A1 Mobilni Internet - problemi

poruka: 479
|
čitano: 304.193
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

znači nitko nemože provjeriti stanje mb?? {#}

14 godina
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Vidio sam na faceu kod vipa da se netko žalio a i sam sam neki dan malo isprobavao brzine preko bona i isto mi je bilo na nan MB, nije ni nama na pretplati radilo neko vrijeme je stajalo stanje na 0MB....

 

Ništa osloni se na counter u softwareu ne vjerujem da može puno fulati na samo gigi prometa.... :)

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2012 14:08 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

Da , nemože puno fulati, ali mi se često sam reseta, pa onda više neznam koliko je ostalo... Dobro, nema veze, evo pronašao sam nekoliko programa koji bi mogli poslužiti {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
joj10 kaže...

Da , nemože puno fulati, ali mi se često sam reseta, pa onda više neznam koliko je ostalo... Dobro, nema veze, evo pronašao sam nekoliko programa koji bi mogli poslužiti {#}

Ako se reseta barem si zapiši u teku pa lako zbrojiš koliko i šta ostalo. Ionako program nimalo toćan a ima manje-više pristupanja stvarnih potrošenih u mb. Dakle oko 5 posto pristupanja.

Nenad
11 godina
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

Da, mislim da ću tako i napraviti... Samo se nadam da će ubrzo riješiti taj kvar... {#}

12 godina
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Pozdrav.

Koristim VIP-ov mobilni internet vec mjesec dana i donekle sam zadovoljan(ne svida mi se sto se brzina prijenosa smanji nakon 1GB), ali snalazim se.Neki dan mi se desilo nesto cudno.Nakon potrosenih 1GB brzina mi se smanjila, ali nakon 1 sat mi se opet vratila(oko700 kb/s).Do kraja dana koliko vrijedi, sam imao neogranicen pristup uz veliku brzinu.Iskoristio sam situaciju i skinuo oko 40GB podataka :)  Zanima me je li se tako nesto dogodilo nekome od vas?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
coso9288 kaže...

Pozdrav.

Koristim VIP-ov mobilni internet vec mjesec dana i donekle sam zadovoljan(ne svida mi se sto se brzina prijenosa smanji nakon 1GB), ali snalazim se.Neki dan mi se desilo nesto cudno.Nakon potrosenih 1GB brzina mi se smanjila, ali nakon 1 sat mi se opet vratila(oko700 kb/s).Do kraja dana koliko vrijedi, sam imao neogranicen pristup uz veliku brzinu.Iskoristio sam situaciju i skinuo oko 40GB podataka :)  Zanima me je li se tako nesto dogodilo nekome od vas?

Pozdrav, evo meni se dogodila ista stvar, ali nažalost, samo na 3 sata {#}, pa nisam uspio toliki promet napravit {#}.

PS. evo sad mi čak i moj.vip radi dobro, popravili su kvar {#} 

12 godina
neaktivan
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Eh ovako... prijatelj mi ima vip homebox i nemozemo gledat potrosnju jer nam se ne zeli prijaviti na mojvip.hr ... ja sam nazvao sluzbu za korisnike i rekli su da ce nas registrirat kao za dan,dva  ali kazu da smo presli tj potrosili 9 gb sto je nemoguce... ljudi koji koriste taj internet idu samo na youtube,skype , salju mailove i nekad radio poslusate...sto je nemoguce da se sa time prede limit jer znam po sebi ai to su ljudi koji imaju 40-50 godina ...sad je pitanje kako osim da se registriram na moj vip gledam potrosnju svoju tj njihovu sto naprave tijekom dana ili mjeseca ? 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2012 21:07 (Damir1908).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
Damir1908 kaže...

kazu da smo presli tj potrosili 9 gb sto je nemoguce... ljudi koji koriste taj internet idu samo na youtube,skype , salju mailove i nekad radio poslusate...

itekako je moguće!

još ako gledaju HD na youtube-u ode to samo tako...npr. evo upravo gledam jedan spot u trajanju 4 minute i ima 65mb

 

 

pogledaj na data.vipnet.hr

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2012 21:34 (XXX-Man).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
XXX-Man kaže...
Damir1908 kaže...

kazu da smo presli tj potrosili 9 gb sto je nemoguce... ljudi koji koriste taj internet idu samo na youtube,skype , salju mailove i nekad radio poslusate...

itekako je moguće!

još ako gledaju HD na youtube-u ode to samo tako...npr. evo upravo gledam jedan spot u trajanju 4 minute i ima 65mb

 

 

pogledaj na data.vipnet.hr

6 pjesama nema sanse da skinu 9 gb ! ... ugl nemoguce je vjeruj mi... i da neda mi na stranicu kaze kao pogreska koju si mi dao wtf ?!?!

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
14 godina
moderator
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
Damir1908 kaže...

6 pjesama nema sanse da skinu 9 gb ! ... ugl nemoguce je vjeruj mi... i da neda mi na stranicu kaze kao pogreska koju si mi dao wtf ?!?!

6 pjesama ne, al zbroji se tu svega po malo...

radio je mislim oko 60mb/h, pa update...

 

valjda si išao na tu stranicu spojen na taj homebox?

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
XXX-Man kaže...
Damir1908 kaže...

6 pjesama nema sanse da skinu 9 gb ! ... ugl nemoguce je vjeruj mi... i da neda mi na stranicu kaze kao pogreska koju si mi dao wtf ?!?!

6 pjesama ne, al zbroji se tu svega po malo...

radio je mislim oko 60mb/h, pa update...

 

valjda si išao na tu stranicu spojen na taj homebox?

preko wifi sam spojen na njega ..nema razlike sta ne ? 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
14 godina
moderator
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
Damir1908 kaže...

preko wifi sam spojen na njega ..nema razlike sta ne ? 

onda ćeš morat čekat...

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
XXX-Man kaže...
Damir1908 kaže...

preko wifi sam spojen na njega ..nema razlike sta ne ? 

onda ćeš morat čekat...

cekat sta? idem se registrirat na mojvip.hr , i ovo ...stalno pogreska neka da nije do njih,..a tamo mi govore u vipu da je sve okej

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
14 godina
moderator
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
Damir1908 kaže...

ja sam nazvao sluzbu za korisnike i rekli su da ce nas registrirat kao za dan,dva

Damir1908 kaže...

cekat sta?

^

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
13 godina
neaktivan
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Imam Huawei E220 i kad ga spojim na pc i pokusam instalirat instalacija zaglavi na installing software i stalno se vraca na pocetak, nije do winsa jer sam probao i na drugom laptopu (oba su win xp pro sp3). Ugl dal posotji nekakvo rješenje bez skidanja nove inačice vodafone mobile connecta jer nije mi dostupan net 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Pozdrav, imam ovaj vip mobilni internet preko carneta i prije 4 dana sam dobio poruku da je moj racun dostupan na moj.vip.hr, a ja se uopce ne sjecam da sam se registrirao tamo. Sad sam htio registrirati se, ali oni traze prilikom registracije broj mobilnog telefona (valjda broj ove kartice s kojom se spajam) a taj broj ne znam (znam samo serijski broj koji je otisnut na njoj). Zanima me kako da platim ovaj racun i mogu li uraditi nesto da mi ubuduce racuni dolaze na mail?

 

edit: u postavkama softwarea za mobilni internet ima polje "Vlastiti broj" ali pored njega stoji "nepoznato"

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2013 0:21 (Red Nix).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

Pa odi na stranicu moj vip i tamo će ti pisati koji je korisnički broj-to je tvoj broj. Mislim da se i ne treba registrirati.

DonDon
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
  1. Red Nix kaže...

Pozdrav, imam ovaj vip mobilni internet preko carneta i prije 4 dana sam dobio poruku da je moj racun dostupan na moj.vip.hr, a ja se uopce ne sjecam da sam se registrirao tamo. Sad sam htio registrirati se, ali oni traze prilikom registracije broj mobilnog telefona (valjda broj ove kartice s kojom se spajam) a taj broj ne znam (znam samo serijski broj koji je otisnut na njoj). Zanima me kako da platim ovaj racun i mogu li uraditi nesto da mi ubuduce racuni dolaze na mail?

 

edit: u postavkama softwarea za mobilni internet ima polje "Vlastiti broj" ali pored njega stoji "nepoznato"

Osim pregleda tvog racuna online ne postoji razlog zbog kojeg se moras registrirat npr. zatrazi dostavu racuna na adresu prebivalista ili email.

Svoj broj mozes saznati na nekoliko nacina:

  1. Broj pise u ugovoru
  2. Stavi SIM karticu iz sticka u mobitel koji podrzava VIP-SIM karticu i jednostavno posalji SMS na drugi mobitel i vidjet ces svoj broj.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2013 22:46 (Hardwhelper!!!).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

Da, nije mi palo na pamet pogledati u ugovor {#}

Sad je sve ok, hvala na pomoci.

14 godina
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
Hardwhelper!!! kaže...
  1. Red Nix kaže...

Pozdrav, imam ovaj vip mobilni internet preko carneta i prije 4 dana sam dobio poruku da je moj racun dostupan na moj.vip.hr, a ja se uopce ne sjecam da sam se registrirao tamo. Sad sam htio registrirati se, ali oni traze prilikom registracije broj mobilnog telefona (valjda broj ove kartice s kojom se spajam) a taj broj ne znam (znam samo serijski broj koji je otisnut na njoj). Zanima me kako da platim ovaj racun i mogu li uraditi nesto da mi ubuduce racuni dolaze na mail?

 

edit: u postavkama softwarea za mobilni internet ima polje "Vlastiti broj" ali pored njega stoji "nepoznato"

Osim pregleda tvog racuna online ne postoji razlog zbog kojeg se moras registrirat npr. zatrazi dostavu racuna na adresu prebivalista ili email.

Svoj broj mozes saznati na nekoliko nacina:

  1. Broj pise u ugovoru
  2. Stavi SIM karticu iz sticka u mobitel koji podrzava VIP-SIM karticu i jednostavno pozovi ili posalji SMS na drugi mobitel i vidjet ces svoj broj.

  Ne može pozvati sa data sim kartice a poslati sms može i iz software-a ne mora stavljati karticu u mob.... a broj da osim na moj.vip vidi i u ugovoru da.... ;)

bug caruje, um klade valja
15 godina
neaktivan
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Da sad ne otvaram novu temu,al eto imam jedan problem sa vipom.Ukratko sestra mi ima pretplatu na 150 kuna i aktiviran limit.I svaki put joj jave kad ce doci do limita.No taj limit se nije ukljucio i nisu joj javili da je blizu limita.Tako da je stigao racun od 1000 kuna.Koliko sam upoznat s trgovackim pravom,onda znam da ako se ugovori limit i da se ne smije prelazit taj limit onda to tako mora biti i nismo duzni platiti.No problem je sto je nacin placanja trajnim nalogom,tak da je novac vec uzet.Poslali smo upit kako su nam mogli uzet toliko novaca i njihov odgovor je ukratko bio limitator se nije aktivirao.Jednom rjecju lopovi,jer sad nemamo za platiti ostale režije a tko zna kad ce vratit novac.Sad me zanima jer sam ucio iz prava,ali u praksi to slabo znam.Da li ce mi jos nadoknadit dodatne probleme koje je prouzrocila njihova nepaznja.

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

traži ih smanjenje računa, ako se prave blesavi -> hakom

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

a mislim,sluzba za korisnike je bespomocna,na njih samo mogu ispucat frustracije a oni nisu ni krivi ni duzni.Kak uopce mozes doci do odgovornih?

14 godina
moderator
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

nazovi ih i objasni problem, te zatraži smanjenje računa zbog NJIHOVE greške...i neka te preusmjere odjelu koji radi na tome...

imaju oni ljude koji to mogu sredit...

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
13 godina
neaktivan
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Pozdrav!

 

 Kolega mi ima Vip usb mobile internet. U Osijeku studira i tamo ima brzinu 8 mb/s. Kad dođe u NG jedva ima 1mb. Ako je slicna stvar kao i vas, mozete je na jednostavan nacin rijesiti. Jedino sto morate imati je usb produzni kabal i aluminisku posudicu. To je isti princip kao i kod canntene:

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2013 17:24 (Dolu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

zvali,slali mailove.Mislim odgovori su strasni.Njihov odgovor je bio da se limitator nije ukljucio.

14 godina
moderator
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
cale kaže...

zvali,slali mailove.Mislim odgovori su strasni.Njihov odgovor je bio da se limitator nije ukljucio.

onda hakom i udruga potrošača

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
15 godina
neaktivan
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Situacija je ovakva.U ugovoru stoji da sustav ne moze obracunati potrosnju dokle god traje sesija,drugim rjecima ako ste na internetu i prekoracili ste limit sustav nece aktivirati opciju limit dokle god ste spojeni na internet.Dokle ne zavrsi sesija,no ovo sad idem u teroiju i pucam na sljepo.Onu u ugovoru misle i na pozive,znaci dokle god poziv traje nece se aktivirati opcija limit cak i ako smo prekoracili dogovoreni iznos.Sad nije mi jasno,kazu da dokle god ima veza s internetom,pa makar i ne surfali sustav ne moze obracunati potrosnju i aktivirati limit,sta je onda s pozivima.Kad prekinemo neki poziv zar nismo mi i dalje u nekoj vezi sa sustavom(signali)nadam se da me razumije te.Ne vidim kako sustav ne moze obracunati potrosnju dokle god smo spojeni na internet,ali moze obracunati potrosnju kad prekinemo poziv,al i dalje smo u vezi sa sustavom.Mislim hvatam se za slamku i bilo kaj,sam da mi vrate novac.Ocajnicki potezi:)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

Po toj logici obračunavanja ćeš onda svakako svaki puta preći limit, jer se ne može aktivirati ako koristiš uslugu. Strašno.

Winter is coming...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice