Koji windows da stavim

poruka: 7
|
čitano: 2.053
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koji windows da stavim

Evo istekla je ona RC verzija win7 sto da sada stavim mozete mi preporucit,javite se na pm ako mozda ima na internetu za skinuti sa offical stranice ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji windows da stavim
Nike iD 10 kaže...

Evo istekla je ona RC verzija win7 sto da sada stavim mozete mi preporucit,javite se na pm ako mozda ima na internetu za skinuti sa offical stranice ...

ima sa unofficial.

 

Ako imaš nekoga tko radi u obrazovnoj instituciji (ima carnet username i password),

 

može skinut 7icu original profesional besplatno

Random chance seems to have operated in our favor.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji windows da stavim

nzn kakvi su mi ti windows7 za igre...mislim do sada nisam imao nikakvih problema al mi je ping malo veci nzn jel do interneta meni je rekao prijatelj da se treba na win7 neki efekti skidat zato sam ja isao na win xp nasao sam neki cd al kad pokrenem instalaciju nemogu stisnuti install windows... ni bootat ga iz biosa ...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji windows da stavim
Nike iD 10 kaže...

nzn kakvi su mi ti windows7 za igre...mislim do sada nisam imao nikakvih problema al mi je ping malo veci nzn jel do interneta meni je rekao prijatelj da se treba na win7 neki efekti skidat zato sam ja isao na win xp nasao sam neki cd al kad pokrenem instalaciju nemogu stisnuti install windows... ni bootat ga iz biosa ...

Ionako ćeš ih morat stavit jer će xp prestat microsoft podržavat (relativno) vrlo brzo, za ping neznam izgooglaj si to.

Random chance seems to have operated in our favor.
14 godina
offline
Koji windows da stavim

Windows 7 = pametnija je, ljepsa :D 

 

Do sada nisam imao niti jedan problem sa igrama osim kaj mi je chresha na COHO-u ali ostalo radi odlicno.

 

Ako nisi zahtjevan i zanima te jednostavnost onda stavi XP 

vistu nisam uzimao u obzir jer je nisam imao a i prema pricama sa foruma i sire nije bas neko najsretnije rijesenej 

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji windows da stavim

pa htio bih win7 ;)

16 godina
offline
Koji windows da stavim

Nema dileme, stavi Sedmicu Namigiva

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice