/hr/consumer/tv-av/tv/uhd/UE43KU6402UXXH Ovaj je 4200

Ili ovaj koji već uvelike komentiran
http://www.philips.hr/c-p/43PUS6501_12/6000-series-izuzetno-tanki-4k-televizor-sa-sustavom-android-tvtm-s-tehnologijama-ambilight-s-2-strane-i-pixel-precise-ultra-hd On je 4700 !!

Dakle imam par dilema. Ovaj prvi koji sam već kupio je stvarno ok TV, mislim da ćete se složiti. Sad dal ići na dodatnih 2000 kn za drugi ili ;)
Kako vam se čine ova dva modela od 3500 kn ?

Molim par savjeta i komentar, ovo me baš muči. Tnx !!!

 Ja bi ti definitivno preporučio Philips model 6501:) A i u linku si vidio, da su sva tri potrošača veoma zadovolnja.Ovaj televizor ti nudi stvarno najbolji omjer uloženo-dobiveno..

 A možeš uzet i Samsung model KU6402, ili model Philips 6101 i na kraju Lg .

 

8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Uzmi Samsunga.
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Definitivno se slažem, samsung je bolji je philipsa koji ne može stati u istu rečenicu po kvaliteti, a i skuplji je od Samsunga :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 12:22 (Doktor Rambaudi).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Da, definitivno se dvoumim između ovog Samsung UE43KU6402UXXH i Philips 43PUS6501. Razlika u cijeni je 500 kn skuplji Philips. Moram priznati da me vjerojatno kao večinu privlači Amblilight od Philipsa i Android te querty tipkovnica koji ima na daljinskom. A opet vjerujem da je Samsung kvalitetniji ...

Koje su prema vama iskusnijima najbitnije razlika kod ova dva modela da bi se odlučio za jedan ili drugi..!? Hvala još jednom ...
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pa ako tražiš bolju sliku onda kupi Samsung jer je bolji.

Ako tražiš Ambilight kao fičur i ako ti je to zabavno onda kupi philips.

Najbolje da  razmisliš želiš li gledati u televizor ili u zid koji svijetli u led koloritu ' :D

 

Savjetujem odlazak u trgovački centar, po mogućnosti sa usb stikom i nasnimljenim materijalima pa da sam stekneš neke dojmove šta ti je isplativije, i potrebnije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jesu Končar LED televizori k čemu? Konkretno ovaj model; http://www.koncar-ka.hr/hr/proizvodi/televizori/lcd-televizori/ktv40fhd-238/

 

Kakve i cije matrice stavljaju, da nije neki TN krš u pitanju?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Konkretno je Philips što se multimedije tiče bolji od Samsunga.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Možeš neke konkretnije informacije podijelit !? Tnx
9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

dakle, kupio sam philips 55pus6561 prije dva tjedna.

ambilight, 4k, slika, igranje na plejki... sve super i wow ali ima jedna stvar koja me toliko nervira da ponovo kupujem dobro bi 

razmislio da li da uzmem neki drugi tv... Kodi preko android tv-a ne pusta surround na receiver!!! i citam po netu i to je tak i nema pomoci... kodi preko raspberrya surround radi normalno, takodjer preko plejke, pa preko vlc-a s tv-a takodjer... samo kodi ne! zbog Kodija i android platforme sam se na kraju i odlucio za phillipsa. nije mi palo napamet da to ne bi radilo...

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Samsung UE60KU6072 ili Samsung UE55KU6402? Odustao sam od Samsunga UE55KS7502, malo mi je prepaprena cijena od onog koliko cu iskoristiti
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Samo surround ??
9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

5.1 zvuk ne radi... nemre ga nista zivo natjerat prekom Kodija, preko vlc-a hoce... citam na netu i ne vjerujem... nikome ne radi. sramota za philips!!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mark385 kaže...

5.1 zvuk ne radi... nemre ga nista zivo natjerat prekom Kodija, preko vlc-a hoce... citam na netu i ne vjerujem... nikome ne radi. sramota za philips!!!

 Pa nije ti kriv televizor.Več treba podesit sam kodi, proveri  audio passthrough ako imaš pravilno podešeno.Ovdje si pogledaj.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 23:01 (garfield1).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mark385 kaže...

5.1 zvuk ne radi... nemre ga nista zivo natjerat prekom Kodija, preko vlc-a hoce... citam na netu i ne vjerujem... nikome ne radi. sramota za philips!!!

Imaš surround doma 5.1?

9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

naravno da imam, nisam bas tak mutav ;)

 

garfield, sve sam probao i ne funkcionira. malo procitaj na netu, nitko to nije rijesio jer je nemoguce! ak ti to uspijes, a probaj, posto toliko si hvalio philipsa, bit ces prvi na svijetu

 

i isto je s youtube aplikacijom, ne daje 5.1 zvuk!   

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 23:56 (mark385).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Koji je bolji od ova dva Samsung modela te koka je ključna razlika ?!

UE43KU6402UXXH

UE43KU6072UXXH

Hvala
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Stari je jučer kupio polovni 40" LED TV Hisense LTDN40D50TS. Kako riješiti problem titlova kad gledam film preko USB, ne prikazuje naše znakove čćžšđ? Zbog toga ne prikazuje cijelu riječ ili dio riječi, nije dobro za gledati.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Najbrži kaže...

Stari je jučer kupio polovni 40" LED TV Hisense LTDN40D50TS. Kako riješiti problem titlova kad gledam film preko USB, ne prikazuje naše znakove čćžšđ? Zbog toga ne prikazuje cijelu riječ ili dio riječi, nije dobro za gledati.

 Vjerovatno titlovi nisu podešeni za ovu regiju.Imaš  opciju gdje možeš podešavat regije, pa tamo probaj.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
non pasara kaže...

Koji od ovih jeftinjaka uzeti?

 

LG 32LH500D

Samsung UE32J4000

Philips 32PHK4101

 Možeš uzet Philips ili Lg.Što se tiče kvalitet slike sta jednaka..

 .. i mene zanimaju ti jeftikaneri, ali nije to bas samo slika u pitanju .. koliko vidim samsung ima podrsku za dts, ali nema dvbt2 .. dosta se ljudi zale na jeftine modele lg-a da imaju los multimedija player, kao nema zvuka u mkv, subtitle nema nikakve mogucnosti podesavanja .. po ovome se medju ova 3 philips izdvaja - ili su jednostavno bili detaljniji u opisu? ..

 

pozz

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
fango kaže...
garfield1 kaže...
non pasara kaže...

Koji od ovih jeftinjaka uzeti?

 

LG 32LH500D

Samsung UE32J4000

Philips 32PHK4101

 Možeš uzet Philips ili Lg.Što se tiče kvalitet slike sta jednaka..

 .. i mene zanimaju ti jeftikaneri, ali nije to bas samo slika u pitanju .. koliko vidim samsung ima podrsku za dts, ali nema dvbt2 .. dosta se ljudi zale na jeftine modele lg-a da imaju los multimedija player, kao nema zvuka u mkv, subtitle nema nikakve mogucnosti podesavanja .. po ovome se medju ova 3 philips izdvaja - ili su jednostavno bili detaljniji u opisu? ..

 

pozz

 Samsung nema dvb-t2 i hevc.A lg i Philps imata dvb-t2, ali isto bez hevca.Što se tiče Lg playera ti neznam reči, jer nisam ništa probavao.Ali uglavnom je Lg uvijek imao ovo dobro riješeno, tako, da ne vjerujem , da ima ovih problema.Ali ja bi ti preporučio za nešto više para Philips model 4131, koji ima i Hevc kodiranje.

8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Očito da taj android na Sony/Philips TV-u nema sve mogućnosti kao original stock, a i play store je ograničen, ali opet je čudno kak ima 5.1 preko VLC-a.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mark385 kaže...

naravno da imam, nisam bas tak mutav ;)

 

garfield, sve sam probao i ne funkcionira. malo procitaj na netu, nitko to nije rijesio jer je nemoguce! ak ti to uspijes, a probaj, posto toliko si hvalio philipsa, bit ces prvi na svijetu

 

i isto je s youtube aplikacijom, ne daje 5.1 zvuk!   

 Radi sve kako treba kodi, youtube, iptv, preko optičnog kabla:)Priključen kučni kino 9.1 i radi bez problema.

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
Najbrži kaže...

Stari je jučer kupio polovni 40" LED TV Hisense LTDN40D50TS. Kako riješiti problem titlova kad gledam film preko USB, ne prikazuje naše znakove čćžšđ? Zbog toga ne prikazuje cijelu riječ ili dio riječi, nije dobro za gledati.

 Vjerovatno titlovi nisu podešeni za ovu regiju.Imaš  opciju gdje možeš podešavat regije, pa tamo probaj.

 Nema cro, samo serbia. Hoće li to pomoći? Namjestim na srbiju u first setup run, ali kada opet uđem on automatski stavi na other. Nastavio gledati film i nema efekta.

 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Najbrži kaže...
garfield1 kaže...
Najbrži kaže...

Stari je jučer kupio polovni 40" LED TV Hisense LTDN40D50TS. Kako riješiti problem titlova kad gledam film preko USB, ne prikazuje naše znakove čćžšđ? Zbog toga ne prikazuje cijelu riječ ili dio riječi, nije dobro za gledati.

 Vjerovatno titlovi nisu podešeni za ovu regiju.Imaš  opciju gdje možeš podešavat regije, pa tamo probaj.

 Nema cro, samo serbia. Hoće li to pomoći? Namjestim na srbiju u first setup run, ali kada opet uđem on automatski stavi na other. Nastavio gledati film i nema efekta.

 

 Pa ako nema hrvatski onda daj srbski.Pa mora imat opciju, da zapamti podešavanje.Pa trebao bi imat opciju estern evrope, central evrope itd..Pa tu moraš podesit regiju.Pa onda mora sigurno radit.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Radi i meni zvuk, samo 2.0 a ne surround! i nema šanse da radi kod tebe 5.1. ili više jer to ne radi baš kod nikoga!!!  nije lijepo lagat ovaj  napačeni narod ...

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mark385 kaže...

Radi i meni zvuk, samo 2.0 a ne surround! i nema šanse da radi kod tebe 5.1. ili više jer to ne radi baš kod nikoga!!!  nije lijepo lagat ovaj  napačeni narod ...

 Ništa ne lažem:)Ako ti kažem, da radi onda radi.! Šta ja znam koj ti imaš stari ovaj reciver. Ako imaš prilike, posudi od kojeg novi kučni kino sa optičnim izlazom, pa češ vidjet , da če radit..

7 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Evo odluka je pala kupujem Hisense 49.5 50M7000 samo me muči odakle da ga naručim i da ne platim poštarinu, ako neko zna zahvaljujem na pomoći.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice