Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga besplatno

poruka: 13
|
čitano: 5.786
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga besplatno".
15 godina
online
Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga besplatno

Ajde neka netko proba. Zanima me kako ide shipping.

Imam barem 2-3 koja bih mogao slati na servis.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga besplatno

Pitam se hoće li vraćati poslane Joycone ili ćemo natrag dobiti neke random kao što je slučaj sad po drugim tržištima (izvan EU, jelte). Jer ako je tako, onda ću radije sam zamijeniti joysticke sa zamjenskim, magnetskim (Hall Effect) joystickima koji su kvalitetniji, nego da ne dobijem natrag svoje special edition i još da opet prodriftaju kroz par mjeseci.

Ne umijem pisat
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga besplatno

Poveznica u tekstu je za UK....pretpostavljam da treba neka druga za De....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga besplatno

Servisirao 2 puta već. Šalju u grčku na servis. Nisam platio ni centa.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga besplatno

Ja sam se prijavio za joycone ovdje u De pa cemo vidjet sta ce odgovorit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga bespl
PICART kaže...

Servisirao 2 puta već. Šalju u grčku na servis. Nisam platio ni centa.

 

A kako pošalješ?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga bespl
Bitanga kaže...
PICART kaže...

Servisirao 2 puta već. Šalju u grčku na servis. Nisam platio ni centa.

 

A kako pošalješ?

DHL cini mi se,meni su se vec javili,morao sam isprintat te povratnice sto se ljepe na paket.

 

 

15 godina
online
Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga besplatno

Probao sam ja kreirati taj repair request, ali nigdje nema za odabrati Croatia.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga besplatno

Support UK mi je odgovorio da mi ovdje prijavljujemo (kako je netko i spomenuo, Grčka), tako da bi i Bugovci mogli editirati članak (ne znam nick od Mateja pa tagam Miro) :

 

https://www.cdmedia.gr/nintendo-support/nintendo-consumer-support.html

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2023 10:41 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga besplatno

Dobri su na Nintendo servisu.

 

Kad sam slao pisalo je da će mi ako utvrde još bilo kakav drugi kvar osim drifta naplatiti cijeli popravak, ne samo drifta.

10€ plus dijelovi.

Prihvatljivo mi je to jer je jeftinije od novoga svakako pa sam riskirao.

 

Poslao sam im 4 stara joycona koji driftaju.

 

Naravno, našli su hrpu toga da ne moraju besplatno popravljati, čak su i napuhnuće baterije provjeravali :-D

 

 

In more detail, the peripherals (Joy-Con) that you sent us have no warranty as the Warranty Time has passed. Additionally, they are not eligible for the free repair option as all 4 of them have additional issues besides the analog stick.

 

The analog stick will be replaced with no extra charge on all 4 of the Joy-Con you’ve sent us however there is a repair cost for the other problems that the Joy-Con Have.

 

To be more precise:

The Right Neon Red Joy- Con with Serial Number XCW14000857533 needs a new Rail lock actuator, the SL and SR buttons do not work, and the R button is deformed.

The Left Neon Blue Joy-Con with Serial Number XBJ40003441073 needs a new Rail lock mechanism.

The Left Grey Joy-Con with serial number XBW14032251293 has a swollen battery and the Sync Button does not work.

The Left Grey Joy-Con with serial number XBW17052765849 has a swollen battery and the Rail lock mechanism needs replacement.

 

Below you can see the estimated cost of repair in case you want to proceed with the repair of the device.

 

Repair cost: 10€

Joy-Con Right (XCW14000857533) Parts: 19,92€

Joy-Con (XBJ40003441073) Left Parts: 0.80€

Joy-Con Left Parts (XBW14032251293): 18.92€

Joy-Con Left Parts (XBW17052765849): 16.92€

Total repair Estimate for all Joy-Con is 66,56€ 

 

In the case you wish to repair it the warranty will be for 6 months for the Part/Parts that they were replaced only.In any case (even if you do not wish your Device to be repaired), you will be charged the cost of checking the devices 10€

 

Please inform us of how you want us to proceed.

 

Još ne znam jel će mi i dostavu nazad naplatiti :-)

U teoriji zvuči super prilika od Nintenda, ali i nije baš tako vrhunska.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.4.2023 17:09 (Bitanga).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga bespl

Ma preko trgovine u kojoj sam kupio. Sve oni sredili. Nisam sam direktno slao. 

15 godina
online
Re: Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga bespl
PICART kaže...

Ma preko trgovine u kojoj sam kupio. Sve oni sredili. Nisam sam direktno slao. 

 

Naravno, ako imaš jamstvo to je potpuno druga priča.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Imate neispravan Joy-Con? Nintendo će ga bespl

Čak i nije više bilo jamstva. Mikronis. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice